Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.201
Reaction score
18.707
Локација
U Kinšasi

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.333
Reaction score
2.773
Ovo izgleda vreme za vic dana. Što ostavku kad sve ide po planu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.524
Reaction score
23.530
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Otimačina, krađa, iživljavanje, sprdanje s ugledom kluba... Zaseda se dva dana, i šta, promena trenera? A kokeza, sudije, psiho, narkoman, ništa, gledamo svoje dvorište? Kako ste krenuli ni dvorište nećemo imati.

Nije vučić peder, vi ste, a?

Tripl V

Jebo vam mas mater, a vi njemu
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
"Pre svega bih želeo da se zahvalim rukovodstvu FK Partizan, predsedniku Partizana g.Miloradu Vučeliću, generalnom direktoru g.Milošu Vazuri, potpredsedniku prof.dr Vladimiru Vuletiću, direktoru Ivici Ilievu i svim zaposlenima na ukazanoj priliku da radim u Partizanu, a onda na više nego korektnoj prijateljskoj i poslovnoj saradnji od prvog do poslednjeg dana.

Zahvaljujem se na svemu što su uradili za mene i na svakoj mogućoj podršci koju sam imao kao šef stručnog štaba FK Partizan.

Ogromnu zahvalnost dugujem svim igračima Partizana na svemu što su uradili me samo za mene, već moj stručni štab i klub u prethodnom periodu.

Uz sve padove koje smo imali, mislim da smo dosta dobrih stvari uspeli da napravimo u izuzetno teškim okolnostima i na tome sam im neizmerno zahvalan.

Veliko hvala svim navijačima Partizana koji su u izuzetno teškim okolnostima trpeli mnogo toga, a uvek bili maksimalna podrška i meni i ekipi od prvog do poslednjeg dana, na čemu sam im takođe neizmerno zahvalan.

Iskustvo koje sam prošao ovih godinu i po dana u Partizanu je neverovatno, nema cenu i takvo iskustvo obično ljudi plaćaju, dok sam ja imao privilegiju da sam bio plaćen za to. Stoga sam takođe zahvalan rukovodstvu kluba, što sam bio u prilici da radim u ovim teškim vremenima, jer se tad najviše uči.


Savo Milošević: Nikad više
Savo Milošević: Nikad više
Što se tiče koje odluke koju sam doneo, ostavke na mesto šefa stručnog štaba FK Partizan, smatram da više ne mogu da izvučem od ove ekipe više od onoga što smo do sada uradili. Stoga mislim da je maksimalno korektno prema svima, klubu, navijačima, zaposlenima, odnosno prema samoj ekipi da se sklonim. Ovo nije odluka koja je doneta preko noći iz revolta, već koja je u meni postojala i trajala mesec dana. Znate da nikad nisam tražio opravdanje i krivca u drugima, uvek sam polazio od sebe, tako da kada sam shvatio da se ne možemo boriti za ciljeve koje sam ja zacrtao na početku sezone, najpoštenije je bilo da preuzmem odgovornost i krivicu na sebe i da odem.

Poslednja utakmica protiv ekipe Vojvodine i moja reakcija na odluku sudije je nešto čega se stidim i kajem i ujedno je još jedan razlog zašto sam prelomio da više nisam u stanju da nastavim da radim u Partizanu, jer to nije način na koji treba da se ponaša trener trofejnog kluba i nije moj manir. Zbog toga se stidim i kajem i ujedno izvinjavam svima u fudbalskoj Srbiji, jer mi pre svega treba da budemo pozitivan primer deci i svima drugima.

FK Partizan želim sve najbolje!


Dani i sati ubeđivanja nisu urodili plodom
Dani i sati ubeđivanja nisu urodili plodom
Ponovo prelazim u najveće navijače ovog kluba što sam uvek bio i siguran sam da će fudbalski klub ovo preživeti, jer je preživeo već mnogo toga, da ne nabrajam… Da ne širim priču, preživeo je dosta muka u prethodnim godinama, preživeće sve!

Želim mu sve najbolje i sve što mogu da učinim i pomognem mom klubu, stojim mu na raspolaganju!

Novom treneru Partizana, Aleksandru Stanojeviću želim sve najbolje! Mi smo prijatelji od šesnaeste godine i ako postoji trener u Evropi i svetu koji može ovo da podigne i ovo preživi sa ekipom onda je to Aleksandar Stanojević.

Vaš Savo Milošević",
stoji u poruci dosadašnjeg trenera crno-belih.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
I ovakvog jednog čovjeka ja treba da cijenim i poštujem?!

Ima priliku da kaže sve što misli, da spomene upliv države u sav ovaj kriminal, da se dotakne uprave koja na sav taj kriminal ne reaguje, ali ne, on se zahvaljuje na pruženoj prilici da uči!

Svi su oni isti, ne osjećaju klub na način, na koji mi osjećamo i jedu govna lopatama.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.818
Reaction score
29.840
Локација
Beograd
Moram ovde javno da napisem da sam se ogresio od debelog gejpedera profesora!

Nikako nije ista ravan sa vucelom i vazurom, i razloga je mnogo, ali eto posto sam ga ja prvi pljuvao red je i da napisem sad ovo.

Zasluzuje mesto u svakoj upravi Partizana.
Kolega, zaslužujemo da nam izneseš detalje, zašto si baš sad rešio da ovo napišeš?
Inače, slažem se da on nije ista ravan sa Vučelom i Vazurom...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Kolega, zaslužujemo da nam izneseš detalje, zašto si baš sad rešio da ovo napišeš?
Inače, slažem se da on nije ista ravan sa Vučelom i Vazurom...
Debeli se ozbiljno zamerio VV zbog cutanja i inertnosti, pa onda zaplakao za Savom.
Posle svega toga, na pitanja (na tviteru) da li je jos neko ponudio ostavku - transparentno kaze: nije.
Ne sakriva se iza njih, ja sam ga pljuvao pa je red da kazem da sam se ogresio.
Debeli je Partizanovac kao i mi, sve ostalo na stranu i pritom imam info da nije na platnom spisku osim po ucinjenom (pravni akti) i vode ga na putovanja.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Odgledah nekako Pantica upravo i trazi da Vucelic podnese ostavku i izbor novog predsednika jer su Savu pustili niz vodu.
Medjutim rekao je nesto drugo mnogo interesantno, da je Vazura privatizovao klub i skupstinu, da se hvali kako moze smijeniti predsednika kad hoce ali ga eto trpi. Ako ovo ima tracak istine onda smo tek najebali - da onaj debeli gmaz vodi klub kao svoj te da je on tu glavni baja.
Sunce ti jebem zna li neko jel' Zecevic Zarko jos ziv.
 
Top