Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Какви ли дебили пишу извештаје попут овог из "Блица"? :banghead :banghead

Ekipu Mladost načeo je Lasana Dijara u 49.minutu, da bi šest minuta kasnije mrežu gostiju zatresao i kapiten Stevan Jovetić.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
30. april 2008. | Izvor: B92, Beta | Nina Kolundžija
SJ: ''Verujem u osvajanje titule''

104822252047f2625904ea7825697359_big.jpg
Trener fudbalera Partizana Slaviša Jokanović izjavio je da je njegova ekipa pobedom nad ekipom Mladosti iz Lučana u sredu napravila veliki korak ka osvajanju titule šampiona Srbije. "Već 28 kola smo na liderskoj poziciji na tabeli prvenstva i nema razloga da ne verujemo da možemo da ostvarimo zacrtane ciljeve. Dobrim koracima gazimo ka tome", rekao je Jokanović na konferenciji za novinare posle pobede od 2:0 u 28. kolu Meridijan Superlige.
"Pružili smo dobru i kompletnu partiju sa dosta šansi, iako nije lako probiti odbranu sa toliko igrača", dodao je Jokanović.

Partizan je u dosadašnjem toku sezone osvojio 65 bodova, tri više od Crvene zvezde.

Trener Mladosti Nenad Milovanović ocenio je da je Partizan zasluženo pobedio.

"Partizan je, na žalost, kao i jesenas u formu ušao tačno pred utakmicu sa nama. Pokušali smo da preko kontri ugrozimo gol protivnika, ali nismo uspeli. Golove smo, s druge strane, primili od Lamina Dijare i Stevana Jovetića, najboljih napadača u zemlji", rekao je Milovanović.

On je ocenio i da je fudbaler njegovog tima Nermin Useni nezasluženo isključen kada mu je dodeljen drugi žuti karton zbog simuliranja penala.

Milovanović je najavio da će o problemima u srpskom fudbalu govoriti u utorak i najavio da će, ako se situacija ne promeni, napustiti fudbal.
Opet neki žele da napuste fudbal... Od sudija prešlo na trenere. Ali što se baš opet posle utakmice sa Partizanom plasira takva priča??? :banghead Kako to da se niko iz Čukaričkog nije oglasio da napušta fudbal posle poništenog gola protiv ciganije u četvrtfinalu Kupa??? :mad:
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
А и тај Блиц је једва дочекао победу циганмале данас и одмах у наслов поново ставили како је "жлезда опет претекла Партизан". То су наравно урадили и пре 10 дана пре наше текме против Чачка и наравно тако ће да раде до краја, јер се тиме ствара превид како није Партизан стално био први (иако је свима јасно да смо први цело првенство). Новинари су нам једна велика нула!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja slucajno ali slucajno odem na sajt onih sto nesmijemo da pominjemo da ne dobijemo ban, i vise me ne nerviraju nego je smijesno koliko su bolesni, i koliko nas mrze i forsiraju drzavni projekat... Bruka..
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
A o kom sajtu se to radi? Ne znam da postoji takvo pravilo. Ako je to sajt ovih čiju sam vest postavio iznad, onda, da li je dozvoljeno postaviti vesti sa njihovog sajta na forumu, a koja bi služila kao potpora za komentar?

Ради се о том сајту. Можеш слободно да поставиш неку њихову вест као пример за ову тему, али максимално избегавајте да их цитирате кад су у питању теме везане за ФК Партизан, и уопште СД Партизан. Медиј који је много пута доказао своју необјективност, "независни" медиј у којем раде два портпарола комшијског клуба, медиј који напише идиотску реченицу да је Јоветић био најлошији играч дербија у Купу, медиј који напише да Партизан игра у 15.00 уместо у 13.00...такав медиј не заслужује да се цитира.
За њихове вести нема места у нашим спортским темама.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Evropa dobija novog šampiona
01.05.08. 14:10
euroleague-f4-madrid.jpg
U petak u Madridu počinje završni turnir Evrolige koji će Starom kontinentu doneti novog košarkaškog šampiona. Branilac trofeja, Panatinaikos je eliminisan u četvrtfinalu od Partizana, a za titulu će se boriti Montepaski, Makabi, Tau Keramika i CSKA.

