Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Да не генерализујем, али главни уредник "Спорта" свакако заслужује мишомор. И не само он...
Ставити онакав наслов дан после дербија - "Станковић сачекао Мореиру" је нешто најљигавије и најперфидније што сам скоро видео! Наслов који директно сугерише да се, као, играло док Партизан није дао гол. :banghead

Што се стока са друге стране ваљала за комотно још један продужетак од 6 минута, то нема везе. Данас, сличан наслов - "звезда није отписана"! Па матер вам јебем губаву, је ли звезда једини тим у овој земљи?

Кад смо већ код коктела...на том коктелу су били највећим делом људи који пишу о Партизану у својим медијима и који су, мање-више коректни. Ови тендециозни наслови су ствар уредништва.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne znam zašto se nervirate... ja tek sada uživam, jer se oni pojedoše živi zbog gola u 98. ili je možda bio i 99. minut. Ne samo da ne treba da se pravdamo nego da im potvrdimo kako su u pravu i da nije trebalo toliko da se igra. Sećate li se samo poništenog gola u kupu. Da smo negirali sve to bolilo bi ih, ali ne toliko, jer ipak očekuju da vidimo suprotno od njih. Mnogo više ih je bolilo kad smo i mi rekli da je regularan gol, ali ko ih jebe, vreme je da i njih sudija ošteti!

Uopšte ne kapirate njihov mentalitet. Oni zaista misle da su uvek u pravu, da su uvek najbolji, da su uvek naj naj naj... Toliko su se nadali da će do sva tri boda, a ovaj gol ih je psihički sasvim uništio, pogotovo ono govno od čoveka koromana (malim slovom jer je mali u duši).

Prema tome, uopšte ne treba da se obazirete na njihovo proseravanje. Neka ih neka pate i galame koliko hoće. Mi naš posao znamo, kup i titula, a oni, ko ih jebe, neka kukaju do sledećeg derbija kada će sudija za nas svirati "sumnjivi penal" posle 15 godina, i osigurati još jednu titulu. Živi bili pa videli.
 

iznogud

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2006
Порука
170
Reaction score
1
da, pa kupujte to sranje ako hocete. koliko ja znam 'novosti' su miskoviceve, a 'sport' njihov deo , o cemu dalje da se raspravlja. to smece sluzi da hrani mastu posrnulog :D dela populacije nase zemlje.
 

djole_tomic

Grobar
Учлањен(а)
18.08.2007
Порука
272
Reaction score
2
Локација
u sumi makiskoj
@aca

Ne znam za ostale, ali predstavnike sportskog zurnala trebalo je da bude sramota da dodju na koktel. One bljuvotine od tekstova, narocito sa drugog dela priprema, koje satro opisuju stanje u nasoj kuci, su velika sramota. Igrom slucaja sam bio na konferenciji pred derbi, i pitanja koja je postavio "novinar" zurnala su na nivou deteta od 11 godina.

Pita decko Djoleta kapitena: Da li bi pristali da vam milijas da gol a da Partizan pobedi?? :pop:banghead:pop
I na sve to dodaje: A da li bi pristali na RUZNU igru a da vas tim pobedi? (to je pitao oba kapitena):pop

Pisu na pripremama kako je Moreira debil i nesposoban i najgluplji igrac zato sto je obukao SUSKAVAC ISPOD DUKSERICE!! Pa da je jednom u zivotu istrcao krug na stazi u Kosutnjaku, o procitanoj knjizi da ne pricam, mozda bi mu bilo jasnije malo. (ovo je pisao stojadinovic).

edit:

sad sam iskopao na zvanicnom deo interesantnog teksta od pre par dana. Autor je mali i zurnala koji prati i pise o Partizanu

Nije šala, još manje nagađanje, nego suva istina. Došao je Nikola Vujović u Partizan, a umalo nije završio u Crvenoj zvezdi! Pre pet godina, kad je predsednik bio Dragan Džajić, reprezentativni vezista Crne Gore bio je na spisku pojačanja giganta sa Marakane.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Ne znam zašto se nervirate... ja tek sada uživam, jer se oni pojedoše živi zbog gola u 98. ili je možda bio i 99. minut. Ne samo da ne treba da se pravdamo nego da im potvrdimo kako su u pravu i da nije trebalo toliko da se igra. Sećate li se samo poništenog gola u kupu. Da smo negirali sve to bolilo bi ih, ali ne toliko, jer ipak očekuju da vidimo suprotno od njih. Mnogo više ih je bolilo kad smo i mi rekli da je regularan gol, ali ko ih jebe, vreme je da i njih sudija ošteti!

