Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa jeste razlika,jer su klovnovi obichno nasmejani tipovi koji uveseljavaju decu a ovaj je bolesnik sa dosijeom.

Secate li se priche kad je bio na probi u Evertonu.Frajer je doshao na trening,sve najnormalnije i odjednom se u pola tok istog treninga spakovao i otishao i vishe se nije pojavljivao.Trener je rekao da nikad slichno nije video a ni chuo u svojoj igrachkoj i trenerskoj karijeri.
 

sax_pfc

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2008
Порука
25
Reaction score
0
Ljudi kada shvatite da je ovo tesko pisanje po ciganima i dizanje rejtinga nama bice vam lakse! Ooooo jebi cigane... >D
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Jel se to meni cini, ili je Stojkovic bio clan zvezde samo jednu sezonu?
Evo sada vidim da jeste.
Jbte, a ovde se svi popalili kao Piksija Stojkovica da dovodimo......
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.906
Reaction score
13.793
Ako mu je ovaj pritisak bio potreban da postane naj golman svih vremena sta li je cekao do sada jebem ga? :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
:D
Talični, tek taj tvoj post oko "klauzule da ne brani u derbiju" me je ražestio jer je notorna neistina. Nisam ga video u prvom momentu. Ti se jesi ogradio u fazonu "načuo sam" (ili nešto slično si napisao, ne mogu sad da tražim), ali znaj da je to LAŽ.

A kome smeta da mi ciganima NAPOKON krećemo da udaramo poslednje eksere u kovčeg (a godinama i decenijama propuštamo takve prilike i stalno ih vraćamo u život) - taj neka se zapita koliko mu je zaista stalo do Partizana i njegove apsolutne dominacije u ovoj zemlji, kao što je to danas slučaj u košarci.

Ja pratim Partizan više od 30 godina i pamtim barem 5-6 momenta kad je propuštena prilika da se zviznu gamadi poslednji ekseri u kovčeg. Sad sam izgleda doživeo da se to čini kako treba!

da,nisam rekao da ta klauzlula 100% postoji,a napisao sam je samo zbog toga sto mi je malo lakse da svarim ovaj transfer sa tom klauzulom :D jer iskreno sumnjam u njegovo postenje ... zato sam i napisao,mozda se neko bude malo bolje osecao sa tim saznanjem ukoliko je uospte istina :confused
iako postujem tvoje misljenje,ja se ne slazem da mi sa ovim zakucavamo cigane i basketizujemo fudbal :D uostalom,u basketu smo uvek dovodili njihove maltene najbolje igrace (tomasevic,vujanic, ...) a sa ovim nisam siguran da cemo bas toliko podici kvalitet da bi imao neko realno opravdanje za ovaj transfer ....
 

Avatar Roku

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
18
Reaction score
1
ma koga zabolje što je cigan, ako bude dobro obavljo posao na golu, a sigurno ce ga bolje obavljati nego Jadiša... Je li važnije da je rupetina od golmana, a da je grobar ili je važnije da dobro brani i da nas dovede do nove titule? pa koga boli qrac iz kojih razloga... bitno je da zaustavlja udarce!
ne sumnjam da ce se ponjeti profesionalno...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Necu da govorim o navijackoj pripadnosti najnovijeg pojacanja, al' ajde malo o njegovim fudbalskim kvalitetima:
Govorilo se da Radisa ima psihicku barijeru (na treninzima najbolji od 3 golmana-zbog cega mu i Stanojevic ukazuje poverenje), a doveli smo golmana joji ne da ima problem sa psihom, nego je toliko labilan da mnogo teze dozivljva kritike nego Radisa! Pa zamislite kad ga brane cigani, u reprezentaciji mu skandira ceo stadion, a on je i dalje istraumiran! Jel mozete da zamislite na sta ce da lici ako mu bude upuceno bar pola kritika kao sto je Radisi za ovih 2-3 meseca? Radisa nije golman za LS! Ali u poredjenju sa ovim? ...
 

stojke

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
53
Reaction score
0
ljudi a kada je potpisivanje kamare.. zvnicni sajt nista jos ne objavljuje ???
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Све што је требало да буде речено, речено је у ових 14 сати. Нећу ни да хвалим ни да пљујем, време је фактор који ће показати да ли је ово био прави потез или не.

Само ме интересује како би реаговала она мањина са форума, која се усудила да му жену спомиње у одвратном контексту, да тако неко њихове жене "спомиње и хвали"!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.360
Reaction score
6.752
Локација
Tamo gde si ti!
Људи, немојте бити смешни, какво црно пуштање голова, па није он клинац од 10 година, он је зрео човек, професионалац, и по којој логици би он пристао да дође у Партизан да би на дербију пустио неки гол?

Neće on puštati njemu se to jednostavno desi :buhaha

http://www.youtube.com/watch?v=uuUcQVvd0og&feature=player_embedded
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
E dobro ajd sad, da batalimo stojkovica, dosao je, tu ce biti sezonu i kraj price. Bolje on nego radisa


Elem, sta bi s onim volantenom, vidim da se opet pominje? sta igra on uopste ja i ne znam, veznjak neki?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Као што ће улазак у ЛШ на трибине да доведе свакакав шљам, који заболе кита за Партизан али ће бити ту како би видели Фабрегаса или Волкота, тако је и уласком Партизана у ЛШ клуб почео неодољиво да привлачи свакаква страна тела у играчком смислу.

