Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
KLS: Hemofarm - Partizan mt:s, sreda 18h

1013.jpg


U sklopu 2. kola Agroživ Superlige Srbije Partizan mt:s gostuje ekipi Hemofarma. Utakmica je zakazana za sredu 28. mart sa početkom 18 časova. Direktan prenos ove utakmice biće i na zvaničnom sajtu KK Partizan mt:s u sklopu platforme KK Partizan mt:s Live, http://www.kkpartizan.rs/online.

To će biti ukupno 75. susret u istoriji crno-belih i tima iz Vršca. Partizan ima 61 pobedu, dok su košarkaši Hemofarma ukupno 13 puta bili uspešniji.

Na poslednjem meču crno-belih i Vrščana tim iz Humske je odneo ubedljivu pobedu, rezultatom 87:66.

Hemofarm je u prvom kolu Superlige Srbije izgubio utakmicu od Crvene zvezde Beograd Diva rezultatom 60:73, dok su crno-beli bili uspešniji od Mega Vizure, pobedivši rezultatom 87:71.

"Posle našeg poslednjeg susreta Hemofarm je pretrpeo izvesne promene u sastavu. Tada su donekle i bili kompletni, Maraš je igrao. Sada sa promenjenim sastavom nastavljaju takmičenje u Superligi, doveli su novog centra Lalovića i iskusno pojačanje na spoljoj poziciji Bakića. Sigurno je da imaju ambicije da se plasiraju iduće godine u Jadransku ligu i od tih ambicija neće odustati bez obzira na probleme u kojima su se našli, stvarno je veliki broj igrača napustio tim. Međutim, verujem da je ovo vreme trener Bogavac iskoristio na najbolji mogući način. U narednom periodu siguran sam da će oni uložiti dodatnu energiju i rad, obzirom da imaju dosta mladih igrača, počeće da igraju dobro i da prave dobre rezultate. Mi moramo da uđemo kao u svaku utakmicu ozbiljno, razlika u kvalitetu postoji, ona može da se vidi samo onog trenutka kada energije budu na istom nivou, kada moja ekipa pristupi meču na pravi način", rekao je trener crno-belih Vladimir Jovanović.

( zvanicni sajt KK-a )
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
8.aprila se u Pioniru igra i basket derbi i revans u futsalu za SP Srbija - Madjarska. Naravno oba saveza uredno najavljuju ove dogadjaje , pritom nemajuci pojma kakva je situacija

Zna li neko ista o ovome?
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
518
Reaction score
345
Локација
Novi Sad
sa divom je prvo pisalo 7.april, sad pise 8.:?
 

Dr.Hofmann

Guest
Gledao sam sad ovu utakmicu u Vršcu rezultat Hemofarm-Partizan 70-95 i onako se razmišljam da li je moguće da je taj Vršac toliko mrtav grad (Vrščani bez uvrede), da ne može da se skupi pedesetak Grobara da navija?
A gde us ostali Partizanovci koji bi došli da gledaju svoj Partizan, ne moraju da pevaju u kopu?

Poseta u hali očaj živi par stotina ljudi, neznam zaista pokušavam da pronađem razlog i nikao mi u glavudžu moju šašavu ne ide.


