Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Koji ulaz na banjici je pretezno nas?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Nisam pratio prvenstvo, ali sam odgledao svih pet utakmica finalne serije. Stekao sam utisak da smo trenutno mnogo, mnogo lošiji od njih. Pravo je čudo da se ovo igralo u pet mečeva. Samo trenuci nekog našeg ludila su sprečili da nas ne ometlaju sa 3:0. To ludilo smo recimo pokazali u prva dva seta četvrte utakmice kada smo ludačkim servisima preokretali minus od šest i sedam razlike.
Naša igra nema ni glavu, ni rep. Veoma česte su crne minute, kada se u tri-četiri minuta sruši što je do tada dobro urađeno. Tako je bilo večeras i u drugom i u trećem setu.
Tu me baš podsećaju na košarkaše, a ponekad i fudbalere.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
To je to glavu gore barem ste se muski borili i niste se obrukali, bolni su porazi od rivali koji je privilegovan u svim sportovima ali nece to vecno da traje samo da sto brze dodje vreme da svi klubovi imaju isti tretman i sve bude regularno.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ma igracima i strucnom stabu kapa dole ali stvarno, muski su se borili, igrali su iznad granica svojih mogucnosti... stvarno svaka cast, ovaj tim nije ni pravljen da bi osvojio titulu, sto neko rece fali tu kvaliteta ali jbg za nesto vise treba i neka kinta... jos jednom kapa dole momcima za sve sto su uradili ove sezone na celu sa onom GROBARCINOM od trenera gospodina Janica... Nazalost sledece sezone bicemo vrv (jos) slabiji, ko bude mogao ce otici a veliko je pitanje da li ce i trener ostati
Jbg, ozbiljna je besparica, ti nasi klubovi u "manjim" sportovima bukvalno prave timove od stapa i kanapa, ne znam ni ja kako prezivljavaju, entuzijazam pojedinaca gura celu pricu uglavnom a neretko ostavljaju srce na terenu i igraju iznad granica svojih mogucnosti a nazalost uvek ili ajde da kazem skoro uvek bez valjane podrske sa tribina
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Upravo tako. Dosta smo bili slabiji ove sezone, sveukupno gledano. Iako, kad su onako lako poveli 2:0, bilo mi je krivo jer sam znao da mogu vise. Nazalost, nakon izjednacenja na 2:2, u ovoj trecoj smo se borili kako treba samo u prvom, a onda potonuli...

Svaka cast na borbi, a nadam se da Janic ostaje.
 
Top