Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Porediti Mitrovica sa igracem koji u najboljim igrackim godinama zavrsi na pozajmici u Saudijskoj Arabiji je u najmanju ruku neumesno, komicno, pacerski...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.606
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Кад већ куцамо на врата заборављених асова, и зовемо Тејга кога би могао практично сваки клуб у Србији да доведе па и Напредак, могли би да видимо где је шта је Гога Обрадовић, Стојаноски ( може и штопера да одигра), нису црни, али мало фарбе, фирнајза у боји тика...
Тејго бољи од Митра :buhaha
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Mitrovic je za camugu izmislio fudbal.. Ovi eng komentatori na eurosportu mitra ne mogu da izbace iz usta,svakih 5min ga hvale..

Одредница "чамуга" је генерално неумесна, а ако си мислио на играча који је недавно носио црно-бели дрес то је сасвим неприхватљиво.

Прича око Тејга је у овом тренутку само пуко нагађање и празна прича из рубрике поздрави, жеље и честитке и нема везе са овом темом.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Prodati Mitrovica za 5 miliona, u neki tamo Anderleht, tim koji smo mi dobili u kvaifikacijama za LS, i koji nikad ne ce biti neki favorit u utakmicama sa nama je cista glupost, ili doso noz do kosku pa nemamo dinara u kuci.

Mitrovic da lepo odigra celu sezonu, pa da se takmice klubovi po evropu ko ce dati i koliko iznad 10 miliona. Da ne pricam koja bi bila cena kad bi se plasirali u LS.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Jedan nepismeni Jestrovic pocetnik, se sprda sa nasin klubom.
Nikad kao sad, Partizan nije doveden na tako niske grane, pa vise dostojanstva ima jedan Partizan iz Bumbarevog brda.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
djura opet nije obavjestio alberta da je zavrsio posao sa Anderlehtom pa se ovaj izletio kako je Mitar nas.
A po ovoj izjavi rekao bi da se radi na dovodjenju Fofane i Larteja, a spomenu i neke domace igrace daj Boze da je u pitanju Djurdjevic, jer ne vidim drugoga domaceg igraca koji bi nam nesto mnogo znacio i pomogao u ovoj sezoni.Sve u svemu djura jos jednom objasnio i pokazao da za njega prelazni rok ne moze da bude neuspjesan.Nadje se uvjek kupac za djecu koja nesto vrijede.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
na koju foru je dosao djemba kada mu menadzeri nisu ni ranko ni onaj prljavi siptar.. ? mozda se okrecemo manje poznatim menadzerima :D
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Ne znam po kom osnovu pojedinci ovde prozivaju Mitra,po bombasticnim natpisima polupismenih "novinara".Ako ste grobari ,a mozda i niste,imajte postovanja za naseg igraca.Uporedjivati Mitra sa Tejgom je apsolutna glupost,uporedjivati nekog ko ce tek pokazati kakav je talenat sa nekim ko je na zalasku karijere je ........
Da je srece a i pameti kod nasih lopurdi za godinu ili dve za Mitra bi dobili 15 milki ali jebiga zure ljudi nece biti tu tada pa da uzmu neki procenat na vreme.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
na koju foru je dosao djemba kada mu menadzeri nisu ni ranko ni onaj prljavi siptar.. ? mozda se okrecemo manje poznatim menadzerima :D

Falji nema zadnjeg veznog kome je karijera u zastoju a Ranko nijednog operisanog od fudbala koga trebamo da ,,osposobimo" za transfer u Koreju, pa smo tu poziciju morali da popunimo nekim drugim :D
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
"Osposobljavamo" mi njemu Kojica i Luku vec duze vreme, al' izgleda da su se i korejanci opametili. Otvorio im Jovanca sirom oci, pa i dalje neveruju... A vi gospodo koji zdravorazumski pristajete na trampu Mitrovic >>> Tejgo, mogli bi malo da pratite i samu igru umesto da proverite rezultat na kraju...

Tejgo je gol igrac kao sto je i Kojic! Doduse bolji je od njega za tri klase jer ima taj killer instict, al' otprilike je isti balast za ekipu (nit' igra glavom, nit' igra ledjima ka golu, nit' ume da primi loptu - ovo poslednje im je zajednicki imenitelj). Mitrovic ce mozda ukupno u sezoni dati manje golova, al' za kilavu ekipu kao sto je nasa igrac tog tipa je neprocenjiv (pogotovu u Evropi), jer radi isto sto je nekada radio i Kleo (doduse sa manje energije sto je neverovatno) - prima igru na sebe i markira sve mane veznog reda u manevru.
 
