Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

fm2003

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
121
Reaction score
3
Локација
stajanje
Stanoje je rekao da sad pocinje prvenstvo da bi igrao onaj tim koji je igrao protiv Metalista ,to i meni nije jasno ,sam je sebe demantovao, Sale svakako zasluzuje da igra ali iza napadaca dok bi njegovo mesto na levom krilu trebalo da popuni brzi igrac...videcemo sta ce i kako biti ostaje nam samo da se nadamo i mastamo.
 

VUGA

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
314
Reaction score
1
Frimpong za sada ostaje u Partizanu

27 jun, 2011
Trojica su na dokazivanju, ostaće samo jedan. Partizan je na pripreme u Sloveniju doveo Vladimira Otaševića, Velingsona de Souzu i Abrahama Frimponga, a jedino je mladi štoper iz Gane na treninzima i prijateljskim utakmicama zaslužio prelaznu ocenu.

Stručni štab nije zvanično saopštio, ali je na osnovu prikazanih partija u kontrolnim mečevima i rada na treninzima blizu odluke da nagradi tamnoputog defanzivca.
Prema zamislima trenera Stanojevića i direktora Krstajića, Frimpong bi narednih šest meseci proveo u Teleoptiku, gde bi pod nadzorom Vuka Rašovića bio pripremljen za prvi tim, imajući u vidu da mu je tek 17 godina.
Član mladog tima italijanske Vićence poseduje zavidnu tehniku, dobro se postavlja, pokriva veliki prostor u odbrani i predstavljao bi ulaganje u budućnost.
S druge strane, štoper Vladimir Otašević i krilo Velingson de Souza nisu ubedili struku da su kadri za prvi tim Partizana. Ostaće do kraja sa crno-belima na Pohorju, međutim, njima neće biti ponuđeni ugovori.
Sportski Zurnal
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Idemo u off obadvojica. Pazi, nasa jedina sansa je da se Vukic napokon razigra inace smo u govnima, sezona je duga a sredina nam je stara , a od igre po bokovima ocigledno nema nista.
Izvinjavam se za off.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Otvorice se oni za to dobro krilo ali samo ako prodjemo u LS,drugacije tesko...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Pa Frimpong je i dosta pokazao za to malo sobzirom da ima 17 godina, a jedina steta u svemu tome je sto ce biti u Teleoptiku. Taj broj stranaca utice na to. Nije Nadj bio dzabe u Gani pre par meseci , kad je izjavio da je lepa zemlja vredi je posetiti :D
 

fm2003

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
121
Reaction score
3
Локација
stajanje
@rkeu

Tesko i ako udjemo u LS, popunjena su mesta strancima a ne vidim ko bi to mogao biti od domacih igraca, mada ko zna ni prosle godine nije niko ocekivao da ce nas pojacati Stojke..
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@rkeu

Znam sta pricas ali se varas. Zimus smo probali da dovedemo Shabalalu koji je lijevo krilo.Nismo ga doveli nije ni bitno iz kojih razloga, dosao je Babic koji igra lijevog veznog, nije klasicno krilo ali je brzi od Ilica. Problem je u stvari sto SS ne igra fudbal sa klasicnim krilima a u izjavama pred prelazni rok je pricao o brzim igracima koji ce igrati po bokovima itd ,pa sam se ja mulac ponadao .

Pazi ja nemam nista protiv nase LEGENDE Ilica ali on ne igra na svojoj poziciji nego samo zauzima mjesto lijevom krilu ali nije on kriv za to. Od brze igre nema nista.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Broj stranaca ne vazi za jevropu.
Drugo Diaru ne racunajte, jer trenutno je 4.spic po trenutnoj formi + ima sanse za drzavljanstvo.

Mi komotno mozemo da imamo 5 stranaca koji bi se rotirali u domacoj ligi.

Eduardo, Medo, Ivanov, Savic + krilo. U JSL se krilo i Meda rotiraju zavisno od protivnika.

A i treci stoper moze da bude stranac, naravno ne neki skup koji bi igrao u rotaciji i u slucaju kartona povreda.

I ostavite levo krilo, celu stranu drzi Volkov, Ilic ce zavisi od protivnika igrati veznog polulevo.

A sto se mene tice mogu i 3 zadnja vezna bitan je rezultat kada se podvuce crta.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Mister MVP

Iz tvojih usta u bozije usi da Volkov to sve moze da odradi kroz cijelu sezonu. Ako on bude jedini kidisao po bokovima postacemo providni za 2 utakmice......Falice nam brzina u napadu kao prosle sezone, to je sve sto u stvari zelim da kazem....

Laki noc narode. Kasno.
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Ne brinem se toliko za krila kako god bilo tu smo poprilicno popunjeni,problem nam je na desnom beku.Da se ponovim jos jednom,Lazar Markovic kao sto je i sam rekao je igrao krilo,po onom klipu koji sam gledao dosta dobro a SS ga je stavio u napad,dali ga on vidi na toj poziciji ili je to ispalo prinudno pošto imamo 3 napadaca dosta slicne konstitucije i fizikalija a Dijara je rovit.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Лепо вам каже Мистер МВП.

Саша Илић ни не игра на крилу, него на позицији спољњег везног са задатком уласка у средину(то игра и Бабовић полудесно). То што Соузи нећемо понудити уговор је логично, јер на левој страни имамо Волкова, Сашу и крилног нападача који мења стране, то ће бити Јованчић на пример.

