Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
batesa sam zapazio jos dok je igrao u zelezniku.
bio sam fasciniran njegovom građom i fizičkom domincijom, mislio sam da će ubrzo u neki bolji klub, kad on u rad..
ne znam tačno kakve su mu prednosti i mane, verujem ni ljudi iz kluba, zato je dobro što je došao na probu..
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
E zbog ovakvog bezobrazluka ne treba da ga dovedemo... neka uzmemo Kaludjerovica (ako je uopste jos u Radu ne pratim situaciju) da potpise trogodisnji ugovor i mirna backa...
 

Дуле ГРОБАР МК

Guest
Шта ли се то кува,баш ме интересује шта ће бити ако неко зна нешто нека јави...
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
E ako ovaj Bates prodje probu (da li to nekada nekome uspelo?) i dovedemo spica, Mrdju (skuplji, sumnjiviji ali bolji igrac) ili Kaludjerovica (jeftiniji, nas ali nesto losiji igrac) jos moze biti da smo uradili jako dobar prelazni rok. Jel' zna neko sta se desava sa onim Galesicem? A sa Kamberovicem i Washingtonom, jesu otisli? Vreme je da sklopimo tih 25 igraca za sledecu sezonu polako... Pa da gazimo! :BB
 

ogipfc

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
24
Reaction score
0
Локација
Phoenix
Evo sta Sportal.rs pise

Partizan bi trebalo da sumu od 1.500.000 evra, na ime obeštećenja za Mrđu, Vojvodini isplati u četiri rate, a klubu iz Bačke će takođe pripasti 50 odsto iznosa od narednog transfera reprezentativca Srbije i najboljeg strelca domaćeg prvenstva prošle sezone.

Razloga za zadovoljstvo posle okončanja "sage Mrđa" imaju crno-beli i trener Aleksandar Stanojević, koji će u eks fudbaleru Crvene zvezde dobiti novu dimenziju u napadu i idealnog partnera Kleu. Mrđa je, da podsetimo, zimus odbio Trabzon i Hapoel, a u nedostatku "jačih" ponuda ovog leta i činjenice da mu ugovor sa Vošom ističe kroz godinu dana, fudbaler je u dogovoru sa vođstvom kluba prihvatio poziv iz Humske.
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
I ja se secam Batesa dok je nastupao za Zeleznik(mislim da je sa njima osvojio nacionalni Kup, a mislim da je nosio br.5:D, ako me secanje dobro sluzi). Bio je solidan tada, ali iskreno, ne secam se njegovih igara u Radu. Ne znam(kao ni vecina, verovatno) u kakvoj je formi, ima iskustvo igranja u Francuskoj i mislim da bi mogao da bude dobar kao alternativa Krstajicu i Jovanovicu(koji mora da igra).
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Mrđa crno-beli

B. B. - V. T. | 29. jul 2010. 20:55 | Komentara: 0
Kako se ekipa Partizana nalazi nadomak dobre zarade igranjem u Evropi, uprava crno-belih spremna da plati obeštećenje Novosađanima



Dragan Mrđa



KADA bi mogao Dragan Mrđa da se samo stvori u crno-belom dresu i da onda niko ne pita otkud on i kako je došao, tim scenariom bi bile najsrećnije uprave Partizana i Vojvodine. Zid ćutanja i dalje je opasan i oko stadiona na Topčiderskom brdu i u Novom Sadu, ali iza njega više nema nikakve dileme: doskorašnji kapiten “lala” bi trebalo već od danas, najkasnije u subotu, da postane novi član “parnog valjka”!
- Ne želim da komentarišem to - izričit je bio predsednik Vojvodine Butorović i dodao da se trenutno nalazi na godišnjem odmoru. - Iz kluba su mi javili da je stiglo pet-šest ponuda za Mrđu i to je sve što znam.
Kako je ubedljivom pobedom nad Helsinkijem Partizan došao nadomak bogate zarade u Evropi (3,5 miliona evra), crno-beli su spremni da deo isplate Vojvodini za kupovinu Dragana Mrđe. I njemu se, očigledno, ide u tim koji će gotovo sigurno igrati u Evropi do kraja 2010. godine. A i Novosađani će zaraditi, pošto njihovom kapitenu sledećeg leta ističe ugovor...

