Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
K'o što pisah na drugoj temi, 4 igrača bi nam trebala, ali, ako dođu 3, 2, 1...ima već tamo pojašnjenje...

Što se tiče ,,ekonomije,, tj. novca, koji pominje Jasminče T.
Ja sam radije za to da se dovede i plati jedan ekstra klasni i rasni igrač, nego 10 balvana, jer taj jedan vredi više od njih, a balvane uvek negde možeš da nađeš i za ,,dž,,...
Plus, ekstra kvalitetnog, možeš posle čak i da prodaš za veće pare, nego balvane, ali...ko nas pa nešto pita...

Pitanje naše dece, stranaca, ,,cigana,, crnaca i belaca i mešanaca, i njihovih (da ili ne)astronomskih ugovora, pitanje je njihovog kvaliteta - i ničeg više!

Što neko reče - Stojketu doživotni ugovor!
Čovek ima kvalitet, ima znanje, ima i ,,imanje,, :)D)...
Ali, ako neki ,,klinja,, traži isto, postavlja se pitanje: čekaj dečko, a čime ti to dokazuješ da vrediš toliko, hoćeš li na derbiju da ,,skineš tri zicera,, njihovim napadačima, da daš tri gola, šta?
Evo, ovako, tebi lova, a ako na derbiju ne ispuniš ovo o čemu smo pričali (het-trik u ,,ciganjsku,, mrežu), ti nama vratiš lovu s kamatom, može tako, o.k.?
Odoh u karikiranje, ali mora da se zna, ,,ko kosi, a ko vodu nosi,,...ko je dokazan igrač, ko to još nije...
A dao bih ,,našem detetu,, solidnu lovu, pod uslovom da sam 100% ubeđen da je as, i - da potpiše ugovor na više godina (sa klauzulama o povećanju -ili i smanjenju dobijene love - po preciziranim zaslugama), a ne da mu svetinja cno-belog dresa, grba, istorije i tradicije, služi samo kao ,,izlog u supermarketu,, da bi posle 6 meseci, šturnuo u prvi ino-klub, koji ga pozove!!! :no no
No, no,nema toga!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ako dodju ova tri igraca, moze ovaj prelazni rok da se proglasi "uspesnim" kad se uzme u obzir kakvu imamo upravu. Jeste da je Voja odigrao dobro sinoc i vidi se koliko je bolji kad ima pored sebe brzog stopera ali mora jedan jos stoper...pa i.onaj brazilac bi nam odgovarao sad jer ne mozes uci u sezonu sa Obradovicem( jeste da je covek maher, ali 36 je 36 pogotovo kad su povrede u pitanju) Vojom i Ostojom kao opcijama na stoperu.Stojketu nov ugovor podhitno
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pazi, taj tim od prošle godine mora da je bio jak kada je jedan Vukić bio višak, sada što navijači Partizana nisu znali da prepoznaju kvalitete jednog Babovića, ko nam je kriv, Vermezović sigurno nije.:confused

Stefanu Šćepoviću je na početku Mitrović sedeo na klupi, a Lazevskom Volkov, toliko o tome da nije bilo kvlaitetnih igrača.

Па Волков и Митровић су и у претходним утакмицама били ту. Говорим о утакмицама које су прошле не о будућности зато и не помињем нека потенцијална појачања.
При томе је Митар тад био клинац без озбиљних сениорских минута, сада је већ класа играч један од најбољих младих европских нападача.
Ето шта направи Партизан од играча за само годину дана :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
...
Добро да неко није написао да не може да дође тај и тај јер није члан Форума.

...
Ja se javljam za zadnjeg veznog, ako može! :D
Prvi sam se javio, samo da se zna, ako se bude pravio neki spisak, a sad gasim komp, ostadoh bre ceo dan s vama, ima li u mom životu još nešto sem Partizana, Foruma, i kompjutera?
Valjda ima? :wink:
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Fora je u tome da je Vermezović imao veću konkurenciju u timu, sada što su njemu Lovre, Babović, Lazevski, S Šćepović... imali prednost u odnosu na bolje igrače od njih to je već njegova lucidnost.
Treba samo pogledati klupu sa rezervnim igračima od sinoć, i onu od prošle godine kada je Vermezović bio trener, i sve je jasno.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Nama su podhitno potrebna osvezenja u timu , podhitnooo !

