Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.560
Reaction score
29.596
Локација
Novi Sad
У сезони 2022/23, када је практично било немогуће спровести сценарио по коме се на крају сезоне не би играла групна фаза европских такмичења, ФК Партизан је:

- Променио три тренера
- Испао из Купа Србије у првом колу
- Завршио четврти у првенству
- Изгубио 8 утакмица у првенству
- Играо 8 нерешених утакмица
- Од 19 утакмица на ”ЈНА”, победио је 10 пута (сваку другу. Чукарички има 15 победа на свом терену, две одлучујуће против нас, а чак и Војводина има 12 победа. Учинак Партизана је у рангу са Новим Пазаром.)
- Из клуба су самоиницијативно побегла два играча

Све ово није довољно да неко изађе пред навијаче и преузме ОДГОВОРНОСТ. Где је генерални директор клуба, где је спортски директор? Да ли неко планира да понуди било какав одговор, шта и како даље?

ОДГOВOРНОСТ!
Screenshot_20230902_135430_Gallery.jpg

 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Da li ima iko od forumasa bilo kakve informacije ko sve stoji iza Gmazure? Nije samo sns prica, ima tu jos nekih pozadina
Cuo sam da je Radojica iza njega, ne znam koliko je istina ali lik ima zaledjinu ozbiljnu. Dje zivi on uopste?
 

GNBG

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
132
Reaction score
40
Локација
Novi Beograd
Jedno je misljenje, a drugo plasiranje izmisljenih informacija.


Svako ima od vas pravo da kaze da mu se ne svidja prica, al’ nema niko pravo da pise onakve gluposti i bljuvotine.

Ja licno sam par puta prisao dvojici vodja i rekao ajde da probamo ovo ovako, mozda da promenimo i svaki put se iste sekunde uvazili ideju.

Koji sam ja kurac da bi me oni slusali, mislite da bi prosloj ekipi nego mogao tako da pridje?

Pa dobio bih samar iste sekunde u najboljem slucaju. Ovim momcima je bitan Partizan i bole ih kurac za sve sporedne stvari.

Skratio sam svoj put oko sveta u cemu uzivam da bih bio juce tu, i setao sa vama, ne kajem se sekunde jedne. Vama koji smeta Jug nista nije falilo juce da dodjete, prosetate i vidite o cemu je rec, al’ problem u Srblja odavno je sto su internet ratnici.

Mogu slobodno da dodam da nisi jedini koji je prilazio, pogotovo ispred stadiona kad smo dosli. Momci su vecinu, ako ne i sve predloge uvazili.

Nisam ocekivao ovoliko ljudi da budem iskreno, bravo za sve koji su bili sa nama!

Jeste, bilo je nekih pojedinacnih ispada ali mnogo bolja atmosfera nego ranije, nema onog "sirenja" ovi idu prvi, ovi idu drugi, mora ova ekipa ovde - onde, mnogo je zdravije to izgledalo sada.

Ja na Jug ne idem vise od 10 godina pa sam se ipak odlucio da prosetam i podrzim ovo, dodjite braco - da nas bude jos vise sledeci put. Neke momke koji su tu "glavni" poznajem i licno, slobodno pridjite, predlozite, dajte ideju. Znam sta se sve desavalo ranije, deluje da je to iza nas (nadam se zauvek).

Ako citaju i oni ovo moj predlog bi bio da se malo prosiri/pojaca repertoar protiv uprave a zajebu pesme ciganima, ko ih jebe. Ako nema prisutnih, onda nekom drugom prilikom na nekom drugom skupu.

UPRAVA NAPOLJE!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.632
Reaction score
8.803
Локација
"preko bare"
Neki izgleda zaboravljaju kakav je Jug bio i šta se sve radilo posljednjih godina i sada se iščuđavaju kada pojedini forumaši iskažu sumnjičavost u njihove dobre namjere. Ovaj protest je nešto najbolje što se desilo za FK u poslednjih ko zna koliko godina, ali polako sa hvalospjevima Jugu.

Vidim da mnogi forumaši čije mišljenje cijenim pohvalno govore o novoj ekipi i ja im vjerujem da se stvari mijenjaju na bolje. Ipak, sačekao bih da vidim šta će i kako raditi, prije nego stvorim neki sud o njima. Proglasi i priča su jedno, a konkretne stvari nešto drugo.

Činjenica je da su se neke stvari pokrenule sa mrtve tačke. Nadam se da će tako i nastaviti.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.554
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Mislim da se ovde ne radi o sudu o njima vec samo o tome da se ne pljuju ljudi kada za to zaista nema potrebe, posebno da se ne sire neistinite stvari.

