Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.776
Јбг тактички баш добра утакмица али нисмо могли физички да испратимо ово. Једноставно су далеко способнији за ритам викенд-четвртак и то је преломило, а и без тога имају играче брже и издржљивије од наших. Генерално добро је ово било, мало смо заборавили кога смо извукли у групи.

И порд тога мислим да смо могли да их више намучимо да су Мениг и Диабате били свежији. Диабате је морао да одмори мало више у лиги, одиграо је превише минута у континуитету као и Мениг и ту по крилима смо били баш троми, није био даха. Марковић катастрофалан, успаничен, под тремом сваки пут кад прими лопту, а идентично се понашао и Живковић. Та десна страна ужасна вечерас.
Белић мора да схвати да не може исто да старује у шеснаестерцу и на средини терена. Само мало главу да центрира. Ако консолидује мисли у њему видим за 2-3 сезоне оно што је Чаки данас.
Терзић дефинитивно треба више да игра, не могу Мениг и Диабате да изнесу целу полусезону, види се умор.

Чаки је капитенчина. Колико је напредовао човек

Штета за милиметарски офсајд ако је уопште и био.

Све у свему 7 бодова у 4 меча против тимова из лиге петице је више него што смо се надали. Морамо да победимо Словацко ако не желимо да зависимо од меча Келна и Нице.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Jbga, umor, trebalo je neke odmarati protiv Javora, em bi odigrali energičnije protiv Javora, em bi nosioci bili odmorniji danas. I pored toga umalo bod, jer je ono bio penal.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Penal ko vrata!Mora da odmori Gordan dosta igraca,za prvenstvo bi pustio rezerve da igraju u nedelju.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
631
Reaction score
2.054
Ovde smo morali uzeti bod,morali. I pored naše očajne igre bili smo blizu. Stekao sam utisak da su duplo brži od naših. I da, brzinom ranjenog puža reagovao je drug Fejsa kod prvog gola,dok je on razmislio da li i kako da reaguje, uvališe nam oni gol ni iz čega.Da je ostalo 0:0 u prvom bila bi druga pesma.
Brine spora i troma igra kompletne ekipe a naročito sredine i napada.
Biće ovo jako teško do pauze,jako...
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
I meni se čini da je ono bio penal, tj da je sudija krenuo da pokaže na bijelu tačku dok nije pomoćni digao zastavicu. A i taj ofsajd je vrlo upitan, nema boljeg ugla ali po onom jednom snimku čini se da je bio u liniji.

Šteta što nismo dobili penal, ali i da jesmo, i da smo zabili, bio bi to sretan i nezaslužen remi. Ljudi su jednostavno bili puno bolji od nas, kao dvije različite dimenzije. A što nije bilo ni teško kad smo tehnički katastrofalno odigrali. Ne pamtim da sam vidio toliko pogrešnih pasova, neuspjelih štopanja, odbijanja lopte od noge itd. Kao amateri. Plus nismo bili u stanju većinu utakmice odigrati dva-tri normalna pasa i zadržati loptu duže od par sekundi, totalno van ritma kompletna ekipa.

Jednostavno potrefio se katastrofalan dan za većinu igrača, odavno nisam vidio lošiju igru. Nije ovo prava slika našeg tima, vidjeli smo to u ranijim utakmicama, pogotovo protiv Kelna, kad je bila prava rapsodija. Ova utakmica je više ličila na Ilijine utakmice protiv Kiprana. Ipak siguran sam da ćemo biti puno bolji u duelu sa Česima. Idemo na pobjedu i evropsko proljeće.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ne mislim da smo nešto loše odigrali, ali mi se čini da ekipa nema više snage za onako fanatičnu borbu, pa je ovakav rezultat protiv objektivno jakog protivnika nešto s čime se može pomiriti. Priča o tome kako smo morali nešto na ovoj utakmici je bzvz... Idemo dalje...

