Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ma ovde STVARNO nije tesko biti pametan. Imamo apsolutnu bagru, idiote i CIGANSTURE u upravi. Sisice malene, picketine, lopurde...Ako ih je izjebo ovaj mentol, a njemu zelim isto ovo sto i grobar032.

Jedino sto ne znam je da li smo mi grobari najvece pickice od navijaca na ovom svetu. Eto, to mi najiskrenije nije jasno. Sta mi dopustamo da nam bagra radi sa klubom...Ispred nosa. Jebu nas ko volove.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Ja da budem iskren nisam ni čuo za ovog dok nisu javili da je potpisao. Obradovao sam se pre svega jer sam mislio da neću da gledam više jedino igrača koji je gori od Miljkona na poziciji beka. Ja u ovoj njiva ligi pratim samo nas i za ostale me bole kurac tako da 90% igrača ne znam al znam da čim dolaze iz naše lige da su uglavnom polu igrači a da je tek par procenata igrača sposobno za nešto više nego da bude puka izmena bilo kome od naših klinaca. Đurđević mi se sviđa kao igrač i nadam se da dolazi, jer je jedini iz naše lige koji će moći makar donekle da nam popuni ogromnu rupu nastalu odlaskom MItra. Video sam par puta kako igra al opet ništa detaljno al ono što sam video mi se svidelo.
Elem ako je otišao kod ganaca ko ga bre jebe ionako ne znam ko je a kao što rekoh znajući našu ligu verovatno je ispod prosečan igrač(i kao takav verujem bolji od Aksenta) ili u najboljem slučaju prosečan igrač. Ostaje samo strepnja da li ćemo da popunimo rupu u odbrani do kraja roka ili ćemo da igramo polusezonu a možda i sezonu sa igračem manje na desnoj strani.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
preterujete ga,za tog Petkovica niko nikad nije cuo,upao u nasim planovima od jednom i sad ga vredjate i omalovazavate zato sto nije potpisao za nas a on se mozda i najmanje pitao oko transfera..


ako je njemu bolje da igra kod cigana i da propada uredu,njegov izbor i niko nema sta niti sme da mu prigovori jer je to njegova odluka,a mogao je uz manju platu[verovatno poznavajuci nase lopove] igra LE,skrene paznju na sebe buduci da bi bio prvi pik na desnog beka i olaksao sebi za 2-3 godine kada bude bezao odavde.On se nazalost odlucio da prati srce i potpise za klub koji jedino sto moze videti i igrati su nase JSL njive kojih ima samo tako...
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ако овај Петковић заврши код цигана, желим му да заувек буде вицешампион, да буде иза Партизана, да га секташи са севера постројавају испод трибине и певају му да игра као пичка.

Мора ово да се изјалови мандовима, једноставно мора. Исто као што је било за Брауна, редовно их јебем за тај случај.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Pa, ako je prešao kod cigana, neka ga, mora čović da nam ukrade nekog kao i u basketu, kompleksaš teški. Ostaje želja da će proći kao i u basketu ciganšture!
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Ako neko ne zeli da igra u Partizanu 100% nego se premislja- daleko ti lepa kuca makar bio i Runi licno! Nema to veze sa kvalitetom, vec postujes sebe ako hoces da te drugi postuju.

Ako je tacno da ne dolazi, ispao je izuzetno nekorektan. Nema veze ko ti je neprijatelj ili protivnik, postoji nesto sto se zove postovanje i kucno vaspitanje. Oni njemu ponudu, on- hvala ne treba, ja sam ciganin. Skroz posteno, nema ljutnje. Ovako...

Da sam na njegovom mestu i da se ovako stvori konfuzija- telefon u ruke pa zovi Kurir, Blic, B92... Barem je danas lako demantovati nesto. Ne bih dozvolio da me razvlace po novinama, sanse nema! Dakle- sve se moze kada se hoce...

Sto se tice Latreja... Nadam se i dalje da ce stici, deluje ok na snimcima (koliko im je verovati), a vreme je da nam opet crnac igra na beku.
Mali savet za govnare: skoro sam nesto narucivao iz Kine preko DHL-a, platis 35$ (oko 35 bureka) i dobijes bukvalno za tri dana sa sve kodom da pratis posiljku iz minuta u minut. Verovatno isto traje i iz Gane...
Prema tome ,,gospodo'', skembajte ga i stize za tri dana sa sve ukrasnom masnom :D.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pingvinu bravo, ni ja ne cuh za doticnog dok ga sa nama u vezu ne dovedose a nije bas da ne pratim fuzbal. Da oce doc kakav stoper, veznjak i napadac. Ovaj bi se u Partizanu svakako izgubio, treba pobjedjivati ali SVAKU utakmicu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Pa vi ako niste čuli za njega onda samo KAO pratite fudbal.... inače je, ponavljam kao papagaj, i pre dve godine trebalo da dođe kod nas, ali je zbog duševne boli tražio 250 hiljada evra, a naši mu dali tada 250 hiljada :kur:
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Deo posta obrisan. Još jutros je rečeno da se manete diskusije oko kapitenske trake Stojkoviću.