Nakon svega sto je taj jug radio svima nama, bice im potrebno mnogo vremena kako bi pridobili ostatak tribina i to je jasno.
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
120
Reaction score
272
Локација
Zemun
Da li je nama ovako probudjenima i osvescenima ok da nam uprava IMT-a!!!! zabranjuje nosenje obelezja PFK na nekoj od tribina na stadionu, gde su i oni gosti, a i Veliki im brat ne prolazi sjajno na tom terenu? Eto razloga da im pokazemo npr sutra od 18 h da nas ne cimaju bez potrebe. Ne razumem sto im smetaju nasa obelezja? Zbog njihovih 30 navijaca? Sta mislite?
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
293
Reaction score
1.342
Локација
Čačak
Jos jednom sam poslušao govor sa protesta, i još jednom naglašavam da nikog ne branim. Pojma nemam ko su likovi koji vode jug, ali u govoru je pomenuta "režimska kučka", kao i odnos države i FSS koji je servis samo jednog kluba. Naravno prolazak pored Andrićevog venca... za mene više nego dovoljno. Ako su prihvatili to da kažu, mislim da je poruka dovoljno jasna. Opet ponavljam, zamislite da povedu pesmu protiv spiha, koliko sutradan bi bili najveći dileri droge u regionu. Ovo podjebavanje "iz pozadine" je trenutno najbolji mogući način da se poruči prvoj usni Srbije šta svi mislimo o njemu!
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Jel se zna, kakve probleme ima momak koji je snimao skup?
Mislim na ono obračanje na kraju.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
322
Reaction score
2.052
Локација
Beograd
Jel se zna, kakve probleme ima momak koji je snimao skup?
Mislim na ono obračanje na kraju.
Ako mislis na onog lika sa crnim kacketom, to ti je politicki aktivista i osnivac nekog pokreta Ujedinjeni narod Srbije... da ga ne imenujem sada zbog licnih podataka ali generalno lik nema nikakve veze sa Grobarima i Grobarstvom vec je navodni borac protiv rezima i to je tema vise za nuklearku nego ovde. On je jedan od onih koji se navodno bori protiv rezima ali je veci oponent opoziciji i svim drugim pokretima. Zagovara bojkot izbora itd...zakacio se sa svima njemu slicnima. Jednom recju Zeljko Pantic...Aj da menjamo ali necemo ako ce da dodje bilo ko drugi.... Po mom misljenju tipican primer budale i botovcine...
Da i ja kazem koju rec vezano za protest. Meni je protest bio odlican...Brojka solidna i Grobari su pokazali da nisu odustali od FK. Saglasan sa ocenama da je moglo radikalnije,ali je pitanje sta bi se time postiglo. Masa koja se okupila jeste kriticna masa i to svi znaju. Ne menja rezim ni milion nemocnih koji setaju sa pistaljkama po ulicama, ali ga menja par hiljada ovakvih likova u gomili nezadovoljnih i nemocnih. Ocekujem brz krah uprave, brzo bezanje miseva sa broda i jedino se nadam da takva bezanija nece biti zbog buducih losih rezultata jer dalje blamiranje kluba ne bih mogao da podnesem. Ono sto mi se ne svidja jeste rupa u aktivnostima od cetvrtka do danas! Najavljeno je prozivanje clanova skupstine imenom i prezimenom! Sta se sa tim ceka?
Videli smo se u cetvrtak na ulicama, a veceras se vidimo na krovu! Napred Partizan! Uprava napolje!
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
520
Reaction score
3.294
Локација
Nis
Ne mogu sad da nadjem jer sam zaboravio gde je,ali juce videh negde neki video kako se gmazura na nekoj svadbi smeje i veseli,peva i narucuje pesme.Tok majmuna bre boli kita za sve

Mislim da je ucenjen delom preko tasta jer je valjda neki advokat krimi dzimi,negde to nekad procitah
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.560
Reaction score
29.596
Локација
Novi Sad
Statut kluba
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.560
Reaction score
29.596
Локација
Novi Sad
Време је да навијачи Партизана престану са поделама, да се уједине око онога због кога и постоје. Међусобно поштовање, комуникација и деловање су од виталног значаја за успешно функционисање клуба и СД-а. Свако може да воли Партизан на свој начин, али не би смели да дозволимо да те "различите љубави" једна другу искључују, већ морају да се сабирају!

За нас, за вас, за наш слободан Партизан!

УСТАНИТЕ ГРОБАРИ!

УПРАВА НАПОЉЕ!

Evo i naš video sa protesta ✊️


UPRAVA NAPOLJE!
 
Top