Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Neocekivano mnogo ljudi na protestu, sto znaci da je dogorilo do nokata. Slika koja je poslata znaci samo jedno, a to je da je grobarstvo itekako zivo i da nas ima gomila. Radikalizacija protesta uopste nije moguca jer zivimo u diktaturi, pa zelje tipa da se uleti sa govnjivim motkama u upravnu zgradu, da se krene na Zeleni Venac itd nisu realne. Danas u drzavi Srbiji se pokrecu disciplinski postupci protiv policajaca koji su razotkrili kriminalne radnje vrha drzave, ljudi ostaju bez posla zbog izjave u drustvu ili neodlaska na miting. Ukratko, rade sta hoce jer im se moze. Picousti je prozivan na utakmicama Partizana barem 200 puta, sto je tacno 200 puta vise nego sto su to ucinili navijaci drugih klubova, evo sinoc je pomenut barem 10 puta. Cinjenica je da na protestima protiv nasilja ima mnogo Grobara i nama se nema sta zamjeriti. Sto se tice covjeka sa megafonom , sve je receno iznad pa vi sami izvucite zakljucke kako ko misli da je pravilno. Moje je misljenje da je nemoguce ne uplitati politiku kad je ista upletena u rad kluba. Proteste treba nastaviti, a sve treba zaciniti sa najvecim skupom Grobara u istoriji koji govna nnece moci da ignorisu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.081
Reaction score
14.366
Локација
Kipar
Bez obzira sta bilo ko mislio ali olosima na vlasti nije prijatno da vide toliko ljudi na ulici. Svaki od tih ljudi je potencijalni glas protiv na izborima.
Ja mislim da je protest vise nego uspeo I da je pitanje dana kada ce doci do smene uprave.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.668
Samo mali podsetnik.
Prethodnog diktatora su srušile masovne demonstracije i bager revolucija na kojoj je bilo više stotina hiljada ljudi.
Svako ko ocekuje od Grobara da sruše ovog,za milju goreg diktatora,je ili lud ili glup ili jednostavno zlonameran.
Svaka reč izgovorena na saopštenju na protestu je na mestu.
Svako ko ocekuje od vodja ili juga da skandira diktatoru neka to prvo uradi sam tako javno i obeleži sebe za odstrel pa onda neka kenja drugome..lako je prosipati hrabrost iza alijasa na društvenim mrežama..a mozda i više bedno jer znamo svi kako takvi prolaze.

Podržite ovu akciju jer je poslednja za spas Partizana..ili jednostavno ćutite i ne busite priču na samom početku.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Za pocetak ja zadovoljan . Jedino sto je neko gadjao neku babu ili ne znam ni ja sta jer je zamisli snimala kako prolazimo . Pa ljudi zivimo u 21 veku a i svakako je lep prizor videti masu na ulicama. Svi su snimali pa i ja ..
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.333
Reaction score
37.530
Ah, to budi sećanja na korteo pred prvi meč sa tadašnjom Kroacijom. Negde oko Karađorđevog parka isto tako neka baka izašla na prozor da pozdravi omladinu pa sva srećna mahala kuhinjskom krpom. Ali mučena nije imala pojma ni kome maše ni da joj je krpa crveno-bela. Sreća njena pa je lik koji je gađao brisačem sa prvog auta koji se našao pored bio neprecizan. :D

Po meni odličan odziv, samo šta sad?
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Obzirom da diskusija ide opet u pogrešnom smeru, moraju neke stvari da se postave na svoje mesto. Partizan.NET je učestvovao u punom kapacitetu u organizaciji i pokrivanju jučerašnjeg protesta usko sarađujući sa Južnom tribinom.

Jučerašnji skup je bio bitniji od svih fudbalskih utakmica koje će FK Partizan igrati do kraja ove sezone. Takođe, prisustvo na skupu je bilo neuporedivo bitnije od prisustva na utakmicama Evrolige, gostovanjima. Partizan se juče branio u srcu Beograda, na ulicama.

Poruka koja je poslata je nedvosmislena. A to nije poruka o ostavkama Vazure i Vučelića. To je neupitno. Poruka koja je bitnija je da postoje i dalje ljudi koji su spremni da ostave sve i da stanu na branik Partizana. Ove priče ovde o proverenim i tačnim informacijama koje se plasiraju, a tiču se vođa navijača su apsolutne neistine. I to svedočim iz prve ruke. Ovo je prilika koja ne sme da se propusti, prevashodno po pitanju tribine.