Da smo ih odžeparili, a malo je falilo, neke kritike bi izostale... Navijanje za rezultat je bas besmisleno...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.160
Reaction score
14.918
Локација
Kipar
Svaka cast treneru I igracima ali jednostavno tim ima previse slabih karika da bi bio na nivou timova kakav je Nica, znaci neka evropska sredina.
Partizan mora I moze da ima bolji tim I zbog toga uprava mora da ode. Petric je izvukao maksimum iz tima koji nema kvalitet potreban klubu kakav je Partizan.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
367
Reaction score
979
Локација
Banja Luka
I pored takve loše igre, oni prvi šut ka na[em golu imaju tek u 26. minutu. I to je bio gol!
Jbg.. Cijela ekipa je igrala slow motion, a Fejsa je "ko mrtav konj".
Kako mi nemamo sreće da dobijemo penal!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Odvratna igra, bez ikakvog motiva da se napadne. Vrebali smo iz tranzicije uz mnogo grešaka u predaji. Jedan histeričan meč, i ono naše samodestrukcija. Iz totalne euforije u ponor za samo 180 sekundi.

Ekipa je očigledno umorna. I dalje možemo i do prvog mesta, uz malo bolju pripremu meča protiv Slovackog. Obzirom na -7 baciti karte na Slovacko i prvo mesto u LK.

Odlično navijanje i veliki aplauz francuza na kraju. Idemo dalje!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Steta što nesačuvasmo 1:1 i što ne bi penal...Jbg,
nadam se pobrdi protiv Čeha u BG

Jedno pitanje ko zna:
Znam da ako dve ekipe imaju isti br. bodova osdlučuje medjusobni skor.
Ali šta ako 3 ili sve 4 ekipe imaju isti br. bodova?
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ako 3 ekipe imaju isti broj bodova pravi se mini tabela u kojoj su njihovi međusobni rezultati, tj isključuju se njihov skor sa 4. ekipom.

Ako sve 4 ekipe imaju isti broj bodova, logično, gleda se gol razlika pa broj postignutih golova.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Ako 3 ekipe imaju isti broj bodova pravi se mini tabela u kojoj su njihovi međusobni rezultati, tj isključuju se njihov skor sa 4. ekipom.

Ako sve 4 ekipe imaju isti broj bodova, logično, gleda se gol razlika pa broj postignutih golova.
Znači, alo bi sitra Keln i Slovaclo igrali nerešen npr 0:0 (mada je možda bolje da Keln pobrdi):
Partizan 8boda i +2 (8:6)
Nica 8boda i +1 (6:5)
Keln 5boda i -1 (5:6)
Slovacko 5boda -2 (7:9)

Ne daj Bože i da izgubimo od Slovackog 1:0,
a Keln pobedi Nicu 1:0, svi bi imali po 8bodova
a tabela bi bila:
Partizan 8boda i +1 (8:7)
Keln 8boda i 0 (6:6)
Nica 8boda i 0 (6:6)
Slovacko 8boda -1 (8:9)

Ako nešto nisam pogrešio.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.606
Локација
Kej Republika
Danas tanko bas, bez ideje, bez neke prevelike zelje.
Da se dobije Slovacko poslednje kolo, da se prodje grupa.
Pa polako dalje...

Ovo danas zaboraviti.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.326
Reaction score
2.569
Локација
Humska 1
Bili smo losi, ali to ne menja stvar da smo mogli da uzmemo bod i odigramo 2-2, jebem mater onom pomocnom, ja sam bio siguran kad je dunuo da je penal sto i jeste bio.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
349
Reaction score
892
Локација
Kraljevo
Zeka je za njega sa onim krmecim kasom Kante licno.

Ovaj je takav folirant i alibi igrac veruj mi.

i ovo je veceras njegovo izdanje kada se igralo izuzetno plitko i na malom prostoru. Zamisli da se vise igralo po vertikali napred nazad pa da se malo otvori prostor za igru.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top