Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Гпб

Guest
Ko kaže da će da kiksne ili ko garantuje da ako potrošimo 50 miliona na štopera, da taj neće da pogriješi?

Проверени играчи коштају. Ако се већ нисмо одлучили за опцију да доведемо неко звучније име, са којим наравно иде и натезање у виду преговора, тотална лудост је доводити неког анонимуса 10 дана пред тако важан меч. А не бих рекао да су овог човека дуже време пратили, пре ће бити да се гоји прасе пред Божић, па је било дај шта даш. Чему све ово стварно не знам, знали смо да нам престоји ремонт тима, слило се доста пара могли смо све на време да завршимо.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Stinger, slazem se da svaki igrac moze da kiksne i napravi sranje, niko nije savrsen...Ali to ne znaci da ne treba dovoditi igrace koji ce to da svedu na minimum. I najbolje je da mu ne zelim srecu...svasta.
I dalje stoji da je ovo uzasan i BEZOBRAZAN potez...Usput, to sto NIKO nikada nije cuo o njemu, sto mu karijera izgleda ispod prosecno i za nas, i to je valjda neki znak vrednosti tog igraca?!
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Нема шансе да га нисмо довели без опсежне анализе што видео записа, што препорука, постоје и незваничне статистике које се размењују када клубови послују итд. Да је овај дошао да игра одмах, после мора фудбалера који нису пробу прошли говори нешто о целом трансферу. Опустите се, то нам је што нам је, Крле и Станоје знају шта раде а ми треба да навијамо најбоље могуће.
 

kele

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2007
Порука
19
Reaction score
11
Napraviste vi ovde od tog Savića igračinu svetskih razmera , poistovetili ste Partizan sa jednim igračem nije Partizan jedan defanzivni igrač, koji je odigrao 1 sezonu kod nas!
Slažem se da je dobar igrač ali malo prikočite sa ovolikim hvalospevima , ok odradio je pošteno tu sezonu kod nas odigrao, dobro otišao, svi bi mi voleli d aje ostao doprineo bi sigurno u igri Partizana u izvesnoj meri al ga vi brate prećeraste!

Ovo je jedini zdravorazumski komentar od odlaska Savića. Brate mili, on i Krstajić u tandemu kao da su osvojili LŠ, a istina je u stvari da nam je prošle sezone odbrana bila izuzetno spora, ali iskusna.. Treba samo analizirati golove koje smo primali - cim se nije postavila kako treba, svi su je pretrcavali i preskakali kao da ne postoji!!!...Prosle sezone ko god je imao muda da napadne dao nam je gol. Iskustvo jeste bitno da se ne lazemo, ali nije presudno.
Gledam sve sa fudbalskog aspekta i tvrdim da su cigansture imale cvscu odbranu a pogotovo novosadske cigansture. Takodje, prosle sezone nismo u napadu igrali preterano leprsavo iz prostog razloga sto se veza satirala od zadataka u odbrani.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
@PFCBGD011
Nisam ni rekao da mu ne želiš sreću, ni ti ni bilo ko na ovom forumu.
Razumijem sve i sigurno nikome nije milo što tek sada dobijamo prvog desnog štopera, ali treba da vidimo šta će biti protiv Genka, pa tek onda da ocjenjujemo, jer situacija je takva kakva i kad nismo dobili igrača na vrijeme, bolje je da ga dobijemo danas, nego sjutra ili ne daj Bože posle Genka, pa kakav god on bio.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Prosle sezone ko god je imao muda da napadne dao nam je gol. Iskustvo jeste bitno da se ne lazemo, ali nije presudno.
Gledam sve sa fudbalskog aspekta i tvrdim da su cigansture imale cvscu odbranu a pogotovo novosadske cigansture. Takodje, prosle sezone nismo u napadu igrali preterano leprsavo iz prostog razloga sto se veza satirala od zadataka u odbrani.

