Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Мартиновић је ваљда и потекао код нас, само није стигао до првог тима, мада колико се сећам у млађим категоријама је био десни бек, сад кад су га прекомандовали на штопера...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Skoro nas je pominjao, čudi me da su ga se novinari tek sad setili.
Realno, bilo bi dobro da dođe, ali pitanje je koliko ima istine u svemu tome.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.087
Локација
ante portas
Ovaj lik ima srce i muda a takav nam treba .Vole ga navijaci Steaue kao rodjenog brata zbog onog gesta :D . Nije dzabe dobio kapitensku traku Steaue tim za koji navija 6 miliona Rumuna .
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ako je ovo stvarno tacno - ostaje nam samo da se nadamo da ne ispadne "kasno Jakub na Kosovo stize". Tesko cemo naci boljeg stopera u okviru nasih plateznih mogucnosti. Samo da to sto pre zavrse i da stigne da se uigra makar za plejof, da li LE ili LS svejedno,posto ne verujem da ce stici za AEL da se uigra.
Evo jedan zanimljiv deo sa wikipedie:
On 4 June 2009 the Disciplinary Committee of the Greek Superliga suspended him for three months on doping charges. His suspension was later extended to one year.[2] Panathinaikos announced they would not take up their buy option on the player, thus leaving Wawrzyniak to return to Legia Warsaw, his current club. The substance in question is not prohibited by the World Anti-Doping Agency.[3] Wawrzyniak appealed to the Court of Arbitration for Sport in Lausanne. In December 2009 the court shortened his suspension to the original three months. The player intends to pursue compensation from the Greek association.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ако је заиста ово истина, онда се то мора експресно завршавати, мада мислим да је касно за Аел...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.087
Локација
ante portas
Нек се понови ситуација као и 2003 када смо играли Лигу шампиона са Пољаком у тиму Rzasa Tomasz :D . Има јак ударац овај Пољак видео сам неке атрактивне голове на youtube-у , повремени репрезентативац Пољске . Тумбо завршавај ово како би био спреман макар за други меч .
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Evo sad gledam malo detaljnije statistiku, i covek je odigrao skoro sve meceve prosle sezone za Legiju, i sad u remiju 2:2 protiv Liepajas je odigrao svih 90 minuta. Sutra je revans tako da cemo imati priliku da ga vidimo na delu.
Ne ulazi mi u glavu kako su Tumba i Vermez naterali Djuru da se otvori, ovo je igrac za nas visokog renomea, Legia je standardno dobra i u Evropi godinama, da ne pricam koliko u zadnje vreme ulazu vise para u fudbal od nas.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nema šta da ga teraju da se otvori.Rečeno je lepo da finansije nisu problem. :D
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Kada se pogleda malo bolje statistika vidi se da lik u 95% utakmica prosle sezone igrao levog beka.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ma kad smo mogli sa Rnicem da izguramo sezonu,mozemo i sa ovim... Sad sam gledao highlights ove poslednje tekme i koliko sam mogao da primetim igrao je stopera. Samo da djura pljune milionce i sto se mene tice ne mora ni da igra! :D
 

555

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
194
Reaction score
7
Локација
Beograd (Sremcica)
Ako ovaj dodje oce li imati uopste pravo nastupa u Evropi, jer je vec igrao za Legiju? Kasno su se setili meni se cini.
 

Don

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
119
Reaction score
18
Nema sanse da ce ovaj doci, treba platiti obestecenje + njegova plata koja sigurno nijie mala jer covek ima pristojan CV.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Brijem oba muda ako ga dovedu.

Preporučujem
http://www.gillette.com/en/ca/Products/Razors/proglide-manual-gold-edition.aspx

O ćemu vi ovde pišete? Pa mi nismo mogli Šulera za dž da dovedemo.

Jeste, samo što su od onda i sami ukapirali da ako nam LaValeta zabije dva gola iz dve šanse, AEL i drugi će nam zabiti bar pet.

Ne kažem da ovoga dovode, ali mogu da potvrdim da traže štopera, pogotovo pošto danas odjednom veruju da sa njim mogu da prođu AEL.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ako ovaj dodje oce li imati uopste pravo nastupa u Evropi, jer je vec igrao za Legiju? Kasno su se setili meni se cini.
Ovo i mene interesuje, cini mi se da su se nesto menjala pravila po ovom pitanju skoro,ali ne mogu da se setim stvarno? Aj neko ko je malo bolje upucen nek nam kaze da li da gajimo bilo kakvu iluziju, jer realno ako ne moze da igra Evropu nasi ga sigurno nece uzeti ni u razmatranje..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne treba da brinete "klub će da sredi da on može da igra"
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top