Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Novi stadion

Da li æe se izgraditi novi stadion Partizana?


  • Total voters
    500

dookie

Početnik
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
178
Reaction score
2
Локација
Kumodraž
promenio sam avatar ko pogodi ko je to na mojoj slici svaka cast (P.S. Malo pomoci nije Draza ali je takodje Cetnik posle Cice mozda i najpoznati Cetnik - Dinarska Divizije - Ime mu se u pjesama spomenuje)

Da nije... Vojvoda Momčilo Đujić (1927-1999);

Pozdrav od u ime svih Grobara iz Kninske krajine!


Što se tiče stadiona...da i meni je logičnije da stadion ne prelazi više od 25000, a ime...jbg, nikako po čoveku ma kako se on zvao i kakve su mu zasluge.:confused
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
25 000 je malo za klub ovolike popularnosti. Ekipe iz provincije po Evropi imaju vece stadione...
 

Jug

Početnik
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
133
Reaction score
0
Локација
Beograd, Hram Èuvara èasti

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
Da nije to otac Jelene Dokic, znam da je i on cetnik :buhaha
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Да није на слици капетан Павле Ђуришић???

А што се тиче стадиона...незнам шта да кажем...и верујем и неверујем
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Sto se tice ime ako upste izgrade taj svemirski stadion ja bi hteo da se zove TITO'S COLOSSEUM ili jednostavno Stadion JNA jer je to magicno ime samo sa tim imenom cemo bediti cigane. Ali ako se nafati neko od sponzora da uradi stadion moze se i zvati Volkswagen ARENA mnogo mastam ha.
 

dookie

Početnik
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
178
Reaction score
2
Локација
Kumodraž
Pavle Djurisic?

Ama Zyx...!? Pavle Djurisic nije imao nikakve veze sa Dinarskom divizijom. On se borio u svojoj rodnoj Crnoj Gori, tacnije bio je kapetan Limsko-Sandzackog korpusa pri ravnogorskom pokretu. Ima toga jos...ali ovo nije tema za to.

Ova Slobina slika/avatar je Vojvoda Momcilo Djujic, vodja kninskih cetnika. Moj deda je ratovao sa njim i imao je njegovu sliku.

@besmrtni
Voleo bi i ja da nam treba stadion od 100 000 mesta, ali ne treba. Nije isplativo praviti veliki stadion koji cemo napuniti kako treba par puta godisnje. Uostalom, neka oni njega naprave pa koliko god imao mesta ja cu biti zadovoljan.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Kako bre nema veze koliko ce slica imati stadion?????

Kako bre nema veze koliko ce slica imati stadion????? pa da nas zezaju jos grobari da imaju veci stadion ali kako je njigov stadion skoro ceo ukopan u zemlji oni mogu da ga podigu i bice koloseum. NE me briga za njih ja necu da bude manji od 100 000 sedista i da izagjemo ispred barcinog nou campa koji ima 98 000 i je najveci. sanjam :banghead
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Какав бре, стадион за 25.000 људи? Премало, као што рече Имортал за клуб овакве традиције и популарности. Пре 20 година је и 55.000 понекад било премало, вратиће се та времена опет. По мени, 40.000 би био минимум. У распону од 40-50.000 би била права ствар.
 

MRTAV ZVUK

Guest
63 358 je cifra koja po meni odgovara.Ne treba vise.A ujedno to je i godina kada pocinje izgradnja.
 

gravedigger-vu

Početnik
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
13
Reaction score
0
Локација
Vukovar
Bio sam mu u rodnoj kući i pećini gde se skrivao u Strmici a bio je i pravoslavni pop!!!!!!!!!!!

misliš čergari

POSTO JE OVA TEMA BILA RANIJE,A SADA JE NEMA,STA MISLITE DA JE PRODUZIMO?BICE NOVI STADION ILI JE TO SAMO PREVARA DA SE OSTANE STO DUZE U FOTELJI?>

Jednom prilikom sam čuo na jednom mestu (ne lažem i ne izmišljam) da su Z&B izneli vani oko 130,000,000 evrića za taj projekt još za pokojnog Zlobe.Možda zvuči kao bolesno trabunjanje tipa koji mi je to rekao ali mislim da ima nešto u tome.Od tada je prošlo godinu i po čekam sledeći njihov potez!
 
