Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Koliko mene secanje sluzi,mislim da je zabranjeno na ovom forumu prebrojavanje krvnih zrnaca nasim igracima...
Ne znam u cemu je sada problem(ogeadjujem se od uprave, pricam o igracima)? Petkovic je bolji od Aksentijevica, Djurdjevic je bolji od svih preostalih napadaca, Drincic ne znam kakav je igrac pa ne mogu da komentarisem.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Nisam 100% siguran, ali mislim da se FKP i Drinčić nisu prijateljski rastali.
Čak mislim da je on tražio da ide, da ga mi nismo terali.

Neka me neko ispravi.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Jesu oni dobri igraci i sve to stoji, al bojim se da ako ispadnemo od Tuna kojim slucajem, da necemo opet sa njima napadati Evropu jer ce imati solidnu sezonu kod nas i pravac granica... A opet ako prodjemo Tun, pa odigraju nesto u LE, samo moze proces prodaje da bude ubrzan. Svakako, bice mi lakse da gledam njih na beku, zadnjem i spicu nego vedete Aksentu, Koju i ekipu... A to koliki je ko cigan u dusi pitajte Stojketa pa se zapitajte ;)
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Koliko je to ozbiljno?

Alo ljudi Drincic je odlicno pojacanje! Ja njega prizeljkujem vec 2-3 godine i nikako da dodje :).
Zato i ne verujem da ce mo uspeti da ga dovedemo.. realno moze da igra u mnogo jacem timu!

Kakva je situacija sa Petkovicem? Jel stvarno gotovo?

Potpisom Petkovica to znaci da je Lartej definitivno otpao?
Kakav komentar :D. Necemo valjda 2 desna beka da dovodimo :wink:
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Drincic,ako bi dosao bio bi fantasticno pojacanje,ali ne vidim kako to moze da se desi.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Izgleda se nece nista znati ni za jesno pojacanje prije ponedeljka, a Ranko se kao prije sat vremena cuo sa ljudima iz Anderlehta, xa xa kakav je to sibicar, kako baronise to je nevidjeno.

Kakav je trenutni status Drincica, jel bez kluba ili da mu se nadamo da dodje na pozajmici?
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Neka ga i ukradu sto se mene tice,konsultovan je i Brna oko spreme,forme i drugih stvari generalno.
Odlican 5 po svemu.
 
Последња измена:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
taman on i djemba onda u tandemu, samo vise markovica da ne gledam...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
...

Nego ako se nastavlja politika dovođenja igrača koji nas namuče, onog crnju obavezno kupiti za Markovićevu poziciju. Solidna "životinja" za sredinu, baš to nam treba.

Posle (noćas-jutros) odgledane reprize utakmice na TV-u, ,,životinja,, me je ubedio da moj utisak ,,uživo,, nije bio pogrešan - legao bi nam k'o budali šamar!
Ja jesam za dovođenje onih koji nas ,,namuče,, al' ne malo, nego mnogo!
A da li je neko ,,cigančić,, ili ,,grobarčić,, nije me briga, sve dok za Partizan igra, kako treba da se igra!
Neki od najboljih igrača (svih vremena Partizana, koja sam imao prilike da otpratim uživo), su došli baš sa ,,pogrešne strane,, Topčiderskog Brda, tj. ne sa brda, nego odozdo: M. Đurovski, Milojević, Kleo, Stojković!
Nemam ništa protiv da se takvo dolaženje nastavi - ako neko ima kvalitet ovog ,,četverca,,!
Fudbal i Partizan su pitanje estetike, znanja, kvaliteta i borbenosti, u ostalo ne ulazim...i nadam se da sam izbegao ,,karton,, opomene Forumske Uprave, što sam prozborio o ,,našima,, i njihovima,,...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Jasmina, sve si u pravu sto kazes, ali citirala si deo mog posta, ali bez dela u kom se pominje uprava...

Cigani su kod nas bili mnogi, ali sad nije momenat za prebrojavanje krvnih zrnaca, vec fudbalskih kvaliteta... A ovih dvojica su svakako bolji igraci od Aksentijevica na beku i nikoga u spicu...

Spram situacije i radost...

Prvo da se ogradim da nije prebrojavanje krvnih zrnaca u pitanju, ali... ALI...

1. Ako se dobro secam, bio je info da je ovaj trazio 250.000 evra bas zato sto je cigance, a treba da predje kod nas... valjda za dusevni bol, sta li...