Надам се да ће питање штопера бити решено у наредним данима, јер не ваља за клуб оволико чекање и комбиновање.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ako igramo sa krilom koje ide unutra,onda bi to treba da bude tehnicki potkovan igrac ,brz sa loptom ,koji moze da ugrozi gol sa ivice sesnesterce(Maluda,Roben,Nani...),a Ilic niti je brz ,niti ima sut i amam nikakve dodirne tacke sa igracem koji bi trebao da igra na toj poziciji... Stvarno mi nije jasno,zasto se on forsira na toj poziciji :confused . Krstajic je par puta dok je bio igrac napomenuo da je Ilic najbolji nas igrac ,a ocigledno da i Stanojevic gaji simpatije prema njemu , zao mi je jer mislim da ce od igraca koji je legenda Partizana postati neko koga cemo slaviti kad ne igra tipa Stankovic reprezentacija.
Sto se tice Friponga dobro je sto ostaje ,e sad bolje bi bilo da bude u prvom timu ,ali sta je tu je ni teleoptik nije los,bar ce biti na oko Stanojevicu .
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
@djomla
ja sam ubedjen da bi ovaj tim mogao da igra evropske na vecem nivou nego prethodnih sezona ako bi umesto Race dosao jedan stabilan i pokretljiv zadnji vezni(Raca jednostavno ne moze da igra u ovakvoj postavi Partizana, njemu treba drugaciji profil saigraca) i u ofanzivnom veznom redu, jedan kvalitetan brzi vezista, krilo
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
@Likii

Можда сам се непрецизно изразио.

Не треба мењати систем игре у којем испред задњег везног играју Илић-Вукић-Бабовић.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
@ bogicpfc

Ja te potpuno razumem u vezi taktike.Uzevsi u obzir formaciju koju igramo to bi bila ubedljivo najbolja kombinacija. ALI pre nekoliko godina. Danasnji Ilic i Vukic su dalekoooo od najbolje forme i igara koje su pruzali. Meni se sve cini da SS veruje da ce oni (pre svega Vukic) izdici formu i pruzati daleko bolje partije. Ja sam skeptican po tom pitanju. I mislim da je bolje da se menja ili formacija ili igraci, jer moze posle biti kasno. Ali SS je najkompetentniji da vodi racuna o tome, a vreme ce pokazati.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
slazem se.premda da sa ovakvim sastavom je to i jedina ispravna kombinacija,jedino ako upadne neko krilo u kombinaciju pa nam otvori mogucnosti.nadam se da ce se i dalje razmisljati u tom pravcu i ako ovaj Brazilac nije zadovoljio,nadam se da ce i dalje tragati za nekim.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Nekoliko postova je obrisano, ovo nije tema o taktici! Imate temu FK Partizan, ne otežavajte nam posao i nemojte da o jednoj stvari pišete na nekoliko tema.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Саша Марковић само пола Партизанов

28 јун, 2011
Прешао је Саша Марковић у Партизан, међутим, црно-бели нису стопроцентни власници права на младог репрезентативца. Руководиоци српског првака откупили су половину уговора од ОФК Београда, док је други део у власништву менаџера Зорана Стојадиновића.

- Зашто нисмо откупили комплетан уговор? Зато што менаџер није хтео да га прода – открива Младен Крстајић. – Идентичан статус Марковић је имао и у ОФК Београду, што не значи да једног дана нећемо постати власници свих папира како би Саша у потпуности био наш

Журнал
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Još jedan vid modernog ropstva! Kupiš igrača za patike, a prodaš za milione.
Sad će i Stojadinović da nam sjedi za vratom i čeka prvu priliku da isforsira prodaju.
Od parazita menadžera je mnogo teže otkupiti ugovor nego od klubova, tako da dan kada će Marković biti u potpunosti naš vjerovatno nikada neće doći.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
I Diara je bio 50% njegov pa smo ga otkupili.

Dok se u drugim temama vrsi jeres na iskusne novi dim stize S.I. u novostima.


Savić stigao do 10 miliona evra

S. I. | 28. jun 2011. 20:52

MOGUĆI transfer Stefana Savića u Mančester siti ne silazi sa stubaca britanske štampe, a prema najnovijim vestima, koje se menjaju bukvalno iz časa u čas na „onlajn“ sajtovima - Roberto Manćini će platiti svih 10 miliona evra za štopera Partizana!
Kako tvrdi „Dejli star“, konkurencija iz Italije i Španije (?) uslovila je da Manćini pojača ponudu vrednu 8 miliona evra i dovede je na nivo koji je bio spominjan kad je procurila vest da je Milan zainteresovan za crnogorskog reprezentativca.


Očigledno, pišu britanski mediji, da je Manćiniju baš stalo da konkurenciju u odbrani pojača Savićem, a poznato je da njegov gazda, šeik Mansur bin Zajed al Nahjan nema limit kad je dovođenje pravih igrača u pitanju.
Ako se obistine tvrdnje engleskih medija, onda je izvesno da Partizan neće imati kud nego da proda defanzivca kad to Mančesteru odgovara, odnosno posle dvomeča sa Škendijom.
Za transfer Savića, ali i Alesija Ćerćija iz Fiorentine, Manćini je dodatno angažovao prijatelja i eminentnog menadžera Serđa Bertija, dok će mu oko dovođenja argentinskog golmana Serhija Romera iz AZ Alkmara pomoći Mino Rajola.
UDINEZE, ĐENOVA I KJEVO ZA PETROVIĆA
REPREZENTATIVAC Partizana Radosav Petrović ima „zeleno svetlo“ kluba da napusti Humsku, a prema pisanju italijanskih medija Udineze, Đenova i Kjevo iz Verone ponovo razmatraju opciju da ga kupe.
Udineze igra kvalifikacije za Ligu šampiona i još se dvoumi oko prodaje jednog igrača, što pokušavaju da iskoriste Đenova i Kjevo i postignu dogovor sa crno-belima, prenose italijanski mediji
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top