Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Kleo

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2010
Порука
52
Reaction score
0
Локација
Sumadija
partizan-potukao-sindju-etiopljanin-dao-gol-26283.html
o etiopljaninu sam tek danas procitao kazu da je dao gol na mecu rezervista... pa ako ih zadovolji potpisace za nas,
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
Etiopljanin "pogodio" Stanojevića

Napadač Ahmet Saladin Said, na probi u Partizanu, dao gol u prijateljskoj utakmici protiv Sinđelića (3:0).


Četvrtak je dan kada crno-beli, koji u sredu nisu imali minutažu u kvalifikacijama za Ligu šampiona, ali i mlađa garda, igraju prijateljsku utakmicu.

Takvu praksu ustanovio je trener Aleksandar Stanojević.

Ali, pored fudbalera Partizana, šansu dobijaju i igrači koji dođu na probu.

Crno-beli su gostovali Sinđeliću i pobedili 3:0 (2:0), a prvi gol dao je Etiopljanin Ahmet Saladin Said, koji je došao kako bi se nametnuo i izborio za ugovor sa srpskim šampionom.

On je načeo domaćina, udarcem glavom posle centaršuta Marka Šćepovića (na slici) u 23. minutu.

Samo sedam minuta kasnije, posle asistencije, Šćepović se i upisao u strelce. Penal nije realizovao, ali je odbijenu loptu smestio u domaću mrežu.

Konačan rezultat postavio je mladi Drpljanin u 80. minutu, a asistirao mu je Vučinić.

Poslednju reč oko eventualnog angažovanja internacionalca iz Etiopije imaće trener Stanojević.

Partizan je prvo poluvreme igrao u sastavu: Radosavljević - Miljković, Stanković, Ostojić - Davidov, Nastasić, Brašanac - Bogunović, Mijić - Šćepović, Ahmet Saladin Said.

Živković, Krneta, Boljević, Leković, Kamberović, Ranđelović, Babović, Galetić, Drpljanin, Vučinić.

(MONDO, foto MN Press - arhiva)
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
5. avgust 2010. | 22:39 | Izvor: B92 | LB Još dva Afrikanca u Partizanu?

Fudbaleri Partizana su se u sredu plasirali u četvrto kolo kvalifikacija za LŠ, a ’crno-beli’ su već u četvrtak odigrali prijateljski meč sa Sinđelićem.

Partizan je pobedio rezultatom 3:0, a za klub iz Humske je debitovao Etiopljanin Ahmed Saladin Said.
Napadač je došao u Partizan na probu, a u ’crno-belom’ dresu je debitovao na najbolji mogući način - golom. On je prethodno igrao za ekipu Sent Džordž iz Adis Abebe.
Pored Saida, koji je bio strelac u 23. minutu, golove za Partizan postigli su još i Marko Šćepović, u 30. iz penala, kao i Drpljanin u 80. minutu.

Kako B92 saznaje uprava Partizana pored Saida takođe planira da angažuje fudbalera Helsinkija Mohameda Kamaru, koji je ‘crno-belima’ dao gol u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Vezni fudbaler rođen je 11. novembra 1987. godine u Sjera Leoneu, gde je nastupao za ekipu Kalona, da bi potom prešao u Evropu i finski KuPS.

Još uvek se ne zna šta će biti sa Zoranom Rendulićem, koji je takođe došao na probu u Partizan. Bivši defanzivac francuskog Grenobla bi trebalo da pojača konkurenciju u zadnjoj liniji, gde trener Aleksandar Stanojević ozbiljno računa i na Nastasića i Ostojića.

Da podsetimo uprava Partizana je nedavno odbacila mogućnost da Brazilac Kleo, koji ove sezone igra fantastično (pet golova na četiri meča u kvalifikacijama za LE), napusti Humsku pre decembra. ’Crno-beli’ su najavili da će napadač promeniti sredinu samo u slučaju ’nepristojne’ ponude.

Očekuje se da tada u Partizan dođe i reprezentativac Lilbije Mohamad Zabija.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
to sto si se ti istripovao da si ovde neki "glavni baja" to je tvoj problem, a ako vec imas problem, javi se da privatno procaskamo, ja tebe ne napadam niti sam spominjao tvoje ime...

ko si ti da mi branis da ja iznesem svoje misljenje

vi koji ste tu duze vreme imate pravo i o partizanu tj upravi i igracima da iznosite razne budalastine pa nikom nista

ja sam od juce na forumu, ali zato 10 godina na jugu....