Последња измена од уредника:
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Kako cemo izgraditi nov stadion kad je uprava kluba izjavila da smo zavrsili polusezonu na ''pozitivnoj'' nuli 0 a ja verujem da je mladost iz apatina vise zaradio jer oni ne placaju toliko njihovih igraca i lezilebarosa.
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
gledam sada opet ovaj nas "buduci stadion" :roll: na sledecoj adresi http://www.stadiumguide.com/partizannew.htm i ne mogu a da ne primetim kao prvo da su stolice crvene :banghead kao drugo izvalim na prvoj slici imamo atletsku stazu a na drugoj nema! Kao da ni sami ne znaju sta se pravi.

Inace za ime mislim da bi najbolje bilo Stadion Dragan Mance.
 

Rasha

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
340
Reaction score
0
Ma, veze ovo nema... Onaj pentagon ce da nam bude stadion ne ovo, ako budu pravili... A, na prvoj slici su bele stolice na ostalima su crvene?
 

dookie

Početnik
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
178
Reaction score
2
Локација
Kumodraž
Sveđo, brate, slažem se da je Mance legenda i da mu se treba odati pošta (nije dovoljno samo kroz turnir). Ali imamo mi još mnogo legendi i ne bi bilo fer prema njima da samo jedna legenda nosi ime stadiona. U potpunosti se slažem u ovom što je rekao Vaske.
Naziv stadiona?
Moje postovanje svim licnostima, ali oni su u istoriji i muzeju kluba i to je prava stvar. I svako vreme ce imati svog herija i moze biti sporenja. Mancester nije posegao da da ime Mat Bezbi, mada je legenda i neprevazidjena licno

:pfc:
 

BOGDAN_WSC

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
97
Reaction score
0
Локација
Novi Sad
@Slobo_Black_White
na avataru je vojvoda Djujic.....i kakvu nagradu dobijam
 

vaske49

Početnik
Учлањен(а)
30.01.2007
Порука
11
Reaction score
0
Perspektiva

Engleski stadioni su puni, ukljucujuci i trecu ligu. Razlog je sto je fudbal postao i zabava i sto je rasterecen od hostaplera, a i igra se fajterski. Tamo nema postede za mucke. Sve sto je dozvoljeno je greska. Nemacki se pune ponovo, nakon oseke proteklih godina. Italija stagnira i opada zbog lopovluka. Spanija puna i u zamahu je. Kod nas lopovi rasterali publiku i napunili kladionice. To ce da se menja u pravcu Engleza i Nemaca. Ekonomija ce da raste, a i budzetska moc gradjana.
Zato, stadion ne ispod 50.000. Bila bi to velika greska. Racunajte na pretplatne karte, jer ce to postati trend.
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Sveđo, brate, slažem se da je Mance legenda i da mu se treba odati pošta (nije dovoljno samo kroz turnir). Ali imamo mi još mnogo legendi i ne bi bilo fer prema njima da samo jedna legenda nosi ime stadiona.
Pa dobro, nisam ni ja rekao da sam apsolutno upravu i da tako mora da bude. Slazem se da ima brdo legendi. Ja se samo slazem sa ovim predlogom, mada nije ni los za Topcidersko brdo ili neka slicna varijanta.
 

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
Dobrodosli na stadion Dragan Mance, dom fudbalera Partizana





 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Kakav mance i ostalo pa najbolji je igrac Partizana bio STJEPAN BOBEK on je nabolji strelac u istoriju srbije jugoslavije i ostalo.
STJEPAN BOBEK i krecemo.
 
Top