Uopšte ne kapirate njihov mentalitet. Oni zaista misle da su uvek u pravu, da su uvek najbolji, da su uvek naj naj naj... Toliko su se nadali da će do sva tri boda, a ovaj gol ih je psihički sasvim uništio, pogotovo ono govno od čoveka koromana (malim slovom jer je mali u duši).

Prema tome, uopšte ne treba da se obazirete na njihovo proseravanje. Neka ih neka pate i galame koliko hoće. Mi naš posao znamo, kup i titula, a oni, ko ih jebe, neka kukaju do sledećeg derbija kada će sudija za nas svirati "sumnjivi penal" posle 15 godina, i osigurati još jednu titulu. Živi bili pa videli.

Апсолутно се слажем са сваком речју... Треба их пустити нека се циганишу и даље, то иде њима на образ... Пардон, они то немају...:buhaha
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
@ djole tomic

Slažem se, zato sam i rekao manje-više. Stojadinovićeva njuška mi nije pala na pamet i nisam ga se setio u momentu da je bio na koktelu. On svakako ne spada u one koje sam naveo kao korektne. Ako ništa drugo, onda zbog onog sramnog teksta koji si i ti pomenuo.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
@aca
Mislim da nije bio Stojadinovic,nego Joksic.TO je decko za koga sam ubjedjen da je ganfer iako pojedinci ovde pokusavaju da me uvjere da nije.Njegovi tekstovi su jako siromasni cinjenicama,fudbalskom analizom za razliku od onog mandova sto prati cigane.Takodje njegova pitanja su sto neko rece klinacka,glupa do bola i u svakom drugom pominje zlezdu crvenu i kao nesto provocira.Citam Zurnal svaki dan i znam na koji nacin koji pise i ubjedjen sam da oko ovoga nema greske,tj,mali je tezak ganci steram mu ga majci:pickaciganska
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Текст на који мислимо је писао Стојадиновић, проверено 100%. А Јоксић јесте "гробар", е сад, стил писања...не можемо да утичемо.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Vazi,kada administrator kaze tu nema rasprave:D.A Stojadinovic jeste pismen novinar i zna posao,ali svi znamo da je kupljena zekina funjara i oko toga nema rasprave.Iako je sigurno Grobar,sto ja kod gorepomenutog Joksica ne vidim
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
@Djole_Tomic
Molim!!!!! Na koga mislis ?Ako mislis na stojadinovica,taj bi majku prodao za dres ili rucak
 
Последња измена:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
@aca
Mislim da nije bio Stojadinovic,nego Joksic.TO je decko za koga sam ubjedjen da je ganfer iako pojedinci ovde pokusavaju da me uvjere da nije.Njegovi tekstovi su jako siromasni cinjenicama,fudbalskom analizom za razliku od onog mandova sto prati cigane.Takodje njegova pitanja su sto neko rece klinacka,glupa do bola i u svakom drugom pominje zlezdu crvenu i kao nesto provocira.Citam Zurnal svaki dan i znam na koji nacin koji pise i ubjedjen sam da oko ovoga nema greske,tj,mali je tezak ganci steram mu ga majci:pickaciganska



Joksa je Grobar covece :wink:
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
Stojadinovic je obicna ljiga od coveka,to se vidi i u njegovom pogledu,ali sam sad na derbiju sedeo ispod loze gde je on bio i jasno je svima govorio kako je Bogunovicev gol regularan,a i covek se sam zestoko radovao kad smo izjednacili...e sad za Joksica necu nista da tvrdim,ali ako urednici kazu da je Grobar,za mene dileme nema...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Naravno da je Grobar znamo momka , Grobar je i Saranovic sa B92 , Jaksic sa Monda , Sukdolak sto je pratio na sosu nas ....
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
CO.YU više ne radi, ne samo PFC nego ni jedan web sajt sa tom ekstenzijom. Svi su prešli na .RS

Šaran je grobar, to i ja megu da potvrdim!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.113
Локација
vaginamandibularia
Da imamo suđenje ko cž ili meni vrlo mrski m.čester, ne bi nas bog stigao.. A omiljena emisija mi je sportska galaksija, prosto te ozrače cigani pa se smeješ 5 dana. Koji su to cigani...
 
Top