Последња измена:

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
auuu koliko mi onaj zalizani konj Jestrovic ide na kurac..pa to nije normalno...ne znam koji je kurac bio Mitru da uzme njega za menadzera..osilila se picka ciganska on ce nekome da daje rec..jebo ga anderleht po sred bulje..ako vec mora Mitar da ide, pojacanja i Fofana i Tejgo..tada bi vec mogli reci da smo doveli zamenu za njega..ako samo jedan doje po meni opet ne valja i ne moze da zameni Mitra..slazem se da je ovo za Tejga ipak nagadjanje,zaboravljate za koliku je platu on igrao za nas kad je bio na pozajmici..toliku platu moze da sanja sad..adekvatne zamene u napadu moraju da dodju u slucaju Mitrovog odlaska u protivnom mislim da smo ga najebali i u mrtvoj JSL..
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Pa ovo bas zna bit ta cuvena sezona, gde ce nam konacno doci glave prodaja glavnih i manje glavnih ali itekako vaznih srafova i ne dovodjenje adekvatnih zamena kamoli pojacanja.

Kao sto vidimo u najboljem slucaju primamo zamene u stilu fofane ili tejga (ne vidim sanse da se oba dovedu), koji ruku na srce ne mogu zameniti jednu Grobarcinu koji izrasta u rasnog napadaca.

ovi zadnji napadi nazovi menedzera izazivaju neku sumnju da se nesto sprema ili zakoni ili uprava...
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Brate ako su ti merilo napadaci polumrtve qrave onda moze ko oće da ti bude špic.

Ovde želim da pričam o nekom poboljsanju trenutne situacije ili bar odrzavanje iste, ja mislim da odlaskom NASEG igraca gubimo vise nego sto dobijamo sa ova dva napadača.

Ali kad si pomenuo ona dva bilmeza, ja mislim da treba vise da pratimo sta se desava u voši..
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Pa vidim da si napisao da ce ovo biti sezona koja ce nam se konacno obiti o glavu ja sam to shvatio da mislis na titulu posto ako mislis na evropu nemamo o cemu da pricamo jer nam se svake godine odlasci obijaju o glavu.A da je Mitrovic bolji od dvojice gore pomenutih je smesno i pricati.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Нема сврхе да се расправља ко је бољи играч,Тејго или Митар .
Партизану су користила обојица и доста су му дали и један и други .
Наравно да је Митар фудбалски комплетнији ако баш хоћемо да упоређујемо,али је и Тејго имао видљиве квалитете . Човек је звер у 16,играч врхунских реализаторских способности .
Наравно да одлазак Митра ништа не може да оправда,али исто тако је тачно да би нам легао Тејго ко будали шамар,пошто је врло добро познато колико реализујемо шансе којих је ионако мало у важним мечевима. А тај Тејго је у свим важнијим мечевима оверавао ривале.
Чисто сумњам да можемо да приуштимо Тејга,али ме не би изненадило да багра одлазак Митра оправда довођењем Тејга и Фофане .
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Mitra ne mogu da zamene ni Tejgo ni Fofana,jednostavno nisu taj tip igraca.Nije Mitar najbolji na svetu al nama bas takav igrac pravi onu potrebnu razliku.
Potvrda onog sto svi znamo a to je da ce Mitar za veoma kratko vreme vredeti na trzistu mnogo vise od 5miliona je i ova izjava:
Pohvale Ljubinka Drulovića zaslužio je i Aleksandar Mitrović.
„On je sjajan fudbaler, veliki potencijal. Mislim da je verovatno jedan od najboljih mladih fudbalera u Evropi u ovom trenutku. Ako nastavi ovako da igra postaće velika zvezda i veliki fudbaler.“, rezonuje selektor.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ja se izvinjavam svim neistomisljenicima, ali .....

Tejgo & Fofana > Mitrovic & Scepinjo & Kojic

Mislim kao ukupna navala tima.

Ove Vermezove ostavstine mi ne ulivaju neko poverenje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top