Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
I ja mislim da nema veze sa istinom.Mozda bi covek i mogao da se zamisli da nije u pitanju Nenad Djordjevic,jedan od najiskusnijih igraca Partizana,i SLUCAJNO najbolji igrac u drugom delu sezone.Ne mogu da nas pobede na terenu pa su se setili uvek sigurne karte rasizma.I kako uvek svi vredjaju ovog gaja pored svih ostalih crnaca u nasem fudbalu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Гурбети ће силовати и рођену мајку ако ће им то донети титулу. То је, једноставно, таква сорта. Сад кад им титула измиче, нема тога што олош неће урадити. Њих ништа није срамота и за њих је све прихватљиво ако њиховим ситним душама доноси корист.

Партизан треба да крене у контранапад и да разобличи ове свињарије. Занимљиво, неко је приметио, како су сви увредљиви када је о њиховим играчима реч, а кад треба заштитити Диару, играча Партизана и жртву расистичког напада, онда се такав играч још додатно кажњава. :banghead

Не знам шта клуб чека да изађе са једним саопштењем?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nisam moga da odolim, registrovao sam se i ostavio tim smradovima poruku.
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Газда, ти баш имаш дара за комуникацију. :mrgreen: Шта очекивати од листа који кошта читавих 9 динара? цигански тоалет папир... :wink:
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Koja smejurija. Koje su ove novine uopste? Ja bre nikad nisam cuo za njih. Sve neki klonovi Pressa, Kurira i ostalih sampiona nase zute stampe.

Nasa pres sluzba mora zaista da pocne da radi kada vec primaju platu jer ovo pljuvanje i blacenje kluba i nasih igraca prevazilazi sve mere. Karadzic bi trebao vec jednom da se odrekne onog ciganskog saveza i da se konacno u podpunosti okrene rukovodjenju Partizana.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.199
Reaction score
18.670
Локација
U Kinšasi
Nije o fudbalskom klubu, vec kosarkaskom.
Trener Taukeramike Neven Spahija zahvalio se igračima i navijačima, i dodao da je zadovoljan jer je njegov tim u četvrtfinalu izbacio “veliku ekipu”.

Ovo se na B92 zove novinarska sloboda. Sumnjam da je Spahija mimikom docarao novinaru gde da stavi navodnike u ovoj recenici. Ako je vec hteo da citira sagovornika, recenica je trebalo da izgleda ovako: Trener Taukeramike Neven Spahija zahvalio se igračima i navijačima, i dodao "da je zadovoljan jer je njegov tim u četvrtfinalu izbacio veliku ekipu”.
Sad, da li je to namerno ili slucajno, prosudite sami.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Коментар са форума ЈФ...

sve pohvale godspodinu Andrijaševiću na izrazitom profesionalizmu koji nam donosi preko programa javnog servisa.
obzirom da ga između ostalih i ja plaćam, pušenje mog kurca mu sleduje gratis.

:buhaha:buhaha :clap
 

MRTAV ZVUK

Guest
Ne znam dali je neko primetio kako je ta Gnojko,vec bio spremio spev o ciganima.Da ih velica kako ce postati rekorderi u evropi,jer 10 godina zaredom igraju finale kupa.Joj kako se zajebo,mislim da je puko :buhaha :pickaciganska
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Да брате, ладно је извукао неку зајебану статистику по којој је само Сконто из Риге то успео, па према томе жлезда испадне боља од Манчестера, Барселоне, Милана, Бајерна и других :buhaha
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
srce mi je imalo puci od srece danas. konacno pobjeda. a mi, kao klub, a i navijaci, trebali bi svaki dan prozivati onog kiklopa, drugi je milojko pantic, picka ciganska. jer ako cutimo, proci ce im sve malverzacije za titulu, koja je mnogo vaznija od kupa. uh, jedva cekam da kupim dres za sljedecu sezonu, sa dvije zute zvjezdice iznad grba.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.199
Reaction score
18.670
Локација
U Kinšasi
U 79. minutu Obradović je centritrao sa leve strane, Dijara iz duela uspeo odlično da spusti loptu Jovetiću koji je ostao potpuno sam na šest metara od gola Ranđelovića. Kapiten Partizana, koji je bio jedan od najslabijih igrača "crno-belih" na ovoj utakmici, rutinski je postigao gol za 2:3 i za plasman u finale.

Sa B92

Ja jos ne verujem da sam ovo procitao.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Што не би веровао, брате? У тој телевизији раде портпароли циганских ФК и КК. А овом "констатацијом" о Јоветићу показују само колико су бедни и колики су им комплекси. И да, реч је о оној истој медијској кући која је јесенас објавила погрешан термин одигравања Партизанове утакмице. Њих не треба коментарисати ни цитирати, гамад најобичнија.

Што се тиче РТС-а, срамота је да малоумници попут Гнојка имају уопште шансу да преносе било шта и трују народ.
 

iznogud

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2006
Порука
170
Reaction score
1
da, i ja sam to primetio, trebalo je da stoji " Diarra pod prekrsajem sa peterca prosledjuje loptu Joveticu itd itd, koji se vratio u formu iz jesenjeg dela, i bio zeljan pobede nad raspalom 'ti dam gol iz 81. odbijanke' zvezdom "
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.199
Reaction score
18.670
Локација
U Kinšasi
A najjace je bilo kad su na SOS-u intervjuisali novinare na poluvremenu utakmice, i lik iz nekih novina, ne mogu da se setim tacno kojih, mislim da je bio press, pocinje intervju sa: "prvo poluvreme smo odigrali veoma lose".
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Многи дневни листови у данашњим издањима оптужили су Партизан да се уз помоћ судије Спасића домогао финала Купа. Најбољи коментар на њихово лицемерје дао је Срђа Кнежевић који је по некима одбио да им да изјаву после утакмице и поручио окупљеним новинарима "*ебите се сви!" :clap
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
Svaka cast za Srdju, neka im je reko, znao sam da se neki novi Lola Smiljanic krije medju ovim momcima.

Inace na raspalom mondu su u vest o derbiju ubacili link za onu baljezgariju od jesenas kako je ovaj sudija sto je juce sudio trazio dresove nasim igracima.

Boze me sacuvaj!!!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Medijsku hajku na zasluženu pobedu u rupi je već juče najavio gnojavi posle poništenog gola naglasivši da će se o njemu dugo,dugo,dugo,dugo pričati, zatim kada je izgubio kontrolu poče je sam da procenjuje da li je Đorđević zaista povređen ili kako on to kaže "iskusno troši vreme". Na kraju dok su se vrteli golovi i naše šanse, pošto ih ovi drugi nisu ni imali, stavio je akcenat na poništen gol sa rečima

-" evo dragi gledaoci sada će mo u ovom rezimeu utakmice da vidimo i poništen gol, ali ne nažalost nećemo videti". :buhaha zajebala ga režija
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Danas ću baš da uživam i sladim se svim tim reportažama. Takve tužne stvari ni Šekspir ne bi znao da izmisli i napiše!
 

Djura

Početnik
Учлањен(а)
09.05.2007
Порука
163
Reaction score
0
Локација
Obrenovac
Kako je se :pickaciganska radovala kad su izjednacili, a izgubio se kad smo dali gol, pa je cak i rekao da se finale igra 17 marta :lol:
 
Top