Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
Клуб је тај који би требао да има јасну стратегију око појачања и како да реши проблем играча који су прекобројни.

Тачно, требало би да клуб има ту стратегију. Међутим, питање је има ли клуб икакву стратегију. Нисам убеђен да има. Чак мислим да овој управи постојање било какве стратегије само смета. Јер, стратегија подразумева и циљеве, резултате и још понеке ствари, као и одговорност за њихово остваривање.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
meni nikako nije jasno da je brana ilic prekobrojan.

tu nisu cista posla...

Naravno da nisu...Iz istog razloga je "precrtan" kao i mnogi drugi pre njega (a neki sad opet, po drugi put!) koji su bili ljubimci Tomića, Jokanovića itd...Ostadoše još samo Mo i Raća otprilike...i to je stanje samo na današnji dan, za sutra se već ne zna...

Još samo fali da i Klea "precrtaju"...jer su za njega Ivan i Jokan baš bili zalegli da dođe prošlog leta...praktično su "crtali" svakodnevno njegov dolazak, još od februara pa do kraja maja 2009. godine...otkad je odigrao onako dobro prvi prolećni derbi protiv nas (1:1, kad ga je Mo metnuo u nadoknadi) pa dok nije definitivno stigao u naše redove...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
To djelimicno stoji,Bogun je takodje bio ljubimac Tomica,pa ga evo vratismo sad.

Pa dobro...Bogunu je istekla pozajmica, a mi para da kupimo nekog "jačeg" špica nemamo...Bogun se vratio praktično zbog toga jer nam je frka napred posle odlaska Dijare...

Inače da nam je makar malo bolja finansijska situacija...

Ili recimo ovako: Da ga Stanojević ne ceni otprilike slično kao što su to radili Tomić i Jokanović...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Pa dobro...Bogunu je istekla pozajmica, a mi para da kupimo nekog "jačeg" špica nemamo...Bogun se vratio praktično zbog toga jer nam je frka napred posle odlaska Dijare...

Inače da nam je makar malo bolja finansijska situacija...

Ili recimo ovako: Da ga Stanojević ne ceni otprilike slično kao što su to radili Tomić i Jokanović...

Dobro,takodje da je smatrao da mu je Ilic prijeko potreban,vjerovatno ga ne bi pustio tek tako.
Tako da su vece sanse da se radi o cisto sportskom pogledu na stvar.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ako prodamo Lomica eto novca za ostale transfere.Ali poznavajuci ljude u klubu oni ce probati da uvale i Petrovica.Za Lomica se spominje nesto manje od 1.5 miliona evra.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Aj sve al što Krneta :confused

I meni jako čudno...

Inače juče pogledao zadnjih 30-ak min. naše prve pripremne utakmice ( baš kad su klinci iz podmlatka igrali )...
Nastasić ima odlične predispozicije. Može da stasa u fantastičnog igrača! Meni bi posle Krleta bio prvi izbor u paru sa Markom Jovanovićem. Definitivno mu treba dati šansu! Možda baš i zbog toga je Krneta sad prekobrojan...
Inače pored njega Brašanac se pokazao dosta dobar. Za Miljkovića se videlo da može da postigne mnogo više nego mali Stevanović na poziciji desnog beka, a Popara i Aškovski takođe imaju štofa. Mali Aškovski je opasno brz!
Jedino nisam video Šćepovića kakav je bio...mada sam njega gledao u Teleoptiku.


Što se odlazaka i dolazaka tiče...prodaja Lomića je sve izvesnija stvar, tako da se nadam da imaju već levog beka koji će uskočiti odmah u prvi plan ( možda Tošić ). Iskreno mali Lazevski se dosta trudi i sve to, ali teško da može biti prvi izbor na levoj strani a prva utakmica se baš bliži...
Prodaja Raće mi je sve manje izvesna...čak mislim da će i ostati kod nas do zime...
Pored toga timu bi lepo doša jedan napadač jer iskreno, da ne vrtim opet priču oko Mijića, mi imamo 3 napadača i to osim Klea ova druga dvojica tek treba da pokažu da li mogu biti u prvoj postavi! Za evropu tanko, za našu ligu nekako ćemo da izguramo...
 
Последња измена:

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Pripreme, uigravanje tima....opc! ode par igrača...u qurac i pripreme i sve. Mada, opet kažem, moguće je da je sve ovo "Odlaze: Petrović, Moreira, Lomić..." novinarsko preuveličavanje.
 

bojan-pfc

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
930
Reaction score
33
Локација
РС
Brana Ilić novi 'Lala'
467.jpg
Brana Ilić, dosadašnji napadač crno-belih, sporazumno je raskinuo ugovor sa Partizanom i sledećih 1+1 godinu biće igrač Vojvodine.

Brano, hvala ti za borbenost i odlučujuće golove u proteklih godinu i po, a posebno ona dva - protiv Jagodine i Žiline.

Želimo ti sve najbolje u novom klubu!

www.partizan.rs
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ode Brana u Vojvodinu,jbt da l` je moguće?!?!Ovo bi jedino moglo da se smatra pametnim potezom kad bi mi njima konstantno slali prosečne igrače tipa Brana,Lazetić,Stjepanović, a oni nama po jednog tipa Aleksić,Tadić...5 Brana za jednog Aleksića.A ovako :banghead Bolje da smo ga dali Inčonu zimus,ionako se nije naigrao...Srećno Brano,sve najbolje u nastavku karijere!
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Pa nismo mi njega njima dali. Mi smo sa njim sporazumno raskinuli ugovor, pošto je bio višak i on je sam otišao u Vojvodinu.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13

Chiba

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
69
Reaction score
0
Локација
Vrsac
Pise da je cena 300 hiljada koliko sam ja raumeo...
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
E da je trista hiljada dinara mozda, jer je i to puno za nasu upravu,ovako nema nista od toga.Pa jos gore nismo ga prodali nego raskinuli ugovor i poklonili ga za dzabe.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top