Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Lukač dok je branio u sremu, čuo sam za njega izuzetne stvari...posle mi se sa njim svaki trag gubi do utakmice sa vojvodinom u kupu, koji čak nisam ni gledao, ali sam čitao svakakve bajke.
Onako intuitivno me podseća na na "dedu" (Darka Božovića), ne po golmanskom šablonu, već više po dojmu da će nam ova sezona što se igre tiče ličiti na preporod iz sezone kad smo eliminisani iz evropskih takmičenja za zelenim stolom.

Crno beli, veli - kako nam nije mrsko da pišemo na ovoj temi...a ponekad se i sam pitam, mada imam 2 dobra razloga...ali neću sada o tome...
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Miljkon nije mogao da ga savlada :D

E onda mora da je strava golman :buhaha

Jedina alternativa i dostojna zamjena Stojkovicu bi bio Bozovic, koji je po meni vrlo nerealna opcija. Dok mi raspravljamo o Lukacu, Bonji i drugim rjesenjima, vrlo je vjerovatno da cemo gledati Petrovica, bar do zime. Ako taj eksperiment ne uspije, onda ce da traze rjesenje.

@ Crno Beli

Ova tema je zapravo jedan vid zabave za narodne mase, dajte nam hljeba i igara. Svi vole da mastaju o nekim pojacanjima a zapravo nam je tim iz godine u godinu slabiji,toliko da cemo uskoro strahovati hocemo li proci jedno kolo u Evropi. Kad bi svi gledali stvarno stanje u kom se klub nalazi, situacija je vise nego alarmantna. Ali ljudi vole da izbjegavaju lose i negativne stvari. Zato ce ova tema biti uvijek posjecena, sto mozda i nije lose.
 
Последња измена:

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Žurnal
Ђурђевић: Волео бих да обучем црно-бели дрес

30 мај, 2013 Прелазни рок још није почео, а већ се лицитира о преласцима играча. У центру пажње ових дана је Урош Ђурђевић, нападач Рада и омладинске репрезентације.
(ФОТО: Журнал)
За младог шпица заинтересован је Партизан, који жели да у следећој сезони на располагању има тандем из омладинске и младе селекције Митровић-Ђурђевић.
Још ништа не знам о позиву Партизана. Са мном нико није контактирао. Вероватно се преговори, ако су почели, воде између челника клубова и менаџера. За сада сам још играч Рада и фокусиран пре свега на успех омладинске репрезентације – каже Ђурђевић.
Деветнаестогодишњи нападач је тек у пролећном делу првенства стандардни првотимац Грађевинара и због тога је позив из Хумске мало изненађење.
Код нас када играч постигне неколико голова одмах стигне позив већег клуба. Волео бих да обучем црно-бели дрес, поготово што бих играо заједно са Александром Митровићем, са којим сам и приватно у одличним односима – додаје Ђурђевић.
Želja je tu,još samo da se Stojić i Đura dogovore!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Oni su tandem i u mladoj reprezentaciji... Ne bi to bilo lose, za par godina mi bi imali realno i u reprezentaciji opasnu navalu sa njima dvojicom i Markecom.
Markec levo, Djur desno a u sredini Mitar, da hoce kod nas tako bar do januara :D
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Lukac je jedini golman u ovoj nasoj krs ligi koji ima koliko-toliko kvalitet da pristojno zameni Stojketa. Mitar i Djurdjevic u napadu garantuju puno golova. Bas dobro deluje ali necu da se lozim cisto da ne budem razocaran, mada koliko pamtim Hejsel ima prave informacije. http://www.webtv.rs/play/51127/kup-srbije-201213-polufinale-vojvodina-–-ofk-beograd-1:0

Bukvalno se ne pomera sa gol linije.
Pogledajte gol koji je primio.

Bar je tako na ovom klipu.

Imamo ovog Živkovića koji čeka šansu i ne vidim razlog dovođenja ovog .
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Sve je to korak unazad kad se uzme u obzir koga menjamo.

