Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nije to dobar sastav, tačnije propustio si jednog igrača - Pavlovića ... Igramo sa dva špica... koliko je ovo pametno - videćemo.

PARTIZAN (4-4-2): Popović – Filipović, Marković, Vujačić, Urošević – Dijabate, Traore, Natho, Menig – Rikardo, Pavlović.

Na klupi crno-belih su: Lukač, Stevanović, Ilić, Saničanin, Andrade, Šehović, Baždar, Živković, Terzić, Pantić, Jović i Lutovac.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.786
Reaction score
22.982
Локација
Beograd
Ili primamo 5, ili dajemo 4. Dija na AMC.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
Veliko iznenađenje igra sa dva špica... naravno, obzirom da o Pavloviću ne znam ništa, pitanje je da li će baš biti drugi špic, ili više neka podrška veznom redu...Menig više liči na krilo nego na vezistu, Crni Bata je ponekad igrao iza špica, protiv Voše je malo dremao, verujem da će ga utakmica u Nemačkoj inspirisati...ne znam ni kakav je Keln u odnosu na nas i obrnuto...ali videćemo uskoro...
Od Partizana nikad ne možemo da znamo šta da očekujemo u evropskoj utakmici, ali od članova Foruma koji će (nadam se) biti na utakmici očekujem neke utiske o gostovanju...
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
376
Reaction score
2.334
Локација
Kraljevo
Da li neko zna kakvi su ovih 11 jarčeva protiv kojih igramo? Jel ovo njihov najjači sastav?
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
A u sunce ti pa kako će Natko i Traore da brane sredinu, ne znam .
Ovo mi deluje na preskakanje sredine i igra na krila i gore na Andriju
. Joj samo da ne bude kanonada ali očekujem goleadu.
Verovatno im napadno krila predpostavljam da su tu najopasniji. A i mi smo haha
 
Последња измена:

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.317
Локација
Beograd
Andrade se ili povredio na nekom treningu pre utakmice i zbog toga neplanirao morao da izostane u 11, ili Petric nema apsolutno nikakvo poverenje u njega, to je jedino objasnjenje za ovu postavu. Zao mi je sto Bazdar nije u tandemu sa Rikardom umesto Pavlovica, ali je i tandem Pavlovic-Rikardo kompatibilan, a mozda je procena takva da je Pavlovic fizicki jaci od Bazdara i samim tim prikladniji za ovu utakmicu, sto isto ima rezona, tako da ne zameram Petricu na tome. To sto je sastav na papiru ofanzivan ne znaci da ce stvarno biti tako, videcemo kad pocne utakmica. U svakom slucaju, ako je Andrade zdrav, ovo je jako rizican Petricev potez gde u zavisnosti od igre moze da ispadne ili genije ili budala, ako nije zdrav ovo je manje-vise jedino dostupno resenje. Daj Boze da ispadne genije i da iz Nemacke odnesemo veliku pobedu, iskreno verujem da je to moguce.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.138
Reaction score
14.777
Локација
Kipar
Svaka cast svima koji su optimisti. Sanse su nam minimalne.
 
  • Like
Reactions: Zex

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
Pa, ako je lopta stalno pred njihovim golom onda može...ili ako nam napadači igraju odličnu defanzivu da pomognu Traoreu i Nathu i onda može...ili ako nam Keln da 5 a mi njima 6 može i tako... :D
Fudbal je takva igra da svašta može...pod uslovom da ima ko da ga igra...
Eto, za pola sata počinje, pa ćemo da vidimo...
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
slovacko-nica 0-1,po svemu sudeci bice potrebna pobeda u nici i protiv slovaka
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Срећно момци и Гордане храброг срца! Сви имамо неку дозу стрепње, али вјерујем и поноса што овако излазимо. Увијек сам више за варијанту више голова па ко коме да више, него бункерисање које нити знамо нити имамо играче који могу такав ритам да издрже. Напред Партизан!

Састав Келна, ко их је пратио да каже коју

1665081785883.png
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Teška je nokaut faza ovde, ali ne i nedostižna. Jako je nezahvalno prognozirati bilo šta. Keln sam jako dobro skautirao ali poput Nice dosta zavisi da li će Baumgart izaći u najjačem sastavu ili kalkulisati sa 4 osvojena boda.

U najjačem sastavu Kelna možemo da se nadamo 1 bodu iz oba duela. U slučaju da on rotira i da recimo ne igraju Ljubičić, Kainz, Skhiri i Tigges to nas dovodi u poziciju da se nadamo možda i nekom boljem učinku, recimo 3 boda kući.

Bio bih jako zadovoljan da pre svega odigramo fudbal, bez kalkulacija, napadački pa da probamo. Kopija meča sa Nicom kući možda donese pozitivan rezultat.

Pobeda sutra bi bio vanserijski uspeh jer se radi o taktički jednoj od boljih ekipa protiv koje smo igrali poslednjih godina. Opet, pričam taktička disciplina obzirom da oni nemaju individualce koji su mega talenat (svi već prodati na leto).

Moja neka prognoza je da ćemo uzeti bod iz dva meča. Sve iznad toga -> šta pije kafana :D
Potcenio nas je švaba 6/11 su standardni

Tigges, Skhiri i Ljubičić od bukvalno ključnih ne počinju.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
U slučaju da on rotira i da recimo ne igraju Ljubičić, Kainz, Skhiri i Tigges
reče citirani kolega (u čiju stručnost verujem, i žao mi je što pred utakmicu ne videh skauting za protivnika kao prošle godine u evropskim takmičenjima) da nemamo šta da izgubimo i najavio je postavu sa dva špica

kod njih od ova 4 ne igraju trojica
videćemo da li kod ovih koji će biti na terenu "ambalaža rotira"...
:confused-smiley-013:

edit: napisa čovek isto dok sam ja ovo kuckao
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top