Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ma to je oberknezevic nego su lose napisali ...

sudije,kao sto rece Jole se odredjuju zrebom.

postoje 3 grupe po 3 sudije,i ukoliko se neki sudija ne izreba u prva 2 kola onda taj sudija AUTOMATSKI sudi 3.mec...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Što znači da Belošević i Juras sigurno sude treću utakmicu, a ne znam ko će biti treći sa njima!?
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
Mnogo me je iznervirao Pešić ovih dana... Ove pederske izjave su dobre jer dodatno motivišu našu ekipu, ali je u stanju da me skroz izvede iz takta. Voleo bi da neko ako može nađe statistiku koliko je Raduljica pravio ličnih protiv cigojnera ove sezone i pogotovo, koliko je od tih ličnih svirano u napadu. Čovek igra odbranu kakvu igra, ali i pored toga, njega su punili na neke glupe fore sa ličnim greškama u napadu, mislim bar 2 po utakmici. To pre neko veče nije imao i eto rešenja. Na stranu što onom majmunu Popoviću nisu svirali nekoliko bezobrazno očiglednih kretanja u bloku i postavljanja ramena ili kolena kad njegov saigrač prođe...

Druga stvar, onaj boravak u terenu dok nama traje napad... Ej, poželeo sam da igram u timu i da se kao slučajno sudarim sa pacovom, pa nek on kasnije objasni otkud igrač i trener na istom mestu. Jbš mi sve, žrtvovao bi nekog 11-12. igrača samo to da odradi...

Inače, jako mi se sviđa da vidim ovakvog Čakarevića, bukvalno mu opraštam sva potencijalna sranja koja može da uradi u napadu. Dragan očigledno diže formu pred kraj prvenstva. Lučić je ni kriv ni dužan napunjen faulovima ali to i nije toliko loše, jer znamo da uz njega, Makija, i dva omiljena matorca imamo još dosta municije u rukama. Džejms ni toplo ni hladno, ali ima brzinu, dobro nam dođe sa tih par kontri pri kraju da ih slomimo. Naravno, Anđušić i Bertans izgleda stiču sigurnost u šutu i to je nešto za čim smo vapili poslednjih godina.

PS utisak večeri - Đekić i masa koju je nabacio :D
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
dule vujosevic :)

red bi bilo da zavrsavamo ovu seriju u ponedeljak da se ne glupiramo mnogo :)
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Судије се одређују жребом.

Znam da se određuju žrebom ali mi je jako sumnjivo da večeras sudi najslabiji sudija prve grupe,drugi koji je potpuni anonimus bez osećaja za igru i Mrdak koji je jeo govna protiv Duleta govoreći da ga je ovaj udario. Pritom ne treba zaboraviti da su Jovčić i Mrdak suspendovani zbog suđenja na štetu Radničkog u polufinalu kupa, pa im ovo dođe kao idealna prilika da se iskupe. A ovaj treći nesretnik ionako nema nikakvog osećaja pa će svirati kako ova dvojica nametnu.

Što znači da Belošević i Juras sigurno sude treću utakmicu, a ne znam ko će biti treći sa njima!?

Saša Maričić
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Vidim da su se cigani zestoko napalili,kao Partizan nije nista bolji,imamo sad mi navijace bla bla bla,jel tako?rafalna pablja po karton sitiju!ocekujem Macvana da im pokaze misice na kraju tekme:pP
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
ne znam za vas, ja konstantno spamujem twitter profil jaoj mileta, bacam crnu magiju :)
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Žgadija se napalila, ja stvarno njih ne razumem.

Kapiram da im puno znači kad uspeju da povedu protiv nas ili kad izbace Radnički, ali oni su ubeđeni da uzimaju titulu.

Nema veze, ostaje nam da ih spustimo ponovo, kao što smo i do sada činili.