Цена успеха и модерног фудбала, јбг...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.548
Reaction score
1.496
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Sve mi se cini da je ovo osveta za Mrdju.

Ne znam..ja sam i dalje 50-50. Ako gledamo samo kvalitet golmana, dobrodosao je Stojkovic, mnogo bolji golman od Radise.
A opet....tu je neki grobarski ponos, nesto sto mi ne da da se 100% radujem dolasku Stojkovica. Doduse, od ponosa nema vajde vise...danas je sve u intereresu i uspjehu kluba.

Ne znam..ne znam sta da mislim.
 
Последња измена:

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.014
Reaction score
2.138
Локација
BGD
A kome smeta da mi ciganima NAPOKON krećemo da udaramo poslednje eksere u kovčeg (a godinama i decenijama propuštamo takve prilike i stalno ih vraćamo u život) - taj neka se zapita koliko mu je zaista stalo do Partizana i njegove apsolutne dominacije u ovoj zemlji, kao što je to danas slučaj u košarci.

Apsolutno se slazem :D

Pa nije nasa greska sto dovodimo cigane, vec njihova kada pristanu da potpisu za nas!

Verujte mi da cigani sada umiru od muke, evo ja imam par drugara koji su mi priznali da im je skocio pritisak juce kad su culi da je potpisao za nas, i da nisu nocas spavali od besa prema njemu :D

Ovo je bio nizak udarac ciganima ;) I jako ih boli!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Sad je gotovo,nema nazad,doveli smo cigancuru da nema dalje.Sta je tu je.Najgore bi bilo da ga sad svi napadaju jer ceon sada raditi za nase interese.
Dakle zbog Partizana ga moramo ostaviti na miru.

Boju ako dovedu onda su zaista svi zreli za posmatranje,prvo u nasu porodicu dovode coveka koji samo moze da razbije atmosferu a sad najbolje da dovedemo i ovog veseljaka.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.601
Reaction score
3.448
Локација
JNA
I ja sam podeljen u osecaju nekom...drago mi je,al me malo iritira sto je igrao za komsinicu i navijac je iste..medjutim ja sam za svaki dolazak igraca koji bi mogao da podigne kvalitet igre Partizana,a zasigurno to Stojkovic moze...poenta price da ako je on pristao kao takav da dodje i da niosi sveti dres,sto mi ne bi mogli da ga podrzimo na utakmici...ja bi sutra potpisao da dodje 11 bivsih igraca zvezde u nas klub i da osvoje LS..ne bi imao nista protiv...ako kidaju za dres i bore se sto ih ne podrzati...a drugo svi koji kao nece da dolaze vise na stadion zbog Stojkovica,neka shvate da Partizan ne cini jedan igrac,i sve je prolazno a samo nas Partizan ostaje...

Dakle Stojkovicu dobro dosao,zelim ti sve najbolje sa nasim Partizanom...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
A kome smeta da mi ciganima NAPOKON krećemo da udaramo poslednje eksere u kovčeg (a godinama i decenijama propuštamo takve prilike i stalno ih vraćamo u život) - taj neka se zapita koliko mu je zaista stalo do Partizana i njegove apsolutne dominacije u ovoj zemlji, kao što je to danas slučaj u košarci.

Ja pratim Partizan više od 30 godina i pamtim barem 5-6 momenta kad je propuštena prilika da se zviznu gamadi poslednji ekseri u kovčeg. Sad sam izgleda doživeo da se to čini kako treba!

Apsolutno podrzavam!

Gledaju da nas sjebu na milijardu nacina,najvece licno veselje im je postao bilo koji nas neuspjeh,laju,pljuju,seru,da se ne vracamo na miniranja transfera...
Ovo je jedan odlican,vec neki u nizu glogov kolac u truplo.

Ovu sezonu posebno valja iskoristiti i dotuci bandu na sve nacine,jer je drzava ispucala i zadnji hitac u vidu sponzorstva i finansijskih injekcija,ne bi li mrtvo tkivo zazivjelo.
Ako ih sad upokojimo,povratka vise nema.

A ko bi to normalan propushtio?
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Bomba prelaznog roka! Dzaja potpisuje u utorak! :D

Ne znam, malo sam se smirio, prihvatio istinu takva kakva je, to je sad gotovo, pa ajd... Neka brani kao ludak, pa sta nam Bog da. Jedino u derbiju ne bih voleo ni pod razno da ga vidim na golu.

Danas nam stize i stoper.
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Stojkovic je dobar golman,a sto je najvaznije necemo za njega dati ni dinar.Nasa uprava nece da izdvoji 500k za napadaca,a kamoli za golmana.
Mora dobiti nasu podrsku kao svaki drugi igrac koji dodje u Partizan.Za mene su svi oni isti kad dolaze u Partizan i onaj koji je proso nasu omladinsku skolu i onaj koji je navijao i igrao za zvezdu,najbitnije je sta on pokaze na terenu.Koliko smo samo imali igraca koji su zakleti grobari,a nista nisu pokazali?
Pustite coveka nek prvo odbrani neku utakmicu pa ga onda kritikujte ili hvalite.
Hteli smo evropu i dobili smo je...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top