Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Брат брату, нама треба САД лијеви штопер као резерва Иванову, први десни штопер, прво десно крило, први задњи везни, први полушпиц и резерва Митровићу што Којић није. То је 6 играча. И по том онда могу отићи Иванов и/или Митровић на крају квалификација, а да с тим одласцима опет претрпимо велики губитак. Не можеш ти њих пустити, па онда тражити резерве, то је самоубиство. То се једино може десити са Волковом.

Pa pre dva dana je igro napred, ne pratiš na času. :)

Јбт знам, зато сам и рекао, чини ми се да се није снашао адекватно на тој утакмици, а и није неопходно да му се мијења позиција сад кад је послије свега и почео личити на Салетовог насљедника. :wink:
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Levi i desni stoper jaoj! Pa mi ako skrpimo jednog levo-desnog kvaliteta Milosa Mihajlova ili slicnog da se u dupe sutiramo. Uostalom ta podela na leve i desne stopere nije prirodna. Dosta desnonogih igra na levoj poziciji i obratno. Ona vazi samo u slucajevima kada se odbrana uigrava dugo vremena pa stoperi zauzmu prirodno strane i navikavaju se da uigrani igraju tako (Humels i Subotic npr.). Ja bi bio zadovoljan bilo kakvim kvalitetnim stoperom na kojoj strani igrao ali to je fantazija znam ja to
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Zunior je potpisao za Legiju, a ne znam sta ste se svi uhvatili tog Bodurova... Jel njega neko gledao nekad uopste?
Ako ne mogu da dovedu dobrog stopera Bodurov uopste nije potreban, ispadose Bugari vele sila :D
Ivanovu svaka cast ali on je za dve klase jaci igrac od Bodurova.
Pajovic i Bodurov - Koja je razlika?
Plus sto posto sam siguran da stoper nije u planu, sto i Rasoviceve izjave govore...
Bar ne do sledeceg eventualno zadnjeg kola u zavisnosti sta bude do tad...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Gledao sam par meceva Bugarske u kvalifikacijama i izgledali su dobro u paru on i Ivanov.
Od Ostojica i Voje je sigurno bolji..
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Svako ko ponovo pokrene besmislenu raspravu o tome koji igrač je za koga navijao, dobija momentalni ban! Koliko puta godišnje treba da vam se ponavljaju te stvari? Pošto vam očigledno ne dopire do mozga da su oni profesionalci a ne navijači.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.558
Reaction score
1.568
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Uzbuna u Partizanu: Bazel uzeo Ivanova?
M. BLAŽIĆ | 30. jun 2013. 21:11 | Komentara: 0
Direktor kluba iz Humske Albert Nađ i trener Vuk Rašović nemaju informaciju da Bugarin odlazi u Švajcarsku. Defanzivac bez komentara




Od specijalnog izveštača
POHORJE

KAO grom iz vedra neba tokom popodneva se pojavila informacija da je šampion Švajcarske Bazel kupio bugarskog defanzivca iz redova Partizana Ivana Ivanova uz obeštećenje od četiri miliona evra.


Navijački forumi su ekspresno preplavljeni informacijama o prodaji stuba odbrane crno-belih, a u taboru srpskog šampiona na Pohorju vladala je neverica kada se pojavila ta informacija.

Trener Vuk Rašović je po završetku meča sa Petrolulom rekao da ne veruje u mogućnost rastanka sa pouzdanim štoperom i da ništa nije čuo o šansama da se taj transfer realizuje, dok je sportski direktor Albert Nađ bio još više zatečen kada smo ga pozvali za reakciju.

- Ne znam ništa o tome, čak ni da postoji ponuda Bazela za Ivanova. Ukoliko je to tačno moglo bi da bude ozbiljnih problema - kratko je prozborio Nađ.

Pre dolaska na večeru zaustavili smo Ivana Ivanova, koji se široko nasmejao prilikom pozdrava, ali je posle pitanja da li je istina da odlazi u Bazel samo kratko prozborio i spustio pogled.

- Ne znam, ne znam.

Ako se informacija od odlasku Ivanova u Bazel ispostavi kao tačna jasno je da će Partizan biti u ozbiljnom problemu, sličnom onom sa kojim se pre dve godine susreo Aleksandar Stanojević.

Da podsetimo, tada je Stefan Savić napustio crno-bele i sa priprema na Pohorju pred izlazak na evropsku scenu prešao u Mančester siti. Samo par dana ranije postojala su čvrsta ubeđenja da se to neće dogoditi...

Novosti

Deja vu.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
To je krenulo jutros od Transfermarkt foruma, koliko je to pouzdano...
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Iz dosadasnjeg iskustva sa krvopijama iz uprave, sve lose vesti koje procitamo na kraju budu istinite.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.516
Локација
Žrnov
Nisam htela da mračim, ali čim se pojavio onaj tekst da ostaju, bila sam sigurna da će neko otići....

Ne mogu da verujem da ste se uljuljkali...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Aktivirana opcija "osim u slučaju bezobrazne ponude" ? :D Ovo što kaže Jasmina, čim su objavili da trojka ostaje do kraja kvalifikacija (wow) , odmah sam bio spreman na neki ovakav scenario. Ako ne sada, do kraja jula, početka avgusta , sigurno. Jezivo je koliko su ti ljudi destruktivni za Partizan... Pretpostavljam da je stanje sa novcem katastrofalno, što dovođenje na pozajmicu i slobodnih igrača, isključivo domaćih i pokazuje.

Jedino se nada da ovaj Blažić lupa, po običaju.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Све ја разумем и да нам је олош у у прави и све редом, али ово је потез који би нас толико уздрмао да је питање како би се опоравили. Из сваке линије би изгубили скоро по носиоца, и мислим да бисмо се итекако уљуљали. Стојковић, Лазар Марковић, Лола Смиљанић, па још и Иванов и то би отприлике био онај ''костур'' о коме причамо да треба да се сачува... Нажалост поред овакве управе ово је наша реалност, али без ове управе будућност би била сасвим другачија, и далеко светлија!
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Prema svajcarskim novinama Bazel bi trebao da proda Dragovica Interu za oko 8 milki, tako da ako kupe Ivanova za 4 miliona, napravili bi odlican posao. Odlicnog stopera za odlicnog stopera+fina zarada. Tako se posluje! Ali nista jos nije zvanicno objavljeno ovde. Verovatno sve zavisi od prodaje Dragovica. Bio bi ogroman udarac za FK prodati stuba odbrane....
 
Последња измена:

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
sad sam malo njuskao u navijackom forumu basela...njihov stoper (Dragovic) ide za 7 miliona u Inter...njemu za zamenu trenutno najblizi su Ivanov za 4 miliona na nekoliko godina, ili Dingsdag (licno ne znam tog igraca) iz Siona na godinu dana za dzabe..
svi se nadaju da ce uspeti transfer sa Ivanovom, nesto ne vole ovog Dingsdaga, nemam pojma zbog cega, inace ne pratim bas CH-ligu...
Samo se plase da mozda nece biti nista od kupovine Ivanova, jer je Partizan izjavio da ne zeli da ga proda :buhaha
bog te mazo, kako lopurde svake godine na istu foru dizu igracima cenu :banghead
nebi da mracim, al rekao sam vec pre pocetka prelaznog roka:
otice nama i Volkov i Mitrovic...
nemojte dozvoliti da vam bagra maze oci...

Edit: Dok sam kucao post, Zex je bio brzi u vezi Dragovica...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top