Vršac je gradić veličine odprilike kao i Vukovar , pa ja garantujem da i sada nakon svih sranja rata, uništenja,čuda devastacije, raseljavanja, da Partizan dođe sada u Vukovar da bi nas bilo puna dvorana i to puna kao čep!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Добили смо у Вршцу 90:75...
Радуљица 19, Лучић 17, Џејмс 16...
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Cestitke momcima na ubjedljivoj pobjedi.
Svi su bili odlicni ali Raduljica,Lucic,Dzejms posebno.
Mene odusevljava Lucic.Momak zna sve.
Sudije uzas.Seckanje i sviruckanje svaki par sekundi.
Kao i u fudbalu,Imam osjecaj da hoce da ih kamera drzi i da budu u fokusu.
Dominiramo i samo napred u podizanju forme za F4.Drago mi zbog mladih dasu dobili sansu.:napred Partizan
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Рутински одрађено, форма се полако диже, прејаки смо за ову нашу лигу.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Играли смо колко да све време будемо у вођству! Пред крај додали мало гас и то је то, сасвим довољно да се са 25 разлике победи Хемофарм... Што каже Давид прејаки смо за ову нашу лигу...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
dzejms pokrece ekipu, nema sta, bas smo ga uboli, da je bio tu za evroligu bila bi druga prica, fali nam drugi plej, to se odma oseti kad dzejms ode na klupu...
Radule dominira, ali protiv dosta slabijih igraca
tri najbolja igraca nasa, dzejms, radule i macvan...ako odu sva trojica na kraju sezone, ne vidim alternative u timu za njih, od mladjih
Hemofarm slab dosta, igra maltene sa juniorima, ali talentovanim juniorima, ima dosta zanimljivih igraca
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.391
Reaction score
2.437
Локација
Novi Beograd
Da li može Mačvan da zakuca? Ima odraz kao gusenica.

Baš lagano odrađena utakmica, iznenađuje dobar procenat za tri.
 

ALEXA01

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
41
Reaction score
3
Локација
Beograd
Ovde neko cita i citira pogesne sajtove. Bilo je 95-70. Naravno kad citas U92 onda procitas 90-75. Bez zamerke NN G012, samo sam hteo to da naglasim. Ne zelim polemiku, al daj, ako nas vec svi potkradaju, ne moramo i mi sami sebe. Inace, igrali smo taman koliko treba...za ovu fazu....
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Лаганица данас. Радује ме што су клинци опет добили минуте. КЛС морамо да прегазимо као плитак поток. 14-0 ништа друго , а онда и плеј оф лагано.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Убише се клинци од играња, Богдановић 6 минута а Бешовић 5. Не знам кад ће да играју ако не у овој распалој лиги... Мада и не знам што се нервирам, већ 2 године иста слика.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Lagan pobeda, sa ubedljivih 25 razlike.

Raduje me što se nismo glupirali pred kraj, već smo ušli maksimalno ozbiljno i nabili finu razliku.
Dobro je i što svi dobijaju minutažu, još samo da se Pera oporavi.

Realno je da našu ligu završimo sa svim pobedama, kako i dolikuje šampionima!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
По мени, они ће добити већу минутажу након Ф4 АБА Лиге, а дотле мора да се диже форма стандардним првотимцима.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
posle f4 ce morati opet da se dize forma za plej of nase lige...
ako su pravi igrali bi oni...treba misliti i na sledeci sezonu, glavni igraci ce otici kao i uvek
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ma opušteni,igraće oni u avgustu na treninzima.Tad samo oni dolaze...
Ma bitno je da smo dobili veliki Hemofarm čak 25 razlike...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
pa to me malo i nervira, kao dizemo formu za nebitni f4 u tel avivu protiv makabija, koji je apsolutni favorit, umesto da ako mislimo da su ovi igraci pravi da ih uvodimo da igraju ozbiljnu ulogu... kao svi ocekujemo bice sledece sezone oslonci ekipe andjusa, miljen, bogdan, besa, a to je nemoguce ako ne igraju sada u ovoj slabasnoj ligi...
mislim igrace verovatno zadnje dve kad bude nebitmo, al tad se ne postaje igrac
smorio sam malo, al me nervira kad vidim da igramo protiv igraca 93 godiste a nasi sede na klupi
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Previse lezerno za moj ukus, iako im je vise puta skrenuta paznja na to. Raduljica dobar, samo mu treba skrenuti paznju da se mane sudija kada mu izmisle faul jer posle neupotrebljiv sledecih par napada. Za 2 minuta ozbiljne igre (a ostalo jedva trecina kapaciteta) prelomili a u tom trenutku minijatura Kecmana i za treptaj oka cao zdravo +15.
James je jedino delovao ozbiljno na terenu i pravio razliku, ostali lezeraj. Zamerka strucnom stabu sto su drzali Jamesa kada je napravjeno +15.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top