2. Ako su igraci iz nase skolebolji od ovih koji dolaze, a za Pantica se kaze da je ekstra, ne vidim sta je problem da bude placen (iako sam protiv astronomskih, za nase prilike, prvih ugovora mladim igracima, ali sam isto tako x1000000 protiv da se veci ugovori daju tamo nekim ispusenim ciganskim mustiklama umesto deci koja su godine provela kod nas i koje ce klub, na kraju krajeva unovciti i zaraditi)
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.705
Ако већ доводе још једно грло из Ранкове ергеле, нек' врате Којића назад.
Не могу толико да их поднесем, а неће Бога ми ни Вук.

Нисам задовољан избором нападача, његовим менаџером, али узимајући у обзир да клемпави не види даље од носа, то нам је што нам је.

Штопер нам треба(осим ако Вук није тешки мазохиста па планира Остојића и Станковића за прве опције), офанзивни везни нам треба, задњи везни нам треба и онда можемо да причамо о неком тиму.
Сад нисмо ни пола тима.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Просто не могу да верујем да се неко сада бави тиме где су поникли и за кога навијају момци који се помињу као потенцијална појачања?!
Шта као до сада смо у тиму увек имали само Гробаре?!
У другим клубовима, играју само играчи који су навијачи тог клуба, на пример у Звезди играју само доказани, проверени цигани?! Мало сутра.

Уместо да будемо пресрећни ако се поменути трансфери реализују, после најцрњег прелазног рока годинама уназад, ми се јелте гадимо на то што нам долази играч који није провео цео живот на Стадиону ЈНА ц ц ц ц
Добро да неко није написао да не може да дође тај и тај јер није члан Форума.

Савршено ме заболе шта су ти момци радили до сада, свако ко дође и игра за Партизан мушки и јуначки, за мене је добродошао и крај приче!

А ви којима смета што нам можда у клуб долазе момци који су поникли или навијају за неки други клуб у Србији до сада, више желите да гледате "бриљантне" игре Аксентија и Саше Марковића?!
И Живко Живковић би мени играо пре него њих двојица а камоли не фудбалери који су се до сада доказали на тим, нама горућим позицијама.
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
blizu je dogovor i sa Panticem...

plasim se samo da im ovi odioti ne daju ugovor na 3 god da bi izbegli vece plate...

koliko god da bi nam legla sva trojica kao Jovicicu burek, cisto sumnjam da ce sva trojica zavrsiti kod nas....
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Дринчић је озбиљан играч у сваком смислу, нереално ми је зато да дође.

Иначе по стоти пут чујем овде како је ово најслабији тим Партизана у историји.
Ево да узмем прошлу сезону

http://www.sr.partizan.rs/38864-lig...cija-prvi-mec-ael-limassol-fc-partizan-10-10/
http://www.sr.partizan.rs/51927-partizan-inter/
http://www.sr.partizan.rs/50614-inter-partizan/

Ево дерби.
artizan: Petrović - Miljković, Ostojić, Ivanov, Lazevski - Smiljanić, S. Marković - Ilić (S. Šćepović od 80.), Tomić (Jojić od 66.), L. Marković (Ninković od 84.) - Mitrović. Trener: Vladimir Vermezović

Pročitajte više: http://sportal.rs/news.php?news=86841

Који су то некрунисани краљеви фудбала који су нам недостајали у претходним утакмицама па да тако ламентирамо над судбином овог тима.
Ево ја признајем С Шћеповић и Лазевски ми озбиљно фале, шта бих дао да видим та лица у светом дресу поново :roll:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.255
Локација
ante portas
Drincica da,ali samo ako moze u vezi kvalitetno da odigra,da poveze razbijenu sredinu,da deli lopte,da bude motor.
Treba nam podhitno igrac u vezi tehnicki obucen,fudbalski opismenjen,sa smislom za igru .Barem 50% Moreire iz boljih dana :D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Дринчић је озбиљан играч у сваком смислу, нереално ми је зато да дође.

Иначе по стоти пут чујем овде како је ово најслабији тим Партизана у историји.
Ево да узмем прошлу сезону

http://www.sr.partizan.rs/38864-lig...cija-prvi-mec-ael-limassol-fc-partizan-10-10/
http://www.sr.partizan.rs/51927-partizan-inter/
http://www.sr.partizan.rs/50614-inter-partizan/

Ево дерби.


Који су то некрунисани краљеви фудбала који су нам недостајали у претходним утакмицама па да тако ламентирамо над судбином овог тима.
Ево ја признајем С Шћеповић и Лазевски ми озбиљно фале, шта бих дао да видим та лица у светом дресу поново :roll:

Pazi, taj tim od prošle godine mora da je bio jak kada je jedan Vukić bio višak, sada što navijači Partizana nisu znali da prepoznaju kvalitete jednog Babovića, ko nam je kriv, Vermezović sigurno nije.:confused

Stefanu Šćepoviću je na početku Mitrović sedeo na klupi, a Lazevskom Volkov, toliko o tome da nije bilo kvlaitetnih igrača.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top