Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
@ wenger
Bitno da je on vec "indijanac"...:roll: I ko je uopste rekao da je on zamena za Moreiru?!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Арсене нема потребе да тако називаш било кога, о коме при том благе немаш, а можда буде наш играч. Немам благе ни ја, али бар док нешто не покаже и докаже нема потребе за тешким речима. Као што рекох немам ни ја појма о овом играчу Бог зна шта, али ми се свиђа што може да игра на више позиција. Конкретно код нас, у случају да оде Раћа играће вероватно Јовановић на позицији задњег везног, овај би ту био за не дај Боже у случају да Јовановић не може да одигра због ко зна чега, а касније када се врати и Фејса овај играч може да се врати на своју матичну позицију. Тачније позицију з акоју се установи да је најбољи. Но као по добром старом обичају нама мало треба да кренемо на 27 страна да пишемо, а дечко долази само на пробу. Тако је било и са Мадубанијем (ваљда се тако пише) ми му већ и о плати писали кад оно... Нек он потпише, за касније ћемо лако.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
dobro izvinjavam se sto sam vas povredio sa ovim indijanac, ne znam sto ste se uhvatili za to- a pritom su ovde svakako nazivani igraci i treneri koji su vec u nasem klubu, al nisam hteo da uvredim nikog samo me nervira nacin na koji se dovode igraci, a evidento je da je ovaj zamena za moreiru, a zna se kakav je igrac moreira, al glupo mi je vise da pisem o tome...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Арсене, не разумем, шта те конкретно нервира код овакве куповине играча? Нисам те најбоље разумео па зато питам. Дечко долази на пробу, то сваки клуб ради, и то ће нам дати још јаснију слику о томе да ли је за наш клуб или не. А тек ако прође све то, па договор око плате, па лекарски тестови, па тек онда иде потпис. Тако да свако ко прође те, да кажем, ригорозне тестове је без сумње играч за наш клуб. Ја баш мислим да су ове пробе један велики плус, где је много мања вероватноћа да се зајебемо.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
nemogu da verujem koliko se ova prica oko moreire "razvlaci"! zar stvarno nema niti jedne odgovorne osobe u klubu koja uvidja da je ovo sto se desava katastrofa za sezonu koja dolazi? pravimo brljotinu vecu od one nafte koja se razliva tamo negde u meksickom zalivu! zar nista nisu naucili od kosarkaskog kluba? zar ne vide da je mir, rad i disciplina SVIH u klubu jedini put ka nekakvim rezultatima? ovo sa moreirom se mora resiti pod hitno! ja bih voleo da ostane, ali ako je procena da je "preskup" da je vec u godinama ili nesto slicno neka to razresi (naravno uz preuzimanje odgovornosti za takvu odluku) u protivnom neka se "stisnu" za tih 400 000 i neka se uspostavi mir i pozitivna atmosfera sto pre!!! ovo ne vodi nigde sem u propast!!! necu da nagadjam o igracima koji se pominju da ce doci na probu, jednostavno videcemo da li vrede, pa kada potpisu i odigraju neku utakmicu mozemo da sudimo.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Едит: Изгледа да су га оптуживали да има више од 29 година, што је он наравно демантовао. Ето нама новог Тариба и ЛШ. :s

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/h/heart_of_midlothian/8652783.stm

kad sam mu video sliku odma mi je to palo na pamet, al tako je to s njima:D

on je ofanzivniji vezista a ne zadnji...tako da vuce na to da je zamena za Moa
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Арсене, не разумем, шта те конкретно нервира код овакве куповине играча? Нисам те најбоље разумео па зато питам. Дечко долази на пробу, то сваки клуб ради, и то ће нам дати још јаснију слику о томе да ли је за наш клуб или не. А тек ако прође све то, па договор око плате, па лекарски тестови, па тек онда иде потпис. Тако да свако ко прође те, да кажем, ригорозне тестове је без сумње играч за наш клуб. Ја баш мислим да су ове пробе један велики плус, где је много мања вероватноћа да се зајебемо.

pa ne znam sta ne razumes, igramo evropu za tri nedelje a probamo igrace jednog po jednog i svi odpadaju kao da ima jos sest meseci...a taj igrac sto treba da se dovede ne treba da bude neki marginalni igrac nego igrac koji ce da bude u 11
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Baš zato ga i probaju. Ako je A reprezentativac svoje države i ako je igrao na zapadu sigurno neće da dolazi u Srbiju da sedi na klupi. Treba ga proveriti da li je kadar za prvih 11 i ne potpisivati ugovor ako nije za prvu postavu.
Po meni je bolje da sastavimo tim ako treba i posle utakmice sa Pjunikom ako će to da bude pravi tim nego da sad na brzaka dovedemo neke idiote samo da bi imali tim.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Baš zato ga i probaju. Ako je A reprezentativac svoje države i ako je igrao na zapadu sigurno neće da dolazi u Srbiju da sedi na klupi. Treba ga proveriti da li je kadar za prvih 11 i ne potpisivati ugovor ako nije za prvu postavu.
Po meni je bolje da sastavimo tim ako treba i posle utakmice sa Pjunikom ako će to da bude pravi tim nego da sad na brzaka dovedemo neke idiote samo da bi imali tim.

ozbiljan tim se ne pravi za nedelju dana...samo to hocu da kazem, sad mozda neko ima drugo misljenje, svejedno rezultati ce pokazati, nadam se da ce da ubodu sa pojacanjima, ali prelazni rok se sprema mesecima pre nego sto pocne...a ne bi ja ni pjunik potcenjivo
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pa ovaj ako dolazi sumnjam da bi pristao da igra za manje od nekih 250k, realno. E sad ne razumem logiku po svaku cenu smanjivanja plate Moreiri a ovom dati isto toliko ako ne i vise, pa zar nije isto sem sto jednog igraca od pola miliona ti za te pare imas dva? Ako se neko vodi logikom da na svakom mogucem koraku se usteka kinta onda mi je ovo skroz suprotno od takvog razmisljanja!!