Čak i da imamo pare a nemamo Đuru, teško bi našli kvalitetnog golmana sa naših prostora. Nije problem Lukač ni Žile ni Petar, dobri su za rotaciju, nama treba standardna jedinica, odnosno osamdesosmica.
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
Zile je oybiljan golman,

bas ga je i Stojkovic mnogo hvalio licno nekim mojim poznanicima.
O Lukacu sam takodje cuo odlicne stvari, posebno dok je bio u Grckoj ( branio je za Aek pa su ga sklonili ybog menadzerisanja)
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Sve je to korak unazad kad se uzme u obzir koga menjamo.

Čak i da imamo pare a nemamo Đuru, teško bi našli kvalitetnog golmana sa naših prostora. Nije problem Lukač ni Žile ni Petar, dobri su za rotaciju, nama treba standardna jedinica, odnosno osamdesosmica.
Stojke treba da ostane za sve pare.Covek em zna,em talican!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Čak i da imamo pare a nemamo Đuru, teško bi našli kvalitetnog golmana sa naših prostora.
:clap
Baš tako. Nekako mi se čini da bi svakom drugom igraču lakše našli zamenu. Generalno, dobri golmani se teško nalaze za male pare, zato što ih nema mnogo. Sve ostalo možeš da krpiš i improvizuješ, ali dobar goša na golu je pola posla. Naš fudbal dugo nije iznedrio dva tipa igrača: golmana i kreatora igre.
E, zato bi klub, da je ozbiljan, ponudio para koliko treba igraču koji je nezamenljiv. A to će ti on vratiti sa kamatom.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ne znam brate Corto, da je smatran opasnim potencijalom, to jeste, ali gledao sam ga, ne znam šta da kažem, nije to to. :confused

Inače hteo sam da postavim glupavo pitanje, zašto ne bi ulagali u plate slobodnih igrača i time povećali kvalitet igračkog kadra.
Pa mi sinu odma, na transferima se skida kajmak, što bi Muto doveo neku silu bez ugovora i dao mu npr 500.000 godišnje, kad može da "plati" Ranku 400.000 a igrač dobije npr. 100.000 godišnje. Isto ulaganje, ali ima šta da se skine.

Edit: Apsolutno se slažem sa ovim što kaže Šomi ispod, ko ode da ga menja neko koga smo stvarali, ionako ne postoje igrači u JSL koji će biti neka top klasa, a kad se baš pojavi neko tipa Savića, Raće i sl, to kupuj, ovo drugo ćao.

Vidim dosta ljudi priziva onog Elmuniju iz Svetozareva, kakvi kurac palac to igrači, eno ga Aškovski ako nam već treba levi bek, pa nek igra, šta sad dovodimo neke poluporizvode za koji moj?!
 
Последња измена:

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Više bih voleo da svakog prodatog igrača zamene klincem iz omladinske selekcije ili Teleoptika, ionako su 10 puta bolji od igrača koje dovedu. Dovoljno je da odete na transfermarkt i pogledate ko je sve kroz ovih 6 godina predstavljan kao pojačanje... tužno

Ionako je najrealniji domet LE, mada nemam pojma zašto, mislim da ćemo igrati LŠ i pored svega :D (nepopravljivi grobarski optimizam)
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Citam u danasnjem Sportu da Vuk insistira da Ivanov ostane.
Valjda ce se tupoglavi sa jos tupljom frizurom dozvati pameti.Valjda se pita nesto i novi SD:D,nadam se.
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
ja verujem da ce gotovo sigurno Askovski i Zivkovic biti prve opcije na bekovima za sledecu godinu. Isto tako sam siguran da ce se Aksentijevic vratiti.
Ocekujem da ce Vuk ubaciti dosta ovih klinaca iz Teleoptika jer ih dobro poznaje. U sustini u ozbiljnim smo problemima sa ekipom, jos uvek nemamo naznake na cemu smo. Ukoliko se bude menjala uprava, to bi trebalo pre pocetka priprema da se odradi.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.877
Локација
Храм фудбала
Ne znam brate Corto, da je smatran opasnim potencijalom, to jeste, ali gledao sam ga, ne znam šta da kažem, nije to to. :confused

Inače hteo sam da postavim glupavo pitanje, zašto ne bi ulagali u plate slobodnih igrača i time povećali kvalitet igračkog kadra.
Pa mi sinu odma, na transferima se skida kajmak, što bi Muto doveo neku silu bez ugovora i dao mu npr 500.000 godišnje, kad može da "plati" Ranku 400.000 a igrač dobije npr. 100.000 godišnje. Isto ulaganje, ali ima šta da se skine.

