Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Није опасно. Пауза од 10 дана. Проблем је што немамо другог бека осим малог Аксентијевића из Телеоптика.

Nije opasno ali dovoljno da nam se poremeti plan i koncepcija treninga.

Nadam se da cemo sad konacno dovesti beka koji zna da centrira i pravi visak u napadu.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Iskren da budem nisam nesto odusevljen ovim Brazilcem ali valjda ovi nasi znaju sta rade. Garant ga je preporucio Mateja Kezman :D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
http://www.transfermarkt.co.uk/en/wellingsson/profil/spieler_146698.html

Стигао у Словенију на пробу. Видећемо сад. Иначе Миљковић се повредио на припремама.

Муњо знам да те смарамо са овим питањима и тако то, али ако можеш да ми кажеш какво мишљење имају ови наши по питању овог фамозног броја странаца који ми се попео на... Занима ме да ли су у клубу упућенији и да ли постоји нека иницијатива да се то промени јер би нам бар враћање на 5 значило, а камоли укидање или неки већи број дозвољених странаца, и уопште шта се дешава по том питању? Пошто ми цећ видно залазимо дубоко у тај проблем!:confused
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Eh kad bi doveli nekog priblizno kvalitetu Moreire ja bih bio presrecan,a i vi biste sigurno :)
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Problem kod Eduarda koji moze da se primeti je da sa desnom nogom slabo zna nesto da uradi,neka varijanta Babovica
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dobro,ako je vec tako sredjeno kao sto kazete,zasto je problem da objavite ko je u pitanju?

Zato što kad ti se nešto kaže u poverenju onda i treba da ostane u poverenju. Ako kažu "slobodno objavi" ili "procuri vest da bi se skrenulo na drugu stranu" onda objavimo i ime.

Sve u svemu džaba se kukalo :D

Šalu na stranu, pošto ti verujem da smo sredili i te dve pozicije, svaka čast upravi na čelu sa Đurom što su iskeširali ko nikad do sada, a takođe i na podršci koju su dali Krletu i SS u dovođenju njihovih želja.

Eduardo dobrodošao!

I ja sam šokiran da su se toliko otvorili. Biće ovo najskuplji prelazni rok u istoriji. Namerio se Đura da osvoji Ligu šampiona :D
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Слика са Монда овог Бразилца Велингсона који је на проби (десно).

v209774p3.jpg

Reč je o Velingsonu de Sousi, 21-godišnjem fudbaleru koji igra na poziciji levog krila (na slici desno pored Ivana Ivanova). Nastupao je za klubove u domovini, Sumare i Brazilis, a onda i za Južnu Kinu iz Hong Konga, gde je bio saigrač sa Matejom Kežmanom.

"Rano je za bilo kakvu procenu, dečko je noćas stigao iz druge vremenske zone", predočio je Stanojević.

"U hodu ćemo proceniti koliko će ostati sa nama", dodao je šef crno-bele struke.

Velingson de Sousa je priznao:

"Ne znam mnogo o Partizanu".

Upitan da li je čuo za zemljaka Klea, koji je prošle godine rešeteo mreže u dresu Partizana, odgovorio je: "Nisam".
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.792
Reaction score
55.805
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Докотре све је то супер али он има једну јако велику ману. Није црнац :D

Не знам за те приче да је Џомба водао Фејсу као мечку, али знам да је дошао у Партизан на силу. Имао је бољи финансијски ангажман у Француској, али Џомба га је "убедио" да дође у Партизан због дила са управом око процента итд...

Обрнуто брате,Фејса је хтео код нас,Џомбоид га је уцењивао да иде у француску,а имао је и варијанту са неким немцима(не хертом),овај је утерао и Џомби одмах,пошто је на звездино интересовање одговорио,хоћу само у Партизан и тако му избацио стандардног аса из руке.Пошто је ту било зајебаних ствари,дошао је Фејсин матори,колико знам стари Гробар и рекао Џомбоиду у фазону,ти њему можеш да поломиш ноге,али онда ни динара неће добити,него се лепо договори са Партизаном,и тада је почела фарса,и да није било варијанте са процентима са којом се Џомбоид задовољио не би он видео Партизан.
Иначе да се не лажемо џомба је "наш",док год има пара и док год смо му ми варијанта да остане у лиги,боли њега туки за нас.
Да не дужимо више о њему,само сам хтео да напишем да је пљување неосновано.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Stvarno da mi je neko rekao da će djura da deli pare šakom i kapom mislio bih da me zajebava :buhaha Ljudi ako je s tries soma evra ušao u LŠ, šta li će tek za ovu kintu da uradi, ima da budemo prvaci univerzuma :D

Šalu na stranu dobrodošlica za eduarda, da bude još bolji od svog zemljaka klea. Jedva čekam da vidim ko je ovaj drugi :wink:
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
I ja sam šokiran da su se toliko otvorili. Biće ovo najskuplji prelazni rok u istoriji. Namerio se Đura da osvoji Ligu šampiona :D


Iz pouzdanih izvora bliskih modnim kreatorima, mogu da izjavim, da je Đura bacio oko na ništa više ni manje od polu-finala lige šampiona.

a za dalje je rekao citiram:
"sve je moguće, pa šta nam bog da" :D

Šala mala, pošto sam se toliko obradovao ovih par nedelja prolaznog roka!:)
:BB
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.309
Reaction score
34.595
Локација
vaginamandibularia
Ovaj Velington ako prođe probu (BUHAHAHAHA) će da bude opasan konkurent Tomiću, za najvećeg CR7 u klubu :D. Ako ništa drugo, dečko je iskren, pojma nema gde i kako je došao :D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ma kakav god sastav da bude verujem da ce Stanoje to lepo da uklopi. Osvojiti titulu i plasirati se makar u grupnu fazu LE i ja sam prezadovoljan. Nemora LS, ni kup :D skromno nema sta
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Могуће Мањифико да сам пермутовао, чуо сам ту причу одавно. Имао је понуду Меца чини ми се, тако ми рече један колега из Куле. Знам и за то ломљење ногу и да није хтео у звезду...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.449
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Aj nek je sa srecom ovom Eduardu pa da napravi cudo ovde... :D
Ja sam za sada zadovoljan. JOs ocekujem Radovica i to je to. Jedino me brine ovaj Labrin...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.777
Аууу људи,ал сте се расписали од синоћ(од потврде трансфера),једва сам успео да вас прочитам. :D

Ај и ја да пожелим добродошлицу нашој новој 9-ки.
Шта рећи,Бразилац.Има штофа,ако је судити по видео клиповима.Чини ми се да је бржи од Клеа,зна да проигра из прве,зна да задржи лопту,технике му не мањка,добра левица,добар у скоку.Још само кад би знао некад и десном да опали,али добро.

А шта чујем,Миљко се повредио! :( Јбг,'оће то,кад те многи проклињу.
Ајмо Аксентијевићу,ево ти прилике,покажи се.

Још само десни бек и крило,а можда и задњи везни.Одлично Крле,одлично. :clap
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Dobrodošlica Eduardu! Neka nastavi tamo gde su stali Kleo i Tejgo :D:

Nego, jel njemu ide 9-ka ili je ona već završila kod Jovančića?
Video sam da je protiv Rabotničkog nosio taj broj...mada to ne mora ništa da znači...

Sve u svemu za sada ide odlično!
Da dođe Labrin i da do kraja nedelje dovedemo Radovića i desnog beka i odlično odrađen posao!
Transfere posle toga raditi u zavisnosti od mogućih odlazaka...npr. Raćinog...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top