Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Sad kad u svim novinama osvane Jovanovic u Partizanu :D Oduvek imao zelju da zaigra u svetom crno belom dresu bla bla bla :D Nekad treba tacno pustiti da nesto odvale za medalje :D 40 stepeni je i dosadno je :D
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ako opet se krene sa sirenjem liste tipa Zigic ili neka druga zelja tema ode pod kljuc i od hleba i igara ostaje samo hleb.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Da nije ova druga bomba svedska "kasikara" iz Seltika :D
Ako mislis na Majstorovica ako on dodje ja se slazem da sam igra odbranu:D
Ali treba biti realan, nekako verujem Krstajicu sto se stopera tice, jedino ako ne bude u mogucnosti odnosno ako mu ne dozvole da dovede koga zeli onda sta da se radi, neka se krpe ne bi nam bio prvi put da celu sezonu igramo sa rupom na laktu.

Ako opet se krene sa sirenjem liste tipa Zigic ili neka druga zelja tema ode pod kljuc i od hleba i igara ostaje samo hleb.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Samo se vi zajebavajte i mastajte o dolasku "bombi" koje ce doci POSLE Skendije, samo da nama ne bude posle Skendije "svrsetak u kratkim rukavima".

Stanojevic tvrdi da su dobri i da nisu slucajno pobedili Rumune.
Sa druge strane mi imamo u timu igrace koji moraju da igraju (Vukic,Scepovic) i nemamo stopera da popunimo sastav.

(Dobro je bar je Radisa tu on moze da uskoci i u napad ako se Eduardo ne aklimatizuje a najverovatnije ce poceti na mestu stopera :D.)

Samo da mi prodjemo ove sipce pa da nas pogleeda sreca za sledece kolo i da ne ubodemo Zagreb ako prodjemo sledece kolo jer ovako oslabljeni u odnosu na prethodnu sezonu ne bih mogao da podnesem opet jos jedamput sa njima...

(Kud nam ne upadose prosle sezone kad smo mleli...ili pretprosle...ili one tamo...svaku smo imali odlican tim)
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Treba nam jedan ostrvski stoper, divljak, koji ce da uklanja konkurenciju :D Tipa Martin Tejlor, Robi Sevidz i sl.
Nemamo takvih igraca u timu, a trebace nam.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Jos jedan odlazak iz Partizana. Djura izgleda nasao jos nekoga koga moze da proda. Blic Online pise da je Dinamo iz Panceva zainteresovan za Nadja :D

"Za Nađa je navodno zainteresovan Dinamo iz Pančeva čiji je predsednik novinar Mile Vjetrović. Kako Pančevci imaju ambicije da se vrate u treću ligu, za to su im potrebni iskusni fudbaleri, a oni navodno razmišljaju o Nađu."
Izvor: Blic Online
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Ne znam sta ti znaci to "igraci koji moraju da igraju".

Scepovic je bez obzira na sve izuzetno talentovan napadac, i Stanojevic ce pokusati sada da ga istrpi maskimalno ne bi li napravio igraca od njega. O Vukicevim kvalitetima je izlisno govoriti a ovo je poslednja sansa da se on vrati u staru formu, tako da ne vidim nikakav problem da njih dvojica igraju.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ја бих замолио Газду да нас не пржи оволико у нади да ћемо ми кликтати на рекламе :D
И ако би могао за промену, пошто је бомба већ завршила све, да нам каже на којој позицији игра та бомба или бар нешто приближније...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Nece Gazda reci, kao stari clan znam to :D Nego me zanima da li ce se Djura oprati stom bombom, jer smo u skripcu na odredjenoj poziciji?! Ipak nismo doveli nazad nikog a prestoje nam jaci mecevi nego sa Skendijom.
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.910
Reaction score
8.186
Novosti najavljuju da Luizao vec pakuje kofere, a da bi mogao u Humsku Mario Maslac... iz Borca
 

koleBG

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
17
Reaction score
7
Локација
Istok
Davno nije bilo goreg prelaznog roka, a bilo je losih o-ho-ho. Ljudi pocinje cirkus u sredu ... nece biti dobro...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Zasto lepo ne otvore javni konkurs ,trazi se stoper koji se sluzi desnom nogom ,bez ugovora,sa zavidinim evropskim i svetskim iskustvo po mogucstvu reprezentativac(nije obavezno) da poznaje srpski zbog komunikacije i da igra za najvise 150 000 godisnje ..Ako postoji takav nek se lepo javi na Humsku 1 i gotova stvar.Ovo postaje vec smesno par dana pred kvalifikacije mi pravimo probe .zar nije to moglo zimus da se uradi posto su prodaje "planirane" znali su da ce da ostanu bez Savica.
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Какав Маслац? Ово је смешно. Крстајић је ипак могао за сваки случај да се региструје за овај двомеч, не знам колико је то изводљиво, да ли је добио исписницу.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
@zaro

To za Maslaca ne pise nigde...Ili ja ne vidim lepo?!
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Превише се ми уздамо у срећу. Не дај Боже да нам у 3. колу западне неки Генк. Овако сад какви смо отресли би нас лагано! А има ту још опасних екипа.

Какав Маслац бре?! Море отворите се за једног ПРОВЕРЕНОГ штопера!!! Не играјте се са Партизаном.
 

VUGA

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
314
Reaction score
1
Kakav sad Maslac sunce ti poljubim. Samo nam je jos on nedostajao.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Pff. Jel Kurir beše zabranjen? Objaviše Lolinu fotku sa pljugom. Heh, imajući u vidu kako je Gist prošao, barem se nadam da je u pitanju pljuga...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top