Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Bez Natha i Kanutea drama. Mili bože, na šta Kalulu liči.

Kukamo na Holanđane, a pogledajte bokove bez njih.

Belka bogotac, samo čekam kad će izvući nunčake. Divan igrač, ali mora igrati pod bensedinima.

Duljaju hvala što se prihvatio ovog posla, šta god da bude u budućnosti, nek nam je živ i zdrav.

Bravo za Jovanovića, bravo za naš Partizan.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Bravo! Bravo! Bravo! Jednom da se i nama vrati za borbenost i hrabrost.

Karakter imamo. Kvaliteta treba još. Eno Duljaj javno apeluje za pojačanja. Za tu izjavu svaka mu čast. Javno je izvršio pritisak.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Bravo na pobjedi i prolazu ove faze. Energija oko ovog tima je fantasticna i to je sigurno najveca zasluga Duljaja.
A danas su me odusevljavali Belic, Ilic, Natho, Kanute (uz par pomracenja) i Nikolic. Tacno nam fali jos koji igrac, da nadjemo kondicionog normalnog, i da se jos malo uigraju. Jovanovicu, alal ti vera!

UPRAVA NAPOLJE!
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
219
Reaction score
1.267
Локација
Tamo daleko
Mozda nije recit kao neki, mozda je mnogima cudan, ali Igor javno kaze sada ono sto cekamo od "legendi" godinama. Malo u zavijenoj formi, ali kaze. Hvala mu ma tome i neka bude sto otvoreniji. Prozovi smradove svaki put i hvala ti ma tome. Svinjo i tompusaru sisajteeeee!
 

Acopd

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
24
Reaction score
156
Локација
Prijedor
Živim na sjeveru pa mi je drago da idemo na Dance. Bio sam i 2018 protiv nordsjelanda a i sada ću. Do sada smo prošli svaki put protiv skandinavaca što mi daje nadu u prolaz. Bravo za večeras i srećno u četvrtak!
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
122
Reaction score
280
Локација
Zemun
To je naš rang, Sabah iz Azerbejdžana.

Momcima svaka čast, nisu oni krivi što im nije mesto u Partizanu. Osim golmana.
Bravoooooooo svaka vam cast momci na borbu i zasluzeni prolaz.
Slazem se sa obojicom, osim komentara za igrace, koji nisu svi dovoljno kvalitetni fudbaleri za LE iii LS, ali bi se mogli umuvati u grupnu fazu ovog takmicenja.
Istakao bih Saldanju, Tatka, Golmana Acu, Kapitena Svetu, Sameda i Kanutea, kao one od kojih ocekujem da podignu ekipu na visi nivo.

Upravo, zar vas nije sramota, dokle vise da trpimo vase izivljavanje i neznanje???
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Ко је гледао Дуљаја и Јовановића и на Арени и на Ртс види да смо у екипи духом СТРАШНИ!!!! Моћно страшни!!! Гробарес тоталитаре!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.893
Reaction score
13.751
Волим ову групу људи на челу са великим борцем Игорем Дуљајем !

Свака част свима који су дошли вечерас. Без ове подршке и позитиве не би прошли !

Сви у Крагујевац ! Управа напоље !
Напред Партизан !
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Људи прошли смо Сабах а не Реал да би била ефорија. Нордсјеланд је много озбиљнија екипа и са оваквом игром шансе немамо, и још немамо Белића. Не знам како ћемо њега надомјестити.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.637
Reaction score
13.784
Локација
Yaoundé
U inat Azerima i njihovom simuliranju, u inat onoj ciganšturi Letiću i njegovim dečačkim snovima :puke: u inat onom Poljaku i njegovom ''evropskom'' suđenju, u inat onom nabeđenom stručnom sudijskom konsultantu Nediću u studiju RTS i njegovom nedosuđenom žutom kartonu Kanuteu(?) u prvom poluvremenu, u inat upravi, u inat svim gancima, u inat prvom ''navijaču'' sa severa, u inat većinskoj srBiji...

Možemo li se nekako odreći bodova za nacionalni koeficijent?... u dobrotvorne svrhe recimo :D
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Moram reci da nam je Scekic ekstremno velika talija. Znam da ce Belic nedostajati tamo (sramota sto ga je iskljucio slijepac sudija) ali ce sceka da odradi ekstremno dobar posao tamo.

Ne mogu da pricam previse o mecu, bilo je dobrih i losih stvari ali mora da se objasni severini da mora da bude defanzivno mnogo bolji i da Kanute bude fokusiran mnogo vise.
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Људи прошли смо Сабах а не Реал да би била ефорија. Нордсјеланд је много озбиљнија екипа и са оваквом игром шансе немамо, и још немамо Белића. Не знам како ћемо њега надомјестити.
Slaz se nismo prosli Real,ali.....Realno mali broj ljudi je uopste ovekivao posle 2:0 da prodjemo daj malo da uzivamo a ne odmah da mracimo....Napred Partizan....UPRAVA NAPOLJE
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.338
Локација
Nis
Људи прошли смо Сабах а не Реал да би била ефорија. Нордсјеланд је много озбиљнија екипа и са оваквом игром шансе немамо, и још немамо Белића. Не знам како ћемо њега надомјестити.
Brate izvini ali da li je moguce da mracis posle ovakve utakmice, evo neka bude da nemamo kvalitet ali momci su svi izginuli i ako to ne zasluzuje bar jednu lepu rec onda ne znam...
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Živim na sjeveru pa mi je drago da idemo na Dance. Bio sam i 2018 protiv nordsjelanda a i sada ću. Do sada smo prošli svaki put protiv skandinavaca što mi daje nadu u prolaz. Bravo za večeras i srećno u četvrtak!
Zemo, poderi glas! Svaka cast momci i Igoru! Volim Partizan! Uprava napolje! Pozdrav iz Prijedora.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top