BATES NA PROBI

Partizan bi mogao narednih dana da dobije novog igrača i na poziciji štopera. Stevan Bates (28, 190 cm), nekadašnji centarhalf Železnika, Alanije, Rada, Šaterua i Bakua, došao je na probu među crno-bele. Sinoć je trebalo da igra za rezervni sastav Partizana na prijateljskom meču protiv BASK.

Новости
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ne verujem da je 1,5 mil + 50% od transfera, a ako je tako nema logike da ga zadrzimo samo godinu dana, jer bi bili na gubitku samo tako, mozda potpise na 2-3 god, sto cisto sumnjam, ali videcemo...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
E ako ovaj Bates prodje probu (da li to nekada nekome uspelo?) i dovedemo spica, Mrdju (skuplji, sumnjiviji ali bolji igrac) ili Kaludjerovica (jeftiniji, nas ali nesto losiji igrac) jos moze biti da smo uradili jako dobar prelazni rok. Jel' zna neko sta se desava sa onim Galesicem? A sa Kamberovicem i Washingtonom, jesu otisli? Vreme je da sklopimo tih 25 igraca za sledecu sezonu polako... Pa da gazimo! :BB
Za Galesica se i dalje cekaju papiri iz Slovenije ako se ne varam
Vasington je na probi u Belgiji, tacnije Genku
Sto se tice Kamberovica...:confused
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Evo sta Sportal.rs pise

Partizan bi trebalo da sumu od 1.500.000 evra, na ime obeštećenja za Mrđu, Vojvodini isplati u četiri rate, a klubu iz Bačke će takođe pripasti 50 odsto iznosa od narednog transfera reprezentativca Srbije i najboljeg strelca domaćeg prvenstva prošle sezone.

Razloga za zadovoljstvo posle okončanja "sage Mrđa" imaju crno-beli i trener Aleksandar Stanojević, koji će u eks fudbaleru Crvene zvezde dobiti novu dimenziju u napadu i idealnog partnera Kleu. Mrđa je, da podsetimo, zimus odbio Trabzon i Hapoel, a u nedostatku "jačih" ponuda ovog leta i činjenice da mu ugovor sa Vošom ističe kroz godinu dana, fudbaler je u dogovoru sa vođstvom kluba prihvatio poziv iz Humske.

A sportalu se uvek verovalo :roll:
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Ma nek ide Mrdja u pizdu materinu ako mu se ide tamo,samo da se jednom zavrsi ova prica oko njegovog (ne)dolaska,Bates bi mogao da bude od koristi...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Bates nije zadovoljio.
Pitanje je oce li Mo bit spreman za revans,izgleda nije toliko bezopasno.(daj boze da svi grijese)
I da ne budem kompletan gavran,stvar sa Mrdjom napreduje :D
 

Дуле ГРОБАР МК

Guest
Зар није Камберовић код оних Словенаца што су играли с модрим пичкетинама.?..
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
Ne, Marceta je u Kopru, a Kamberovic je i dalje kod nas...


Je l' ozb ili nas zezas? :) Ako me secanje ne vara, poslednji koji je prosao probu kod nas, bio je bas Marceta...

Je l' razmisljaju o nekom drugom stoperu mozda?

@Дуле ГРОБАР МК

I dalje je kod nas, ali nije licenciran za evropske meceve, a mislim da nece biti licenciran ni za domacu ligu...
 

Дуле ГРОБАР МК

Guest
А браво,браво то сам помијешао,али не знам што Раденка нема у тиму на званичном сајту,можда Телеоптик?
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Ja koliko znam, Kamberovic je i dalje zvanicno nas igrac, izgleda da jos nije nasao klub u kome ce nastaviti karijeru
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Bates nije zadovoljio.
Pitanje je oce li Mo bit spreman za revans,izgleda nije toliko bezopasno.(daj boze da svi grijese)
I da ne budem kompletan gavran,stvar sa Mrdjom napreduje :D

Uff zbog Moa me hvata nervoza... Ajde Doktore stisni zube,možeš ti to...
Ovo sa Mrđom raduje,ajmo upravo finiširaj to!!!
Batesa se sećam od ranije kao solidnog prvoligaškog igrača i nadao sam se da bi mogao da nam pomogne,ali ako je Sale Stanojević rekao Ne,to znači da nam Bates ne može biti od koristi.Mene ipak jako raduje da uprava ipak pokušava da dovede štopera,već sam pomislio da nema ništa od toga,valjda će da bude nešto uskoro.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top