Edit: Apsolutno se slažem sa ovim što kaže Šomi ispod, ko ode da ga menja neko koga smo stvarali, ionako ne postoje igrači u JSL koji će biti neka top klasa, a kad se baš pojavi neko tipa Savića, Raće i sl, to kupuj, ovo drugo ćao.

Vidim dosta ljudi priziva onog Elmuniju iz Svetozareva, kakvi kurac palac to igrači, eno ga Aškovski ako nam već treba levi bek, pa nek igra, šta sad dovodimo neke poluporizvode za koji moj?!

Е брате да ми толико добро знамо ко ће шта показати лако би било, а сјети се само писања овде на форуму када је дошао Раћа.
Просто су се људи спрдали одакле ми доводимо играче и шта доводимо, додуше њега је дјелимично спасило оно славље после потписа уговора:respect иначе би још горе прошао.
Ми и купујемо те омладинце што су наводно "најбољи" у лиги, али јебига некад се убоде некад не.
Јер Кнежевић, Елиомар па и Пауљевић су у својим клубовима били најбољи, али видјели смо шта то "најбољи" у другим клубовима представља у Партизану:pop

Ја сам увјек за потписе тако младих играча, па некад ће неко искочити, али на саму помисао да би могли да купимо играче који имају преко 25. година, а и даље играју у нашој лиги ме обузме нека језа.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Citam u danasnjem Sportu da Vuk insistira da Ivanov ostane.
Valjda ce se tupoglavi sa jos tupljom frizurom dozvati pameti.Valjda se pita nesto i novi SD:D,nadam se.

Zato jer coek zna fudbal,izuzetno mu rade klikeri, i uz saleta je glavni nosilac svega na terenu.
Ono sto je imao onomad u Krletu na terenu,u manjoj mjeri sad ima u njemu.
 
Последња измена:

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Sad citam da ce Lola da potpise novi ugovor sa nama danas... On, Sale i mozda Laza... Jel su normalni ovi novinari?
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Susitna je u tome bilo kog igraca da prodamo potrebno je dovesti kvalitetnijeg igraca na njegovo mesto. Ako zelimo u LE i ovom sadasnjem timu, bez prodaje igraca, su potrebna pojacanja. Cini mi se da smo iz godine u godinu sve slabiji sa igrackim kadrom, na mesto igraca koji odu kupuju se igraci slabijeg kvaliteta. Jedino nas spasava prekomandovanje klinaca iz Teleoptika, gde neko od njih bljesne, ali ga vrlo brzo i prodaju.

Bio bih najsrecniji da ostanu Mtrovic i Markovic bar do januara, da dovedu jos jednog napadaca (recimo Djurdjevica), zadnjeg veznog (ako ode Lola, dovesti kvalitetnijeg igraca od njega) i golmana (ukoloko ode Stojkovic; to ce biti ujedno i najtezi deo posla). Sad kad pogledam nama ce faliti igraci za tri od cetiri kljucne pozicije u timu golman, zadni vezni i napadac. Ako kojim slucaje ode i Ivanov onda ce tek biti pretesko napraviti dostojan tim da udje u LE.
Ne gajim nadu da cemo dovesti nekog beka, krilo, ofanzivnog veznog, jedino da neki klinac iz Teleoptika pokaze svoj potencijal kao Mitar, Markec, Jojic...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.530
Reaction score
1.345
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Статус
Затворена за писање одговора.
Top