Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Зато што маркетиншки маг Снежана Филиповић није више код нас (шмрц), а Биља не може без ње. Као да Бетменну одузмеш Робина и увалиш му Жељка Пантића. Ко нам је све у клубу, добро је да нисмо угашени...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Doduse, bolje da nemamo nista nego da su nam pomenute persone glavne perjanice.

Voditelj klupske televizije vodi emisije u trenerci drugog kluba.
Da ne idem dalje o samoj emisiji...
 

matkecar

Početnik
Учлањен(а)
20.06.2018
Порука
58
Reaction score
17
Локација
Sabac
Clanske nije losa ideja,benefiti neki itd,lepo zvuci
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
to sa benefitima može samo ako ti je Vođa - PreCednik :cautious:
nama bednim Grobarima je benefit što gledamo Partizan :icon-rolleyes::whistling:
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Debela usaftana pedercina nasla da proziva Tegija.

Uzmi duplu dozu jakog laksativa pa da vidis cemu sluzi guzica svinjo usrana!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.771
Reaction score
19.401
Локација
Nickname
Je l' to ono sa ZP profila na instagramu? Ja tu vidim samo komentare debelog gmaza, Tegi ima jedan komentar, deluje mi da je ZP pobrisao ostale.
Zna li ko o čemu se tačno radi?
 

Bojan Pfc

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
46
Reaction score
19
Локација
Beograd
Da li neko moze da mi kaze zasto mi u fudbalu nemamo jutjub kanal? Marketing nam je stvarno bedan moram priznati, kada se gledaju drugi klubovi. Bilo bi lepo kada bi napravili kanal na kojem bi postavljali sva desavanja iz kluba, stadion, klupske prostorije, intervjue ne samo sa igracima vec i radnicima u Partizanu, razne klupske zanimljivosti i jos mnogo toga kakk vec ide. Stvarno mi nije jasno zasto nam je markering tako srozan, da onaj ludak Pantic ne snima one vesnike na svom kanalu mi nista ne bi bili informisani... Takodje mislim da bi bio red da se uvedu i te clanske karte, pa sa njima da clanovi imaju razne pogodnosti, da klub smisli nesto. O sopu na stadionu da i ne govorim, stvarno bedno izgleda, ja sam imao prilike dosta sopova da obidjem drugih klubova koji i nisu veci od nas i to izgleda svemirski u odnosu na nas. Evo npr. Šop naseg bratskog kluba Paok, kada sam video kakav je stvarno sam bio prijatno iznenadjen, jedna ogromna radnja na samom stadionu velicine Sport Visiona u trznim centrima i tu ima da se kupi sve u obelezjima Paoka, a dobro su smislili tad im je Najk bio sponzor ili Macron ne secam se tacno, pa je bilo i njihovih proizvoda da se kupe odvojeno. Stvarno bi red bio kada bi malo poradiili na marketingu, nije to nista toliko komplikovano, a klubu moze dosta doneti...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mislim da smo daleko od kluba sa normalnom upravom i kvalitetnim kadrom za tvoje predloge. Da bi imao tako nešto moraš da zaposliš osobu koja će računati na redovnu platu. Ovi su srozali sve i jednostavno nema budžeta za tako nešto. Uspeli su svojim "marketingom" i "rukovođenjem" da oteraju ljude sa stadiona.

Koliko samo ima dobrih ideja da se nešto na tom polju unapredi, ali nema ko.

Danas u svetu jake internet veze ti ne možeš da obezbediš snimak sa prijateljskih mečeva... Čist amaterizam.
 

matkecar

Početnik
Учлањен(а)
20.06.2018
Порука
58
Reaction score
17
Локација
Sabac
Tako je Bojan PFC slazem se sa tobom

Edit:
Iz pravilnika:
Stvari koje treba maksimalno izbegavati
.

- Poruke bez smisla koje neće sadržati nikakav konkretan sadržaj, tipa: slazem se, i ja, da, ne i sl. Bilo da se sa nečim slažete ili ne, ako iznosite mišljenje, to mišljenje i obrazložite, ili bar jasno stavite do znanja da se slažete sa nečijim obrazloženjem.
.
https://www.juznatribina.net/forum/index.php?threads/pravilnik-obavezno-pročitati.165/
Poeni sada tebi, a i upozorenje i za ostale nove clanove.


Petar-Skopje
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.611
Reaction score
13.694
Локација
Yaoundé
Нисам знао где да поставим, овде ми некако најприкладније...
Првотимци Партизана предвођени стручним штабом и г.Савом Милошевићем данас су посетили јединице РВиПВО у касарни Мајор Милан Тешић у Јакову и војни аеродром у Батајници...

FKP-VJSKA-516-03.JPG
FKP-VJSKA-561-03.JPG
FKP-VJSKA-558-03.JPG
FKP-VJSKA-559-03.JPG
http://partizan.rs/212718-prvotimci-partizana-u-poseti-rv-i-pvo-u-jakovu-i-batajnici/

... увек сам био поносан на ту везу са војском...
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.015
Meni ova posjeta RV i PVO bas nesto lijepo. Ne znam zasto. Lijepo docekani, momci mozda vidjeli i naucili nesto. Profurali malo u mi-17, super.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Davnih dana dadoh predlog da se ovo preimenuje u Uprava umesto Uprava i marketing. Marketinga odavno nema. Guzice nece da rade!!
A gazde nece da preimenuju.... Jbg
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Bilja odgovorila na kritike na racun marketinga i porucila da svi koji imaju predloge da ih posalju na [email protected] uz navedeno ime ,prezime i broj. Takodje neki lik po komentarima je brani uz tvrdnju da se radi na tome da sljedece sezone bude mnogo bolje, da li zaista ima neke info ili botuje...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
I sta, kao poslusace ako joj napisem da se tornja iz kluba?
 
Top