Ima istine u ovome itekako,ali ja sam mislio da se Savic stariji i iskusniji za godinu dana LS,par derbija i jakih utakmica upari ove godine sa dobrim mladjim stoperom jer je ocigledno bilo da Krle ne moze vise i tu je i lezao kljuc ovih primljenih golova.Mada imao je i Savic kikseva itekako,ali to je i normalno jer je decko jos mlad ali izuzetno brzo sazreva.Duplo brze od svojih vrsnjaka i ubedjen sam da bi ove godine prikazivao sjajne partije u paru sa tim novim stoperom hipoteticki pricano!

A sta mi radimo umesto toga sto bi bilo planski?! "Raskantamo masinu",ne dovedemo prave zamene(meni i ovaj Ivanov ne uliva bas neko poverenje usput budi receno ali posto mi i nemamo stopere on je premija),cak u jednom momentu sebi dopustimo luksuz da uopste nemamo desnog stopera:bangheadOnda cekamo da nas usere zreb i da se tako prosvercujemo do play off runde,ali k***c,uleti najjaci rival i onda navrat nanos daj sta das,neproverenog igraca sa kraja sveta na utakmicu koja nam je krucijalna!
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Gazda je otvorio temu 30.5 a danas je 17.7 ,dakle proslo je vise od mjesec i po i vec prvi,drugi dan su pocele informacije o Savicevoj prodaji i sad pricamo kako je stoper trebao stici prije 10 dana zasto ne prije mjesec da se uigra.
Ako mi obicni smrtnici nagadjamo o prodajama i pojacanjima u upravi su informisani o interesovanju za igrace,dobijaju ponude i sad su kao zateceni...javasluk i bezobrazluk.Nije mi bitno dali ce igrac biti iz italijanske ili brazilske serije B,vazno je da je igrac na vrijeme na pripremama pogotovo sto je odbrana u pitanju.

P.S.
Jesmo mi uopšte potpisali ugovor sa Fripongom?
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Mozda sam ja sklon teorijama zavere,nepoverljiv sam,lud sta god....ali meni je ovo sve sumnjivo.Nema na sajtu kluba(bilo ajde),nema na novostima,zurnalu,sportskojcentrali....samo ovi smesni sajtovi izvestavaju o tome.Da li se iza ovog navodnog pojacanja krije neko drugo ili je stvarno ovaj decko pojacanje videcemo.Spreman sam da pojedem ova govna ako ne budem bio u pravu :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Mojsova smo mogli da uzmemo za neku sicu iz Makedonije , al tad ga nasi nisu hteli , a sad kad traze milione za njega mi smo zainteresovani.

Mislim da od ovog nema nista, jer Vosa trazi mnogo .
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Ja nebi kupio igraca od Vojvodine pa da je neznam kakav , a ovaj Mojsov je samo prosecan stoper. I sigurno da ima boljih stopera iz nase lige koji mogu da se dovedu za manje novca i imaju nas pasos .
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
193
Reaction score
548
Mojsov je igrao za Vojvodinu u kvalifikacijama, prema tome on ne može da igra za nas. Ovaj članak služi samo za to da mu podignu cenu, a videćemo kome hoće da ga utope.
 

9mm

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
24
Reaction score
0
Mojsov ne dolazi, ko sto rece neko, samo dizanje cene od strane ovih iz novog sada...al to rade jako neinteligentno...:buhaha

Deo poruke obrisan zbog spama, umesto sto menadzerises mogao bi da povedes rucana o svom pisanju.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Naši su se raspitivali za Mojsova i to je sve.Kad su čuli koja cifra se traži,istog momenta su odustali.Tako da je to završena priča i ne vredi pisati više o njemu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.795
Reaction score
55.886
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Тај Мојсов је класичан пример шта раде новине,по мени је рецимо наш бивши клинац Томислав Пајовић много квалитетнији штопер али нема ту гурку...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Sad bi bila fora da otmemo Vilotića cigosima... :)
A o Brazilcu ne treba suditi dok ga ne vidimo na delu


Sada bi bila fora da ponovo krenemo da delimo poene i zatvorimo temu.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Тај Мојсов је класичан пример шта раде новине,по мени је рецимо наш бивши клинац Томислав Пајовић много квалитетнији штопер али нема ту гурку...

Taj Mojsov je odlican igrac, sto se videlo i u nasim utakmicama protiv Vojvodine. Sad sto nece da se otvore za njega, to je druga prica...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top