Gore neko očekuje „čistije“ proteste sledeći put!? Kakve su to nebuloze? Verovatno iz fotelje.
Konsenzus svih je bio da skup bude apolitičan is najprostijeg mogućeg razloga – jedino tako postoji šansa da se nešto uradi. Sve drugo, sve što se potura o nasilju, i slično je utopija. A prvenstveno dolazi od ljudi koji apsolutno nisu spremni na bilo kakvu žrtvu.

Partizan.NET će i dalje aktivno učestvovati i predvoditi svaku akciju koja ima za cilj da odbrani Partizan.

U delu govora juče, naglašeno je da je potrebno jedinstvo i to je konsenzus između nas i tribine, tako je i postavljena priča. Nekome je to dovoljno, drugima nije, ali nećemo dozvoliti da se ovde proturaju laži. Ovo nije navijački forum, nikada neće ni biti, ali u odsudnom trenutku za Partizan, svi moramo biti na istoj strani.

Da, znam, ima onih koji su se radovali našim podelama i nadaju se da je sve ovo kratkog daha. Ali kao ponosni partizanovici, pogledajte se u oči! Pogledajte čoveka koji stoji do vas. Ima nas, i tek će nas biti. Grobarstvo se BUDI! Mi smo JAKI samo kada smo ZAJEDNO.

Međusobno poštovanje, komunikacija i delovanje su od vitalnog značaja za uspešno funkcionisanje kluba. Svako može da VOLI Partizan na svoj način, ali ne bi smeli dozvoliti da te "različite ljubavi" ISKLjUČUJU jedna drugu, već moraju da se SABIRAJU!

Čak i u najužim porodicama dolazi do svađa, neslaganja. Partizan ima milionsku armiju navijača, i naravno da ne mislimo svi isto o svakoj stvari vezanoj za Partizan. Da mislimo isto, ne bi navijali za Partizan. Naravno da treba da postoji pluralizam mišljenja, ali u jednoj stvari sto posto navijača Partizana postiglo je stoprocentni konsenzus.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.875
Reaction score
13.647
ФК Партизан је преплављен паразитима апсолутно свих врста, људима који не доносе ништа, а узимају све што им падне под руку. Ужасна, паклена селекција људи као да их је неки најокорелији мрзитељ Партизана бирао ("као"). Говна без икаквог осећаја одговорности и стида, говна која која апсолутно сваку своју лудост, глупост и поквареност могу да оправдају. Оно што се десило јуче од 18 је једини пут. Другог пута, друге одбране и другог начина нема. Ова и свака будућа говна која буду обитавала у клубу морају да осете свим својим чулима да навијачима није свеједно и да никад више у миру и тишини неће седети у фотељи ФК Партизан.

Група ЈНА - Никад нећеш бити сам

 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Ja vas samo molim da ne pišete izmišljotine. Ništa više, samo se suzdržite od toga.

Protestna šetnja je prošla baš onako kako je trebalo, poslata je jasna poruka. Promena i odlazaka parazita i uništitelja Partizana nema bez zajedničke borbe svih onih koji vole Partizan.
 
Последња измена:

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Da se nadovezem i ja na stvarno neosnovanu negativu pojedinaca. Psihu je skandirao ko god je hteo i kada god je hteo, i niko mu A nije rekao zbog toga. Ako neko misli da ce lik ns megafonu pozove na rusenje vlasti zivi u Diznilendu.

Ovaj skup je bio odlicna stvar, jer je ipak simbol otpora. 60% vremena se pevalo Vucicu pederu, ne znam sta vi ocekujete. Pa ovo je veci protest protiv vlasti nego onaj sto se odrzava svake nedelje petkom, subotom, kad li vec.

Bilo je dosta ljudi, i nadam se da ce btii jos vise sledeci put.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Moram i ja da se oglasim.
Prvo, poštovanje i velika ljubav za sve ljude koji su sinoć došli i šetali 3+ sata za Partizan.
Drugo, poštovanje i za ljude koji bi došli, ali nisu bili u mogućnosti da dođu, podržavaju skup i ne kenjaju po skupu.