Evo i malo statistike sa zvanicnog sajta
http://www.heartsfc.co.uk/articles/laryea-kingston-hearts_2241487_38929
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Pre nego sa ushicenjem zapadnemo u euforiju oko ovog igraca treba imati u vidu sledece:

- U Novembru puni 30 godina sto znaci da ce i sam igrac teziti da potpise neki ugovor od minimum 3-4 godine
- U nekim navodima na internetu, pronasao sam podatak da se prema poslednjem klubu odnosio sa vrlo malo postovanja i da je sveukupno za tri godine odigrao 50-tak zvanicnih utakmica
- Harts odbio da produzi ugovor sa njim/ponudi mu novi
- Sam fudbaler je rekao da postoj verovatnoca da se vrati u bivsi klub u Rusiji (Terek?) i da pored toga ima interesovanja jos dva kluba iz Skotske
- Propustio je WC2006 zbog suspenzije od 4 utakmice koju je zaradio na Kupu nacija koji je prethodio tom Mundijalu
- Propustio je WC2010 jer ga je Rajevac izostavio iz tima, nakon cega je po nekima doslo do nemilih scena kada je doticni "otvorenom rukom krenuo na Rajevca" (kasnije demantovano)
- Kao licnost je vrlo diskutabilan po onome sto navijaci Hearts-a komentarisu


Summa summarum - mi tesko da mozemo da mu ponudimo ugovor duzi od dve godine i veliku osnovnu platu (jedino ako bonusi ne budu teaser). Ostale zakljucke izvodite sami...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jebem li ga ali meni se čini da je on u gani igrao izrazito krilo na prošlom sp ili na prošlo afričkom kupu zaboravio sam gde sam ga gledao ali na mene je ostavio stvarno dobar utisak,a po meni nama baš to krilo fali,mislim svaka čast Tomiću ,ali...
 
Последња измена:

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Nadam se i ja da ćemo ubosti sa pojačanjma i ne sekiram se ako stignu malo kasnije. Dobar igrač se lako uklopi.
Po meni ta priča oko "nepostojanja" tima najviše ima smisla za poziciju levog beka. Odbrana treba da bude dobro uigrana, naročito što ćemo imati dva nova igrača plus novog golmana.
Slažem se da Pjunik ne treba podcenjivati, ali realno je da ih prodjemo čak i da nikog ne dovedemo.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
pa nije bas da se dobar igrac uvek uklopi u tim. stvaranje tima je proces, ostalo je improvizacija i sreca...

@maestro
o tome sam ja malo pre pricao, dovodis igraca koji takodje nije jeftin a imas jednog moreiru u timu...ali dobro svi znamo kakva je stvar sa moreirom, glupo je vise da se prica o tpme pricalo se mnogo na forumu o tome pre
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Narode, da li vi kapirate da je nama sledeća takmičarska utakmica za samo tri nedellje, a mi nemamo ništa spremno. Niti znamo ko će sve otići, niti ko će doći... i tako iz dana u dan, a gospon "video bim" je obećao da će sve biti jasno pre nego što počne SP!

Danas je 24. jun, a Politbiro i dalje tretira Moreiru kao najvećeg neprijatelja. Evo poslali su ga u Austriju, ali samo ako nastavi da traži drugi klub, jer mi za njega para nemamo. A kako bi bilo da Bjeki i drugim krpeljima ukinu platu, jer ionako ništa pametno ne rade, i plate one koji nam nešto i donose!

Ovde se više ne zna ko pije a ko plaća! Jedina svetla tačka u celom klubu, za sada, je Stanojević!
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Nadj je opet nesto lupio na racun Moreire, kako nikome mesto u timu nije garantovano. To kao da neko levo-smetalo u upravi Barse, nabaci na racun Mesija da mu mesto u prvoj postavi nije garantovano.

Sto se tice Kingstona, nama krilo treba. Tomic, obicno proradi u aprilu-maju, Galesic je ipak nepoznanica, a Mijica smo upoznali (smajli koji se sam sebi smeje). Ostalo su sve neka iznudjena resenja.
Cak, iako ima neke svoje bubice, trebalo bi ovog Kingstona potpisati, ako je u iole pristojnom fizickom stanju.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Zamena za Dr.Mo-a je WebGazda, i ja mi se intezivno pripremamo,bas ako zatreba
@boksa
da ja sam ga spomenuo

a sto se tice godina jebiga to niko nezna tacno,pa setite se samo Roze Mila za njega ni njegova rodjena mama nije znala koliko stvarno ima godina
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@Arsen Wenger
Opet Moreira. Uskoro ocekujem da neko napise, vidis dovodimo Radisu Ilica, a mogao je Moreira to da igra, takav golman vec u klubu a dolazi Radisa Ilic...Polako, da vidimo sta i kako igra Kingston i da li je bolji ili losiji od Moreire...Ne znam kakve to podatke imas o Kingstonu, pa da favorizujes Moreiru, a mozda uopste nisu ista pozicija i mozda je Kingston kvalitetniji iako jesu. Ako gledas njegovu karijeru pre Partizana, nije bas bez veze kako ga pedstavljas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top