Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Stepenište valjda po pripisima uefe i fife mora biti žuto
 

Dr.Hofmann

Guest
Mislim da to nije tačno, ja koliko se sećam nekih jevropskih stadiona na kojima sam bio nije bilo žute boje.

Možda postoji pravilo da mora biti različite boje od boje stolica,mada i u to sumnjam.

Pa evo vam utakmica koja se trenutno igra Olimpijakos-Mančester, stepenište neke sivkasto bele boje, dakle netačno.
 
Последња измена од уредника:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ako vec nisu mogli da stignu da postave stolice na Jug i sever mogli su bar da poskidaju ove stare da se ne sareni ovoliko ...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Stepenice moraju biti druge boje,tojest lako upadljive.
E sad ,što se vama to ne svidja ... baš je žuta lepa boja . A, možda hoće tako da nerviraju Vučića :)

Od koga vi očekujete da razmišlja o tome ? Od Raše ili možda Bureka ?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.264
Reaction score
1.986
Локација
Подгорица
Поставиће се столице на југу и на сјеверу, а ако оставе садашње на сјевер помоћи ће комшије да се скину.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.254
Reaction score
2.863
Ili, recimo: Rašo sve ti jebemo, a igrače volimo.

Ovako je bolje :D

Pa sto na severu ne skinu stolice pa tek posle derbija postavljaju nove.

A ovo bi bilo najpametnije. Samo Evropa zahtjeva stolice na svim tribinama.

Sto se tice manjeg zla, vjerujem da je Bodiroga definitivno manje zlo od Djurica i njegovih koji su nam pokazali koliko vole Partizan.
 

Dr.Hofmann

Guest
Stepenice moraju biti druge boje,tojest lako upadljive.
E sad ,što se vama to ne svidja ... baš je žuta lepa boja . A, možda hoće tako da nerviraju Vučića :)

Od koga vi očekujete da razmišlja o tome ? Od Raše ili možda Bureka ?

Može biti da je preporuka da budu lako upadljive boje, ali to očigledno nije neophodno.

Evo ti primer Allianz arene, jako slična boja boji stolica, samo malo drugačija nijansa, dakle kod nas bi se lepo uklopila siva boja.

http://imgur.com/hjNk1at

Ako ostane ova žuta boja to će izgledati odvratno, barem meni jest da je to potpuno trivijalna stvar kad se uzme u obzir sve ostalo što se dešava oko kluba, ali eto čisto polemišemo malo o tome ništa drugo.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Pa naravno da je siva boja jedina logična . Al mi nismo miljenici logike već dugo godina ,tako da...

Očekujem da celo proleće provedemo u ambijentu cirkusa Medrano . Mada, i mi kenjamo ,pa kolko se ja sećam , nismo ni popili Lava za ceo stadion .
Sad će da nas teraju da uz svaku kartu popijemo po jedno pivo ,ukoliko hoćemo crno beli Jug . Inače će ovako ostaviti doveka .
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Istok mi se uopšte ne sviđa sa ovim belim stolicama. Baš sam se razočarao. Na tako savršen stadion, moderni, funkcionalni oni razjebu sa rasporedom stolica...


Što se tiče skidanja stolica sa Juga i Severa, to nije moguće.
Za razliku od rupe, gde su stolice šrafljene direkt u beton, na JNA postoje metalne šine zakucane u beton, pa se na njih šrafe stolice.
To je kvalitetniji način postavljanja sedišta, ali isključuje opciju privremenog skidanja stolica...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.996
Reaction score
8.140
Znaci hajde da pogledamo zajedno istok i zapad kako su ispali

12.jpg

auvq.jpg
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
.... Ali je opet vazno u kom trenutku se to skandira i da ne bude pre i posle toga atmosfera kao u pozoristu.

Naravno! Niko i ne traži da se urliče svih 90 minuta protiv uprave, ali uvek se nađe specifično vreme kada im se treba najebati keve.

...Него, једна ствар ми није јасна... До скоро се причало како је ова управа са све мутавим на челу завршила своје, па се онда покренула прича како је само Ђурић завршио, а ови су још ту, и на крају се испостави да су сви и даље ту, и да се скоро ништа није променило...
На крају се све свело, као што сам већ рекао, да чекамо изборе у држави па да видимо на чему смо... Значи остаје СПС или долази СНС, што се хвала Богу не зна шта је горе! И колико код ми сад били у дубиози, увек може горе, то је чињеница... Много ме плаши пичкоусти и његове намере, и никако не могу да будем за његов "улазак" у клуб, што наравно не значи да сам за останак ових црвених говнара! Од два зла...

Čoveče, u kojoj ti državi živiš. Pa nije ti to uređeni Zapad gde se zna ko je ko i šta je šta. U Srbiji šta važi danas ne važi sutra, bar to bi trebalo da ti je jasno. Previše se prepliću interesi, banda je povezana na svim nivoima, pa štite jedni drugima leđa.

Što se Đurića tiče, on je svoje odsvirao u Partizanu i ni za šta se više ne pita, a to što se to drugačije servira navijačima, je iz nekih drugih razloga.