Treće, vi koji SERETE, pravite se pametni i "znate" kako je trebalo, sram vas bilo. A niste bili sinoć.
Niste očigledno ni u toku, nemate pojma ko vodi Jug i ko je uz taj Jug. Ne znate ništa, ali opet SERETE po tim ljudima.
Što vi niste došli sinoć i vikali šta vam se viče ili što se vi niste izborili za megafon pa vodili pesmu kako mislite da bi trebalo?

Veliki sam skeptik uvek bio, vrlo nepoverljiv, ali sam sa više relevatnih strana dobio potvrdu da je današnji Jug najčistiji u istoriji Juga.
Na stranu to, momci odlično navijaju, pozeraj je smanjen na minimum i na tome im svaka čast, pa neka ih je 500 ili 1.000. I ne znam koliko puta sam ovde pisao da su momci odlični i da ih treba podržati, ali ne ovde ima pametnjakovića koji znaju da seru po svima i svemu, a ne znaju ništa drugo. Nadam se da će moderacija foruma uzeti malo metlu, ALI ne da bi se kreiralo jednoumlje, već da se zaustavi širenje laži i neistina (znam da su sinonimi). Na ovako posećenom i javnom forumu ne sme da se dozvoli takvo pisanje.

Zašto ne politizacija protesta? Nepotreban rizik, rizik bez ikakvog efekta za dobrobit protesta. Jedino što bi napravilo su problemi za te ljude.
A drugo je što bi se skrenulo sa fokusa čitave ideje, a prostest obojio u druge boje. Protest bi završio na pinku, u informeru i tako dalje i gore.
Ne treba navijači Partizana da menjaju vlast, nijedna neće biti za nas, želimo samo da nas ostave na miru.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Simptomaticno je sto kritikuju iskljucivo oni koji nisu bili prisutni juce. Da li je to njihovo iskreno nezadovoljstvo protestom ili samo pokusaj da se operu sto nisu bili, to je vec nesto sto samo oni znaju.
Kako god, svaka cast svakome ko je juce bio spreman da brani ime Partizana.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.306
Локација
Novi Sad
Ljudi ajde malo da se saberete a i oduzmete oko priče sa jučerašnjeg protesta.

PartizanNet, kao organizacija, je mnogo energije i truda uložila u ovaj protest zajedno sa svima koji su hteli i želeli, a ti momci sa Juga su hteli, mogli i želeli. Ovo nije bio protest niti Juzne Tribine niti PartizanNeta niti bilo koga drugog, ovo je bio protest Grobara! Grobara koji vide šta se dešava i koji su se probudili!

Molio bih vas koji pišete svašta o organizaciji protesta i onome ko je organizovao da iznesete, makar meni privatnom porukom, bilo koje dokaze za na primer ovakve postove
Rečima ne mogu da opišem bes i gađenje prema ovoj kvazi navijačkoj preletačkoj nakaznoj grupi koja već 20 godina vedri i oblači i jedna je od krivaca za trenutno stanje Partizana.

Ovde su mnogi pominjali priču o nekom novom jugu koji vode klinci od 20 godina i kako je ovo zdrava priča u korist Partizana, kako će bojkoti doneti prosperitet i napredak itd.

Ja vam garantujem da im je cilj da dođe neki Nedić sa Ostoyahom pa da opet puste svoje pipke u svaki sektor kluba i uspostave strahovladu na stadionu koja će biti 30x gora od svega što smo do sada videli i doživeli.

Ovo se, naravno, odnosi isključivo na taj 'odabrani soj'. Pa se vi posle čudite što prave donatorske akcije za OFK Beograd (stara ljubav zaborava nema jbg).

Svima ostalima, svaka čast i veliko hvala što ste prešli toliki put i izdvojili slobodno vreme da iskažete zajedničko nezadovoljstvo... Nadam se da će ovo postati praksa i da će masa biti sve veća i veća, a da će ljudi ignorisati ove sa juga.

