Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Pa cak i Maletic i Djordje Lazic, o Zajicu da ne govorim... To su ljudi koji su slabijeg kvaliteta, ali su po strani igrali cak i u Evropi odlicno.. Ili Bosancic koji je za usi vukao protivnicke odbrane po desnoj strani... Ilic je plej i covek koji igra u sredini. To nije pljuvanje, to je realnost. Nama zapravo niko od ljudi koji igraju po strani nije krilo zadnje dve godine... Najblize tome je Tomic, ali ga jebe brzina :D
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
dobro nam dosao Gorane, dobro je pocinje polako da se sklapa tim za LS!!!!
jos da prodamo dva tri viska!!:D
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
mislim da Volkov bolje igra na krilu nego beka...kad vrati formu u kojoj je bio u Serifu i prve polusezone kod nas, mislim da je to optimalna varijanta...vec je neko gore spomenuo da je mozda bolje potraziti levog beka, Lazevski da mu bude zamena,a Volkova gurnuti na krilo...
pored golmana,i odbrane eto i vezni kao iz bajke (za nase uslove): Volkov levo, Markec desno, Lovre ofanzivno, Ninkovic (Medo) zadnji vezni...Saleta Ilica ubacivati kad zagusti, njegovo iskustvo moze cesto da nas vadi kad nebude islo kako treba,i ovako nema kondicije za startera (sto je i potpuno normalno za njegove godine)...Vukicu se zahvaliti i moliti se bogu da ce nekog da zajebu za Babovica...a u slucaju da Tomica nemogu da utope, jos bolje...on i Markec po desnoj strani...po potrebi, zavisi od protivnika i forme...a i za napad nebi trebali da mracimo toliko...jbt, ni stariji Scepa ni Zabija nisu jos sutnuli loptu, a vec se mraci...necu spominjati ni koreanca ni Djurdjica, jer kako stvari stoje, od njih nema nista...mladji Scepa je po mome u glavi malo sazreo,a to mu je i falilo u prosle dve godine...da ima kvalitet, o tome mislim da netreba da diskutujemo...nekako imam osecaj da ce ove sezone "bas" da proradi...a pored njega jedan od ovih ostalih 2 valjda ce da ispuni ocekivanja...i ne zaboravite da nam se za par meseca "vraca" Edu...i njega netreba otpisivati, on ce i te kako biti koristan ukoliko bude zdrav i u formi...u glavnom sasvim solidan tim...

samo je problem sto bi ovi smradovi bez razmisljanja prodali i Stojketa, Markeca, Dzigija, Volkova...sa tim bi zajebali sve ovo sto sam napisao i dzaba sam kucao...
znaci cekati i moliti se Bog(ij)u da se ova govna iz uprave ociste vec jednom...

@Keza
u Bayernu Robben i Ribery cesto menjaju strane...kad obojica prorade, svaka odbrana je najebala...
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Ma kakav Katai... Bolje malog Jojića isforsirati jer je imao dobru sezonu iza sebe ili može neko drugo naše dete. Zašto bi ne taj način zatvarali poziciju nekom našem talentovanom klincu?

Ja mislim da je sa Kataiem fora u tome što je on Ramadanijev igrač i da je u njegovom interesu da se taj dečko "rehabilituje" kako bi kasnije opet mogao da bude zavaljan za debelu lovu. Naravno, pa kome bi ga Ramadani ponudio nego svom kompanjonu Đuri smrdljivom?

Najiskrenije se nadam da taj pajser nece doći...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ja mislim da je sa Kataiem fora u tome što je on Ramadanijev igrač i da je u njegovom interesu da se taj dečko "rehabilituje" kako bi kasnije opet mogao da bude zavaljan za debelu lovu.

Eto sam si sebi odgovorio...Ko da nas, Tumbu, Vermeza neko nešto pita...

Još jednom moram da izrazim nadu da je to samo patka, al gledajući realno situaciju dolazak Kataija je vrlo realan zbog odnosa čika Đure i njegovog albanskog dečka...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Промоција Забије у понедељак

zabija.jpg


Сарадња Мохамеда Забије и Партизана биће озваничена у дану почетка припрема српског првака.

Репрезентативац Либије успешно је завршио лекарске прегледе и у понедељак би требало да буде промовисан у појачање црно–белих.

- Вероватно ћемо у понедељак, на истом овом месту, представити још једног играча – најавио је Љубиша Тумбаковић, директор црно–белих.

( Zurnal )
 

markela

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
127
Reaction score
12
Локација
Дервента
Ponavljam se sa pricom o Kataiu...nakon ovih zadnjih godina i svih sranja koji smo imali sa komsinicom broj 2, mislim da stvarno nema mjesta za nijednog njihovog klinca kod nas. Druga stvar, mali je kreten na kvadrat, cekirajte mu fejs profil i sve je jasno.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Tu malu cigansturu ne bih voleo da vidim u Partizanu,pa i da je bolji od Ronalda,decko je tezak idiot,i stvarno se nadam da je ovo patka...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Добродошлица Ловреу! Мени лично је веома драго што је потписао уговор, физички доста подсећа рецимо на Раћу, али је сигурно да је далеко искуснији од Раће... Такође ако је истина онда је то велики плус за Горана, а то је да је увек један од најспремнијих и да осећа да може да пружи доста, видећемо, за сада морам да му верујем на реч :)