SC

A sto onda mi nismo na final 4 :banghead.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
1. da smo eliminisali Pao u četvrtfinalu igrali bi na final 4
2. a u četvrtfinalu smo igrali sa TAU
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Treba zabeležiti da je RTS prekinuo prenos odmah nakon završetka utakmice finala Kupa Partizan-Zemun, bez prikazivanja dodele pehara i medalja crno-belim majstorima. To do sad još nisam video da se prekida prenos pre dodele pehara na nekom takmičenju, posebno kad je u pitanju domaće takmičenje. SRAMOTA za RTS! Navodno, preče im je bilo da što pre počnu predstavljanje stranaka, kao da do sad nijedna emisija ne RTS-u nije kasnila i da je sve počinjalo tačno u sekund. :mad:
 

japanac

Početnik
Учлањен(а)
20.02.2008
Порука
32
Reaction score
0
Локација
NIS
Do sada sam podrzavao TIJANICA u borbi protiv CEDE,BEBE i ostalog sljama...ALI SADA TIJANICU I ANDRIJASEVICU JEBEM VAM SVE MILO I DRAGO!!!!!
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
А да не причамо што текма није ишла преко сателита иако је ишла за домаћу јавност. Давали су на сателиту оба полуфинала али зато нема финала. Случајност или?
 

dikefalosPFC

Početnik
Учлањен(а)
22.04.2008
Порука
123
Reaction score
0
Локација
Kraljevo
Јбг, кад, даће Бог, будемо играли квалификације за ЛШ, мораће да нас преносе. Ваљда. Или је мали монополиста јачи него што мислимо ?
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Ovo je bilo skandalozno!
Nismo videli ni dodelu pehara ni medalja,i sto je najtragicnije nije se komentator odjavio sa stadiona,nego su ga prekinuli u pola reci,pustili reklame a zatim i neku glupost...

A na svom sajtu u reportazu,izmedju ostalog pise:
Utakmica je protekla bez većih incidenata.

Navijači obe ekipe su koristili pirotehnička sredstva, dok su na južnoj tribini, gde se tradicionalno nalaze najvatrenije pristalice Partizana, vidljive bile i zastave Srpske radikalne stranke.

Na satelitu nije islo finale,a islo je direkno polufinale Zemun-Ofk...

Molim sve Grobare da kazemo svima u rts sto mislimo o tome i da nemogu da rade sa nama sta hoce:

Kontakt Centar RTS: 0901- 321- 321
e-mail: [email protected]

PROGRAM ZA INOSTRANSTVO (SATELIT): [email protected]

ja sam vec pisao,molim sve da to urade,ovim smradovima...
 

dikefalosPFC

Početnik
Учлањен(а)
22.04.2008
Порука
123
Reaction score
0
Локација
Kraljevo
Па овог пута смо им сами дали повод да ке*ају, као и свим осталим душманима !
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
ovo je bruka od prenosa bila. Ala pjesma Grobara je LUDILO i jaca od svega. ljudi nijsu sa ove planete, kako navijaju i nose ekipu...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
@shvedja ma bilo je finale ali tek u 01-30 iznacekao sam se ali se isplatilo :D
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Е јбг, могли су дају у 3 ујутро као да се игра финале купа у женском хокеју на трави а не финале купа у фудбалу :roll: Зар је могуће да финале дају тек у неком одложеном снимку и то када знају да нико не гледа. Ја сам им послао мејл као и колега Мартин и препоручио бих свима да им пошаљу шта мисле.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Treba zabeležiti da je RTS prekinuo prenos odmah nakon završetka utakmice finala Kupa Partizan-Zemun, bez prikazivanja dodele pehara i medalja crno-belim majstorima.

Što je nagore nije bilo ni odjave utakmice, samo isekoše i odoše kao da je u pitanju utakmica nižerazredne albanske lige, a ne finale nacionalnog kupa
 
Учлањен(а)
24.12.2006
Порука
252
Reaction score
0
Локација
GROBARI-WORMS
@ Martine Brate: Ja sam tom rts-u vec dva ili tri put piso mejlove, zasto imaju najgori progam za satelit, zasto uvek kad igra picka zvezda prenose tekme, zasto kad nekada emituju odmah na kraju tekme prekinu snimak - kao juce cim gotova tekma cao gotov program. Zato sam ja sebi stavio rts2 na posebnoj anteni svako je moze dobiti, ali i tu nije bilo dodela pehara itd. Kako je bilo na hotbird (satelit) jel tu bilo tekme? ja sam gleda na thorsat rts2 isto sranje nije bilo dodela medalja i pehara.

A da su cigani igrali finale, svega i jos vise bi bilo toga, to je to kad stoka sedi na celu rts-a.:pickaciganska to je Tijanic
 
Top