Što se Ružića tiče tu su dve opcije. Prva, ako SPS opet bude neki faktor u vladi i on će verovatno biti faktor u Partizanu. Ako SPS ne bude ništa u vladi Ružić garantovano ide u zatvor, jer i protiv njega imaju gomilu dokaza za razne stvari. Mada, ne treba da se začudite ako u tom slučaju i šef mu ne završi iza brave. Nameričio se Acika na njih samo tako.

Što se stolica tiče, trebao je ceo stadion da bude CRN, slova BELA, i stepenice BELE. Sve to na NOVOM stadionu, jer ovaj je bukvalno pred rušenjem.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Naravno da je moglo dosta bolje, uvek moze bolje ali jbg i ovo je mnogo lepse nego sto je bilo ...
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Može biti da je preporuka da budu lako upadljive boje, ali to očigledno nije neophodno.

Evo ti primer Allianz arene, jako slična boja boji stolica, samo malo drugačija nijansa, dakle kod nas bi se lepo uklopila siva boja.

http://imgur.com/hjNk1at

Ako ostane ova žuta boja to će izgledati odvratno, barem meni jest da je to potpuno trivijalna stvar kad se uzme u obzir sve ostalo što se dešava oko kluba, ali eto čisto polemišemo malo o tome ništa drugo.

Jel mi verujes da evo tek sada prvi put u zivotu vidim koje boje su stolice na Allianz areni, jer svaku utakmicu koju sam gledao nije mogla igla da padne a ne da se vidi stolica. :D
Daj boze da jednog dana zaboravim koje boje su stolice na JNA. . .
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.521
Reaction score
41.740
Локација
Žrnov
Stolice nisu ni čestito "krštene" a vać imaju manu....

Jel' sad ja treba da podsetim na onaj argument zbog koga je Zeka ismevan kad je rekao da su stolice žute-plave-bordo, a ne crne, jer crna izbledi?!

Što se mene tiče, najbolje bi bilo da su stolice plave i bordo.... Zeka je omanuo samo u ovoj žutoj, jbg :)

Inače, da mi nemamo retarde, ako što ih imamo, u Upravi, pa da se našao samo jedan pametan, da kaže "sponzoru" vajnom: "Vidi, ovako, vaša je Zapadna tribina da na njoj piše "LAV".... e, nju radite poslednju"

Da vidiš kako bi za nedelju dana bilo sve gotovo....

Jebeni Japanci naprave novu zemlju posle zemljotresa za mesec dana, a mi ne možemo pišljive stolice :banghead:banghead
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Mladi Japanac ne vrti magičnu kocku, ne trampi sličice fudbalera. Mladi Japanac ne zvrnda i ne pljuje po ćoškovima. Bolesni ne idu na bolovanje, umorni ne idu na godišnji odmor. Japanci rade, rade, rade, rade. I u Japanu je tabla ošišćena a kreda zašiljena.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.148
Reaction score
4.617
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Stolice su takve kakve su,mene više brine stanje terena na kojem niko nije igrao skoro 3 meseca a on po slikama izgleda katastrofalno.Sa ovako blagom zimom mi dočekasmo početak prvenstva sa užasnim travnjakom .Bagra nas je stvarno dovela do dna.S obzirom da našim zvezdicama u NP smetao loš teren, znači opet muka a vi nemojte da skandirate protiv uprave da se naše zvezdice ne bi uplašile na očajnom zelenom "tepihu" stadiona JNA. UPRAVA NAPOLJE !!!!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Ove šarene stolice su, čini mi se, postavljene između derbija i Njukasla 1998. godine. To je dakle učinjeno za desetak dana, sa sve montiranjem šina na koje se stolice stavljaju. Istina, na Njukaslu je polovina severa ostala prazna jer nisu sve stolice postavljene na vreme, ali su zato bile postavljene na sivm ostalim tribinama.
I idioti iz te uprave su imali više nego dovoljno vremena da stolice postave na vreme, ali su odabrali da to rade u poslednjem trenutku.....ipak, poenta priče ostaje, a to je da itekako može da se stigne nego nekog malo boli rac.


Uzgred, pokušavao sam sebe da ubedim da se radujem crno-belim stolicama, ali braćo Grobari, priznajem da mi se iskreno jebe. Što se mene tiče, mogle su i one šarene da ostanu.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Uzgred, pokušavao sam sebe da ubedim da se radujem crno-belim stolicama, ali braćo Grobari, priznajem da mi se iskreno jebe. Što se mene tiče, mogle su i one šarene da ostanu.
Pobeda. :clap
Plus što je velika sramota da nam stolice obezbeđuje Lav kroz akciju sa limenkama, umesto da je keš koji je smešan u odnosu na ono što je zarađeno uprava sama iskeširala za to.
Zamazivanje očiju, ništa drugo. Prvo semafor, sad stolice. Šta bi moglo biti sledeće?
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Najveća besplatna reklama u Univerzumu....štaviše, plate ti drugi da napišeš sopstveno ime preko cele tribine...sunce ti poljubim kakvo poslovanje.

Kao što već jednom napisah, bolje da smo svi popili po flašu vinjaka pa da nam piše RUBIN preko zapada. Nema koja kompanija ne bi pristala na tako darežljive uslove koje smo ponudili Lavu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.521
Reaction score
41.740
Локација
Žrnov
Najnoviji info sa JNA, direktan prenos :D


Postavljeno pola Juga (crne stolice), po Severu se kaže dete neki motaju, valjda će da počnu nešto i da rade :D
 
Top