WebCrew edit


ЕДИТ: Боли ме савршено курац за Марка Петковића, ти таленти који се продају већ 3-4 године су у ствари говно и испушене муштикле, вечити таленти и слично. Да не буде да сам његов адвокат.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Нисам срећан због негативног развоја ситуације око Петковића. Причао сам да је одличан дефанзивни десни бек за наше услове, још одавно. То што је циган, не мора ништа значити да је прешао код нас. Погледајте Волкова само колико се труди и бори, више од све "наше дјечице". Доћи ће Лартеј, ал' у курцу! Петковић је био реално појачање, а овај је имагинарно, питање је да ли уопште постоји тај Ганац, нит' га је ко гледао ништа. Петковића је бар стручни штаб могао гледати сто пута. Ал' добро...

Дакле, помирите се с тим да остаје Аксентијевић на десном беку. Једина добра вијест је та што улази у форму.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Petković ide kod cigana ! Jaka stavr u pičku materinu, nek ide u kurac sa svih 5 miliona cigana ludaka
Ko ga jebe, ako je trenutno i bolji od Aksenta, nije Dani Alveš.
Jedno prosječno JSL smeće, još i cigansko, pa nek ide da smrdi skupa sa njima.

Nego vi što ste upućeni, recite nam jesmo li završili Đurđevića ?!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Ма серем му се у уста, глибавац мали искомплексирани!
Нисам ни био одушевљен кад сам чуо вест да је договорен трансфер(?!).
Дакле, дебилима јебем све најмилије и желим им све најгоре, ма мртву им мајку јебем кад улазе у посао са овом циганштуром и објављују вест да је посао завршен(?!), а потом им овај шукне...

А овом смраду јебем фамилију комплетну и желим да му неко сломи ногу и који пршљен гратис. Мислиш да си испао паметан?
Испао си глуп ко курац и направио си најглупљи потез у каријери.
Мрш у клоњару, гњидо!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ajde opet da ukljucimo realnost. Petkovic je za nase standarde sigurno najbolji moguci desni bek. Defanzivno dobar, u napadu korektan. Da mi imamo iole pristojnog desnog beka ovo i ne bi bio problem, ali mi na desnom beku imamo Aksentijevica koji je u napadu tanak, a u odbrani bi ispao i iz kade, a de iz formacije...

A ni njemu ne zelim nista losije od onoga sto zelim ostalim igracima cerge, da pickousti kurcic ne vedri i oblaci smrdijom ne bi se ovakve stvari desavale, ne bi opet kriminalci kao terzic i covic lajali na sva usta, a abolirani Dzajic bio potencijalni kandidat za predsednika FSS. Riba smrdi od glave, i sport , kao i svaka ostala delatnost ovde koren vuce iz bagre koja trenutno vodi drzavu. Jednostavno, kakva drzava, takvo i stanje u svim njenim sferama, pa i sportu, pa su ova desavanja karakteristicna za 90-e opet ozivela i u srBskom fudbalu.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Нисам срећан због негативног развоја ситуације око Петковића. Причао сам да је одличан дефанзивни десни бек за наше услове, још одавно. То што је циган, не мора ништа значити да је прешао код нас. Погледајте Волкова само колико се труди и бори, више од све "наше дјечице". Доћи ће Лартеј, ал' у курцу! Петковић је био реално појачање, а овај је имагинарно, питање је да ли уопште постоји тај Ганац, нит' га је ко гледао ништа. Петковића је бар стручни штаб могао гледати сто пута. Ал' добро...

Дакле, помирите се с тим да остаје Аксентијевић на десном беку. Једина добра вијест је та што улази у форму.

Kako ne postoji decko je kapiten Gane do 20 godina..Ja dajem ruku u vatru da ce imati duplo bolju karijeru od petkovica.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Petković ide kod cigana ! Jaka stavr u pičku materinu, nek ide u kurac sa svih 5 miliona cigana ludaka
Ko ga jebe, ako je trenutno i bolji od Aksenta, nije Dani Alveš.
Jedno prosječno JSL smeće, još i cigansko, pa nek ide da smrdi skupa sa njima.

Nego vi što ste upućeni, recite nam jesmo li završili Đurđevića ?!

Plasim se da nas i on ne zajebe.. Cuo sam da je tezak gan(cak sam nacuo da je bio na severu protiv cernogmora,ne znam da li je to istina) pa mozda ode kao ovaj iz ofk u cergu da se pridruzi ciganima ludacima.. Da me neko ne shvati pogresno nemam nista protiv njega sto se lozi na cergu,mlad je momak pa mu se omanula greska.. :)
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
854
Reaction score
656
Ма реално ко зна шта ће од овога да испадне, не залећу се ни цигани да објаве вест, а да је заиста готова ствар не би чекали ни секунда да се посеру по нама, сад за сад једино су медији бомбастично објавили на бази сумње или већ чега! Још увек су ту могући разни преокрети :) ! Али јебеш га тамо, нити би се ми нешто посебно усрећили с њим, нити ће они, исти нам курац, па много јачи педигре су имали Нинков и Микић које су нам отели па није била оволика фрка! А отимали смо и ми њима играча и играча, али нико се није посебно усрећио са тим отмицама (углавном)!
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Sta vam je nece Ranko Stojic najboljim musterijama na zulj da staje,a za Petkovica cemo videti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top