i nemoj ti meni da pretis da cu da letim sa foruma, posto ja tebi jos nista nisam pretio
Da si ti ziv i zdrav,Idem na svaku 2 tekmu u fudbalu i u basketu mzoda i 3 nekad preskocim i to je to,svejedno iz nisa tokosta oko 30-40E sa drustvom naravno,SVAKU utakmicu koju sam bio,ima jedno 5oro ljudi koje sam video SVAKU utakmicu,a drugovi iz YC kazu Aca,onda tamo je uvek Davor tj nema veze ko vodi,i jos nekolicina ljudi ne znam im imena,naravno tad nisam ni znao ko j Aca tj,dok se nisam prikljucio na forum,i video licna imena i to :ziveli
Ipak ne trebate da se raspravljate oko toga ko je duze na jugu ne dolici vam...
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Ako dovedemo Etiopljanina izgleda da cemo konacno dovesti nekog ko igra za kikiriki! :buhaha
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
Bas sam hteo da napisem, posle dvomeca sa HJK-om, da bi nam ovaj Mohamed Kamara dobro dosao, mozda ne sada, mozda za narednu sezonu...
 
Последња измена:

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.322
Reaction score
2.550
Локација
Humska 1
Koje je godiste ovaj Etiopljanin i kad se moze ocekivati konacni sud o njemu?
Izgleda da ga je preporucio Milutin Sredojevic trener ekipe Sent Zorz iz Adis Abebe,jedino mi to nekako logicno da je to nesto preko njega jer odakle da mi sad iz Etiopije odjednom vadimo igraca
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
@Milosh10

Etiopljanin ima 24 godine.
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Последња измена од уредника:

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
ma ugovor, proverili smo, do 2011. i svakako da bi Partizanu bio od velike pomoći.

Ali, iako su crno - beli pokazali ambiciju, neće biti lako, švedski AIK Stokholm i nemačka Herta se takođe interesuju. Hoće li Partizan probati da ga ugrabi, odnosno da ne čeka do narednog leta, ostaje da vidimo...
Sportske.net

I Herta je zainteresovana za Meda
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
Jel Herta ispala iz lige???
Mada prije ce otici u drugu njemacku nego kod nas.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Mislim da Herta nije problem ispali su u drugu ligu i sigurno da bi decko izabrao da igra LS ili LE umesto Cvajte ,a i neverujem da oni planiraju preterano da se otvaraju ,tako da mislim da je realna opcija...
Sto se tice ovog Bagayoka dobar igrac ,ali za njega koliko znam ,pratim nismo zainteresovani . Moracemo malo da pojacamo odbranu ,pogotovo desnu stranu ...Camara bi dobro dosao za buducnost jer Petrovic ide najverovatnije,Smiljanic je tu na pozajmici ,Moreira je mator i pitanje je koliko ce jos moci na ovom nivou ,Fejsa ko zna kada ce se oporaviti,tako da Camara moze dobro doci ....
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
ajmo sad do kraja godine herta - partizan jos samo da ubacite u pricu i ''onog'' i eto Fejsa 2 deo
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kako moze da igra za nas u Ligi Shampiona ako je vec igrao kvalifikacije za drugi klub???
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Pa igrace sledece godina dace bog ... :)
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Sto se MEDA tice, Hertha nema prebijene pare trenutno, tako da oni bi verovatno sacekali decembar pa da potpisu njega kao free. A posto ima ugovor jos manje od godinu dana (ako je to tacno) onda je ovaj prelazni rok poslednja sansa da ga finci prodaju (ukoliko ne produzi ugovor naravno). Jer sledeci prelazni rok je u januaru kada ce on vec moci za 0 dinara (ili evra) potpisati za bilo koji klub predugovor za jul. Dakle 100.000 - 200.000e bilo bi vise nego dovoljno ja mislim (pogotovo sto se finska liga zavrsava za par meseci).

Obrisan deo o licnim zeljama.
WebCrew edit
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
to sto si se ti istripovao da si ovde neki "glavni baja" to je tvoj problem, a ako vec imas problem, javi se da privatno procaskamo, ja tebe ne napadam niti sam spominjao tvoje ime...

ko si ti da mi branis da ja iznesem svoje misljenje

vi koji ste tu duze vreme imate pravo i o partizanu tj upravi i igracima da iznosite razne budalastine pa nikom nista

ja sam od juce na forumu, ali zato 10 godina na jugu....

i nemoj ti meni da pretis da cu da letim sa foruma, posto ja tebi jos nista nisam pretio

"Glavni baja" na forumu sam ja a "crno-beli" ima moje apsolutno poverenje. U mom odsustvu on je "glavni baja", i kao takav može da vodi forum kako želi, iako je u penziji.

Lepo je to što si ti deset godina na jugu, ali ima ovde onih koji su imali taj staž pre nego što si se rodio.

Kraj diskusije na tu temu, a sada nešto lepše.

Spremite se za još jedno dobro pojačanje. Uskoro, veoma uskoro, možda već sutra.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top