Отићићу сад мало у офф, а можда је то већ неко и споменуо, и извињавам се на речнику, али онај смрад поред Тумбаковића ми се више попео на ону ствар са својим јел то то? Па чекај бре, ја колико знам ти транге франге менаџери увек имају причу, добар менаџер својом причом може да те убеди да купиш 20 метара бежичног кабла, а овај? Шта је овај човек по струци? А води се као неки клинчев менаџер, ни мало пристојности, речитости ништа!!! До скоро није пуштао људе ни уводну реч да кажу, него одмах идемо на питања... Не прође конференција а да он бар по 10 пута не пита јел то то... По њему питања мора да су на траци и само да се штанца, дај представи нас мало као велики клуб, па и поштовање према тим новинарима, ма какви били, са друге стране гледамо то и ми. Више јел то то него питања јбт! Тачно дође онде да отаља посао, што пре да заврши и ћао. Онај други лик са брадицом, ми је много готивнији свега ми, овако ми преседне конференција, кад чујем јел то то најежим се...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
@markela
Zašto nema mjesta igračima iz Vojvodine?
Tim stavom upravo dajemo na značaju njihivom raspalom klubi i ispada kao da ih smatramo za neke rivale. Mi smo odskočili i u odnosu na cigane 1, a o Vojvodini ne koja nam nikad i nije bila rival, ne treba ni pričati.
Ja sam protiv dolaska Kataia, ali razlog nije to što je igrao u Vojvodini.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Ma dajte ljudi kakav Katai . Terajte to sto dalje od naseg kluba . Taj je gori od Smiljanica i Tomica . Klasican splav boy .Bio je cak i u klinickom centru na ispitivanjima kao navodno zbog "opste iscrpljenosti" .
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Dobrodoslica Lovreu,bas bih voleo da kod nas prikazuje partije koje je prikazivao u Groningenu.Ovog Kataija ne bih pozeleo ni najgorim neprijateljima,a najgori kosmar bi bio videti ga u svetom dresu.Ne ulazim u njegove fudbalske kvalitete,ali je decko u najmanju ruku problematican odn. budaletina van terena,a nekada i na terenu..
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Lovre dobrodošao.
Što se tiče ovoga ko će igrati krilo po levoj strani,ja sam za Ninkovića bez obzira na mladost i mišljenja sam da Sale ne može mnogo da pomogne,tu i tamo iskustvom maksimalno 30 minuta,čak u Evropi mislim da nemože ni toliko.
Ja ta 3 ofanzivna vezna vidim kao Vukić,Ninković,Lovre zamene Jojić,F.Knežević(računam da je završeno),S.Marković plus S.Ilić kao pomoć.
Tu ponekad može i Aksentijević,recimo u slučaja da Lovre igra zadnjeg veznog,jer je Medo suspendovan 4 meča.
Što se Mede tiče mislim da teško možemo naći boljeg,jbg.,a po meni on je sasvim korektan i verovatno može i bolje.
Poziciju zadnjeg veznog bi pokrio on uz pomoć,Lovrea,S.Markovića i mladog Ivkovića.

Tomić je pošteno odradio svoje i nadam se da će ga neko kupiti,vreme mu je.A pre svega se nadam da će Babović i Smiljanić naći klub koji ih želi.

U odbrani nam fali štoper za igru sa Ivanovim,uz pomoć Ostojića,4. štoper nije neophodan to može i dalje biti Stanković,a možda će mali Savić dobiti priliku za to..

Napad je popunjen,pogotovo kad se oporavi M.Šćepović,a kasnije možda i Edu pomogne,uz priključivanje mladog Mitrovića.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Rodjace cemu ovo, da si prozvao Rnica i Babovica imao bi punu podrsku, ali Ilicu ne moze nista da se kaze, da se borio, borio se, postizao je i golove, i to kakve golove.
Imao je i kikseva, ali boze moj svako ih ima. On je legenda kluba koja ne zasluzuje da se o njemu tako prica.
v242380p1.jpg

to nije vredjanje to je istina koju vidjam svake nedelje jer smo na istom mestu vise puta bili,a sve je to istinina,da je krsenje pravila foruma jeste,sem toga to je istina ko ne veruje moze da se uveri kad krene prvenstvo gde je on polse tih tekmi,gardos ....

da je legenda jeste,ali da bi to ostao mora da zna kad da okaci kopacke o klin,to sto je uradio za nas jeste za VELIKI naklon,ali to je licno misljenje da on nije vise za nas ... bar ne kao starter...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
da dovedemo igraca na pozajmicu koji je ekstra kvalitet tipa Krstajic pa i da razumem...ovako treba mi da razigravamo Kataia Olimpijakosu a nasa deca Jojic i Ninkovic?Ovo se ne sme dozvoliti...bolje i Knezevica da bace u vatru...nas je igrac nego Kataia...mi od njega ama bas nista nemamo zato Katai odjebi!
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
@ ynn93

A ko mu brani da cirka posle utakmice?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
@ynn93

Sta god da Sale uradi njemu je oprosteno . Njemu nema niko pravo da prigovara . Jednostavno neko ko je drugi na vecnoj listi po broju odigranih utakmica ne zasluzuje ni jednu ruznu rec . Jednostavno moramo da postujemo nase legende . Budi srecan sto si imao priliku da gledas jednu takvu velicinu . Jednog dana kada budes stariji imaces to zadovoljstvo da kazes svojoj deci da si imao priliku da gledas Sasu Ilica .
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
@ ynn93

A ko mu brani da cirka posle utakmice?

ako je profesionalac onda to klub treba,a posle utakmice mozda dobije dan odmora i pravac nazad na trening dok si pod profesionalnim ugovorom i treniras svaki dan,ne bi trebalo,a inche nije ovde pitanje dal sme il ne sme,nego je bilo da ga vredjam,a sta cu ja kad je to istina zato sam ja to napisao
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top