Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Сад сви јуре Фејсу. Очигледно му је колено добро, иначе не би загризли. И наравно сад је прилика да га добију за 2-3 милиона, а не 5 милиона нпр на зиму или следеће лето.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Dokle ce vise damjanac i kompanija da nam odvode igrace? Ovo postaje jadno. Ko god se bar malo pokaze odvode ga preko i pune svoje dzepove a partizan ko jebe nek se snalazi. Bilo bi do jaja kad bi ponovo pokrenuli pricu o sopstvenoj menadzerskoj agenciji gde bi mi sami drzali ugovore igraca i pronalazili im angazmane. Dok ne odradimo tu stvar necemo moci da budemo ozbiljan evropski tim!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Sve liči da je Džombi frka za pare,pa da mu se ne zamerimo.
Nema nikakve ekonomske logike Ljubu sada prodavati,ali baš nikakve što se tiče Partizana.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Zar Partizan nije otkupio celokupan ugovor kasnije od Dzombe?
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Pregledi pa potpis
18.06.2011 16:15
0 komentara
Posle predsednika Partizana Dragana Đurića i menadžer Ljubomira Fejse je potvrdio da se vezista crno-belih nalazi na korak od prelaska u Olimpijakos.

Nikola Damjanac je izjavio da je Fejsa dogovorio sve detalje prelaska u pirejski klub i da bi posao mogao da bude završen tokom vikenda.

- Sve smo dogovorili sa grčkim timom posle desetak dana pregovora. Ipak, s obzirom da je iz Fejse teška povreda ljudi iz Olimpijakosa su želeli da se detaljno uvere u njegovo zdravstveno stanje. Postoji mogućnost da Ljuba tokom vikenda otputuje u Atinu na preglede ili će neko iz medicinskog tima Olimpijakosa doći u Beograd. Sve ostalo je dogovoreno i preostale su samo formalnosti pre potpisivanja ugovora, rekao je Damjanac.

Tekst kopiran sa stranice Sportske centrale: http://www.sportskacentrala.com/?s=read&id=96603&cat=1&naslov=Pregledi pa potpis#ixzz1PfVd9tqE

Ovde je izgleda 100% zavrsen posao, nazalost:(
 

staximir

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
169
Reaction score
0
Локација
jer JUG je tamo gde su Grobari...
Ne ide mi u glavu kako je SS mogao da pusti njega.Znam da se on tu verovatno ne pita nista,ali sumnjam da ce mu naci boljeg zadnjeg veznog od Fejse,osim ako ne vrate Lolu,a sanse za to su ravne nuli... :confused
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Lola je u beogradu, bio je i na proslavi titule, bio na cecinom rodjendanu, vrv se ceka Fejsin transfer, pa da kupe Lolu
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Sve mogu da razumem ali da prodaju i Fejsu u ovom prelaznom roku...e to ne mogu! Iskreno bio sam ubedjen da je ovo samo takva patketina...kad ono, prodajemo domace da bi jurili Korejance...Pa jel moguce da ce i poziciju koja je jedina bila u kakvom takvom stanju da pretumbaju...Sve dok nam menadzeri budu krojili sudbinu klubba nikad necemo biti sposobni da odemo korak dalje u Evropi, odnosno sve dok nam iz omladinske skole ne budu izlazili igraci, i tako im mi budemo i menadzeri i da odlucujemo sami o njihovom statusu (kao u kk-u) nema nista od nas!
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Ако купе Лолу, онда аминујем ово за Фејсу. Таман смо дечка довели у форму, а Фејса нек оде да се обезбеди мало преко гране, па ако га послужи здравље да га гледамо опет у нашем дресу за 6 година.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Lola je u beogradu, bio je i na proslavi titule, bio na cecinom rodjendanu, vrv se ceka Fejsin transfer, pa da kupe Lolu

Е онда би већ овај трансфер Фејсе био одличан посао! Лола и Медо су се већ доказали као добар тандем.

Само ја ипак не верујем да ми желимо Лолу, а поготово не да га октупимо ако већ можемо да га позајмимо.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ako je fejsa za Lolu onda je ovaj transfer prihvatljiv ali ako nije...
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Samo uz ostanak Lole bih nekako progutao odlazak Fejse,ali ako se to ne desi ne znam na sta ce tim da nam lici ovog leta...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Steta... Jedino racionalno objasnjenje za ovakvu odluku je da postoji odredjeni pritisak od Dzombe. Ako nije to u pitanju, onda ovaj potez spada u kategoriju najbesmislenijih.

Ako prodaju i Savica, i nekim cudom Partizan udje u LS, prodaja bilo kog perspektivnog/vaznog igraca na zimu ili leto ne mogu da opravdaju nicim.

Iskreno, mislim da ce biti istinsko cudo ako se plasiramo u LS, ne toliko zbog kvaliteta pojedinaca, vec zbog glavnog timskog kvaliteta - (ne)uigranosti.
Ako, pak, udjemo u LS, naklon do poda Stanojevicu na Hudinijevskim sposobnostima i upravi na sluhu za ideje Saleta i Mladena.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Korejanac nije me nesto posebno odusevio, bar prema onome sto sam video na YT,
i stvarno mi nije jasno zasto ne dovedu Mpela ili onaj mali sto igra kod Vermeza, dva igraca za koja je Stanoje najvise zagrizao zimus, mislim, kad vec daju tolkiki novac.
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
@ vukMKD

Mislim da je ovde receno da su oni sami izjavili da ne zele da dodju u Srbiju. A nezadovoljni igraci nam ne trebaju...
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Slazem se da nam takvi igraci ne trebaju, ali sam tu izjavu uzeo sa rezervom,ko zna da li je to istina, ali vec sam napisao u predhodnim postovima, da imam potpuno poverenje u Krleta i Stanojevica, sto se tice Korejanca izneo sam samo svoj misljenje o njemu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Na poziciji zadnjeg veznog smo bili najjaci daleko.

Da Lola Smiljanic potpise ugovor ja bih potpisao svi ostali da idu. On je nas Gatuzo.

Ako postanemo "suplji" na ovoj poziciji apsolutno nije bitno ko ce nam biti stoperi.

Ako neko iz kluba cita nase postove, neka dobro razmisli o ovim stvarima.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top