Ovo sto oni sad pokusavaju pred kraj p.roka da dovedu , tto je trebalo da se uradi jos mnogo pre od prve utakmice sa Sirakom ! A za to je kriv Albert Nadj , ( Ako nije imao uslove za to , trebao je da podnese ostavku , i da izadje pred javnost i kaze , nemam pare za pojacanja a igraci se samo prodaju ..... A da sto bi podneo ostavku kad ima minimum 5 000 evra mesecno a ne radi nista ....)

Potreban nam je u odbrani stoper i desni bek (Petkovic)...
U Vezi nam je potreban zadnji vezni (Drincic) i jedan univerzalac Pley/krilo tipa Merebasvili (decko je odlican igrac, nije skup , bio nam je i pre interesantan) nzm sto ne pokusaju sa njim....
I potrebna su nam dva spica .....Scepovica se podhitno otarasiti, od Kojica slaba vajda....
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Људи са Петковић покривамо најслабији дио одбране. Дринчић је неко ко је искусан и може да дода лопту како треба.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ако доведемо ова три играча, то ће већ бит солидан тим, мада за Европу и даље слабашан... да смо их скупили у јуну, то би онда било нешто, ал спашавај што се може...

Стојковић - Петковић - ???? - Обрад - Волков -- Дринчић - Ђемба - Јојић - Нинковић - Илић - Ђурђевић


А ако уђемо у ЛЕ дако и штопера доведу...

П.С. сад видим какво смо говно појели с Дринчићем. Он је у сезони 05/06 у Банатском Двору дао 9 голова на 28 утакмица, а имао је и неких 15 асистенција...


Најјаче појачање у последње 3 године ако дође...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Koliko se sećam svojevremeno Drinčić nije prošao u Partizanu jer je tada procenjeno da Lolu treba forsirati.
Ne treba pričati koliko bi nam njegov dolazak sada značio. Đurđević i Petković su igrači po mom ukusu, ali o tom-potom, da se sve završi, pa onda možemo da kalkulišemo.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ja imam utisak da je đura iskoristio pobedu da nas loži.

Ej bre, 3 pojačanja, po jedno u odbrani, vezi i napadu (realno, za naše prilike dobri, da ne kažem - odlični igrači).
Naravno, još ništa se ne zna. :roll:
Tako da, očekujemo nastavak ''dovođenja pojačanja'' za vikend, pa ponovo će se neko oglasiti iz kluba u ponedeljak...

A kako bi u utorak 20.8. ? ''Sve će se znati za 2-3 dana'' :puke
Vuk lepo reče: ''Očekujem pojačanja do kraja prelaznog roka''

Znači, da vidimo da li će biti ulaska u LE, da li će biti para...

Pročitah na sportalu (ne mogu nigde drugo da nađem):
- U lično ime i ime kluba presrećni smo što smo dobili pravog talenta u prvom timu. Živkovića ste mogli da upoznate na pripremama. Pažnju je skrenuo kvalitetnim igrama u mlađim selekcijama Partizana i Srbije. Očekujem od njega, Bogosavca, Pantića i Lukića da kao i moja generacija vrate duplu krunu u Humsku – rekao je sportski direktor Albert Nađ i dodao.
Jel ovo pao dogovor i sa njim?


Ljudi, nas Uprava jebe kako stigne.
Ponovo će da krene euforija, a nikog nismo doveli.
Realno, sumnjam da ćemo dovesti 3 igrača, pogotovu ne ovu trojicu, još i da Pantić potpiše.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Једино што не ваља везано за Дринчића јесу два лома ноге од 2010 на овамо.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Fofana,Kojic,Scepovic i ako dodje Djurdjevic nije ti dovoljno :D?
Mada ako bi neko mogao da napise koliko su njihove povrede ozbiljne.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Pa u tom slucaju nam trebaju opet dva napadaca, ja ne vidim kako ce Scepovic ponovo zaigrati za nas...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top