I još jedna, vrlo bitna stvar:
cigani planiraju "spektakl", bez obzira na bezbedonosne procene, smanjenje kapaciteta hale...
Za drugu utakmicu finala plej-ofa Agroživ Superlige između Crvene zvezde DIVA i Partizana MTS (petak, 20:00) neće biti karata u slobodnoj prodaji i važiće isključivo sezonske ulaznice. Deo karata podeljen je sponzorima crveno-belih, a 30 ulaznica dobio je Partizan, po principu reciprociteta, za članove najužeg rukovodstva.
Nisu prodali ni 1000 sezonski, ali ko god dođe moći će da uđe...
Jebem ti ovaku državu.

Samo jako, od prve do poslednje sekunde, udri stoku! Sa 2:0, 99% smo završili seriju.
 

neko tamo

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
203
Reaction score
0
Ufff,bice tesko sutra,verovatno ce nesto tipa 83:79...Nema veze,bitno je da se cigosi napale i da kuju planove za sledecu sezonu..;) Oni nemaju sanse da osvoje ovo,tesko da mogu oni 3 puta da nas dobiju za manje od mesec dana.Nema sanse!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
ja sam se sa jednim cigom kladila da ih dobijamo 3-0 :D A on mučenik kaže: "sutra ću biti bliže dobijanju opklade" ja se zbunila, rekoh "kako? pa sutra možeš da dobiješ opkladu, što da budeš blizu"

On mučenik shvatio da smo se kladili da li će ONI da uzmu titulu :rolling lough: Umalo se nisam ugušila od smeha....
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.538
Локација
tamo daleko...
Od cigana? Pazi se zaraze neke, gube, suge, ili tako nesto.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Pa biće zapakovana fabrički :D

E, a neverovatno, momak je skroz OK lik, potpuno urban, vrlo normalan i da mu padne na pamet takva glupost da mogu titulu da uzmu :D
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.538
Локација
tamo daleko...
Pa to je zato sto nije to njemu palo na pamet, vec oni deluju kao jedna velika, dobro organizovana sekta.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.036
Reaction score
26.167
Локација
ante portas
Ljudi istina je da su se Cigani nalozili i to debelo . Sto navijaci ,sto igraci kroz izjave u medijima , sto Splinter na klupi ! Nisu ni svesni koliko motivisu nase igrace samim tim . O tome je jednom i Todor govorio da ih takve paljevine motivisu da jos vise daju sve od sebe ! Imam neki osecaj da cemo ih nabiti 20 razlike jer se to u vecini slucajeva desavalo kada su se lozili i dizali tenziju sto na tribinama sto na terenu !
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
U principu, koliko god da se loze, da prete, da provociraju, da sudije budu naklonjeni za njih, koliko god mi bili slabi, van forme, opusteni.... njima je svaki poraz ispod 10 razlike ravan pobedi. Tako da Jasmina, po mojoj logici, ti si vec izgubila opkladu.:D
Koliko god ove sezone smo imali naizgled dramaticnih meceva protiv njih, verujte mi da nisam se nijednog trenutka zabrinuo za nasu pobedu (pa cak i kad su uspeli da izbore produzetke), prosto ne vidim kako bi oni nas dobili.
Dobro teoretski je moguce, ali prakticno NE!:)
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
zmiju treba tuci u glavu, a ukoliko sutra dobijemo to cemo i uciniti. jedva cekam da vidim facu hamata josija kada bude na kraju 3-0 za nas. to ce mi biti nesto neprocenjivo
 

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
Po meni ova utakmica danas je prelomna skroz. Ne samo za ovu sezonu, jer apsolutno delim misljenje foruma da FMP nemoze da nas dobije tri puta u ovako kratkom roku.
Ova utakmica je bitna da ih vratimo u rupu iz koje su lagano poceli da izlaze, da najavljuju spektakle, da velicaju svoje verne navijace i da pricaju razne nebuloze.
Ako ih opalimo danas .... vise nema da provire .....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top