Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.315
Локација
Beograd
Sa jedne strane strucni ljudi, klub koji funkcionise savrseno od predsednika do ekonoma, koji ima jasnu ideju i plan. Sa druge strane nerad, lenjost, ljudi koji nemaju nikakvo znanje, ali imaju partijsku knjizicu koja vredi vise od bilo kakve strucnosti. Kada se sve to pogleda, ishod je logican.

Sada ce govna da okrive Duljaja, koji nije pokazao neko trenersko znanje do sad, ali su se svinje iz uprave potrudile da ga sabotiraju koliko god je moguce, a da se on nije odlucio na to da ih i javno pritiska za pojacanja bilo bi jos gore. Verovatno ce dovesti nekoga ko isto toliko ne zna kad je trenerski posao u pitanju, ali koji ih nece prozivati javno, kako bi mogli u miru da rade ovo sto rade godinama.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Srećno momcima i našem Partizanu!!! Imam neki osećaj da dobijamo večeras
Kad ono... Ne znam samo odakle ovakva ocekivanja dok vracamo Scekica, Nikolica, glavni strateg neko ko prvi put radi taj posao, najmladji clan ekipe glavni igrac u odbrani, zvalavi nas unistava godinama, paraziti u upravi, kondicioni koji to nije guraju iz sns-a... E moji Grobari dokle nam je klub dosao!
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Sve, sve, ali Kanute u vezi i bekovi Arandjel i Antic. Pa sta smo mi kome skrivili za ovo... Ubija me sto citam prosle nedelje kako mi imamo zajeban tim, kao mnogima cemo pomrsiti konce, Kanute ima nesto u pogledu grobarski, kao 11 vitezova na terenu, Duljaj je tu neki Leonida, tacno me sramota cega sam se nacitao posle svake pobede nad nekim Sabasima i Radnickog... Dodje ekipa koja zna fudbala i ovo se desi. Bolje ne izlazite ciganima na derbi, izmislite neku koronu, stomacni virus, pomerajte to!
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Nije nama trebala akademija u africi pre 15 godina... samo da zadrzis koju sezonu vise talentovane igrace. Sad nemamo vise nista.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Iskren da budem, po glavi mi se motao rezultat od 4:0, znajuci koliko su bolji tim i klub na svim nivoima od nas ali ovo je cak i moj pesimizam prevazislo.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kad primis 5 golova i pri tome ti je najbolji igrac golman, ne za sta bih rekao. I to od recimo prosecne evropske ekipe
Ovo definitivno nije prosečna ekipa. Ne zaboravi da je ovo trećerazredno takmičenje na nivou Intertoto kupa. Ovo je ekipa tipa Vojvodina pre 10 godina. Možda neki donji deo lige konferencija. Dakle daleko ispod proseka.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.778
Reaction score
22.945
Локација
Beograd
Da pobovim što sam rekao u laiku, samo malo drugačije, nemojte mi o Vazuri, Vučiću, pa čak i Miši jebenom pilatesu, nikom!!!
Toliko toga je jasno u vezi svega toga, da je ovo večeras uprkos svemu tome najveća sramota koju pamtim, kao da smo igrali protiv Barselone iz 2015. i trozupca Mesi-Nejmar-Suarez!
Počevši od trenera koji apsolutno ne zna da prepozna taktiku za suprostaviti ili bajo, nakon ovog analitičar u štabu dobija otkaz u roku od odmah!
Protiv ekipe koja leti, igra brzo i na veštaku, tebi Šćekić u 11?! E zbog ovoga Duljaj treba da dobije otkaz.
Jebem li vam sve, po cenu poena, epska sramota, nemoj da mi je neko opravdavao!!!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Radovao bih se činjenici što postoji šansa da svi lete večeras da to ne implicira dolazak O.M. u klub. Ovako, neka nam je Bog u pomoći.

Jadni mi ovakvi. Jedino mi Jovanovića žao.
Moglo je 10 da bude bez problema.

Doći na JNA u nedelju će biti.. zanimljivo.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.273
Reaction score
7.019
Gubili smo i ranije, primali po pet komada, sve je to fudbal, ali da prestanu da igraju, doslovce prestanu da igraju nakon treceg gola, e to ne pamtim da sam vidio za svojih 40+ godina koliko pratim Partizan.
Upravi kluba jebem najmilije, ako im ovo prodje sada, a ostanu ti gdje jesu, ja ne znam onda vise cemu mi da se nadamo i sta da cekamo. Glupo mi je stvarno da ja sa 3000+ kilometara serem sta i kako, ali braco, ovo je vise prevrsilo svaku mjeru.
Pomrli da Bog da svi koji su ucesnici u ovome (sem sportskog dijela igraci i trener), sve im najgore zelim i duge i teske bolesti. Da ne zaboravim ni av, a ni zeca sivu eminenciju pleme mu i rod jebem.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
Ljudi treba da se pogledamo u oci,ovo nije slucajno,vidi se da se radi po zapovesti zna se koga,jel mislite da se slucajno dovodi igrac iz pakistana,zna se kakva je pesma u vezi toga,ova uprava radi po zapovesti gazde,dok se on grohotom smeje i sve prati,nema tu iznenadjenja,kraj
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top