Ima još mnogo tu stvari da se kaže, ali, ne bih.
Opet, svaka čast svima i nadam se budućim 'čistijim' protestima.
Ne priče rekla kazala, ne info sa interneta, nego prave stvari. Evo i privatno da se nadjemo i da mi neko prenese odakle ovakve informacije dolaze? Ovo je presmešna priča oko Nedića i ne znam čega sve. Ok, nisu pevali vccpdr, ali evo dodjite vi, uzmite megafon i to povedite, da krenuće 95% ljudi da viče to, ali ujutru kad Bia cia i fbi zakucaju na vrata, šta ćemo? Lako je nama da mrsimo muda i pričamo priče preko interneta. Ovi momci ne šamaraju nikoga za pevanje bilo čega, ovi nisu ni veljini ni radetovi ni kimijevi niti više bilo koga boli kurac za te stvari iz prošlosti jer nam trenutno gori pod nogama i jedino ujedinjeni kao juče možemo nešto da promenimo! Što ta dva, mogu slobodno reći, klinca sa megafonima ne uhvate ribice pod ruku i vozaju autima od kluba do kluba? Ne, došli su da šetaju za Partizan i stavili svoje ime i svoju glavu ispred svih da bi pomogli Partizanu.

Nemojte da ispadne sad ja neki drveni advokat Juga, ali dodjite na okupljanja, vidite, čujte, pa ako vam se ne svidja ekipa i to je ok i legitimno, ali da se šire neke laži i gluposti odmah posle protesta, eto tako da bi se pljucnulo po nekome, ne da nije uredu nego katastrofa da se to piše. Umesto da se ujedinimo u ovom cilju i rešimo se parazita mi ovde palamudimo o nekim prošlim ljudima i njihovim delima koja realno nisu ni vredna pomena jer spadaju pod crne dane Grobarstva.

Okačio sam vam ceo govor na kome je radjeno, u kome smo svaku reč izmerili i shvatili da je to to. Ja sam prvi da grme i Hram i Arena sa vccpdr, ali ne očekujem od vodje da povede to, ni juče ni danas ni sutra.

I još jedna stvar, juče i prethodnih dana je ta ista tribina ukazala poprilično poštovanje za našu organizaciju i zajedno su radili sa nama, slušali, prihvatali.... mislite da bi oni pre njih, na koje se ovde većina nezadovoljnih poziva, ikad to uradila a znaju šta je sve dozvoljeno ovde da se napiše o njima? Ne bi, ali ovi momci hoće da čuju i naše ljude, naše komentare, da ih uvaže, da ne omalovažavaju nas kao nekoga ko stoji 30 godina uz Partizan.

Nećemo nikome da krojimo mišljenje ali nije vreme za nove podele na osnovu prošlih dana. Juče je PartizanNet izginuo da pokrije protest, pojedinci su se verali po autobuskim stanicama, gradilištima, krovovima, kontejnerima, "bežali" smo sa posla zbog ovoga i sad da čitam ovakve komentare, nema smisla....

SVI MORAMO ZAJEDNO! POD JEDAN BARJAK, TO NAM JE JEDINI IZLAZ IZ OVE ČAMOTINJE!
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.241
Локација
Humska 1
Pogledajte ovaj video od Maje koji je neki kolega pre mene postavio. Pogledajte ovu reku ljudi. Postavite sebi samo pitanje kako se oseca onaj deo Srbije koji nas prezire, koji prica da vise nismo fudbalski vec kosarkaski navijaci, koji se sprda sa brojem navijaca vikendom na JNA, koji veruje da treba samo jos neko da vec stavljen katanac zakljuca, kada vidi one slike od sinoc? To je sve sto treba da znate o sinocnom protestu!

Boli me apsolutno stvar koliko i da li se pevalo odredjenim osobama, ko je sta vise ili manje pevao, sto se samo setalo,... Srce mi je puno kada vidim da se nasao bar neki konsenzus izmedju godinama podeljenih strana i da mozemo opet da stanemo rame zu rame sa bratom ili sestrom, sa sportistom, sa legendom, sa propalicom, sa bankarom, nebitno da li su redovni na Jugu, Istoku ili Zapadu. Ko ne shvata da je kompromis prva osnova za neke buduce pobede i jedini branik naseg Partizana, taj treba sam sa sobom da raskrsti da ne ovde da siri defetizam. A to inace vazi i kada je Srbija i borba protiv vlasti u pitanju.

Svaka cast svakome ko je bio! Hvala Vam sto ste me vratili u neka lepsa, srecnija vremena i sto budite veru i nadu u bolje sutra. Osetio sam prvi put posle duzeg vremena odredjenu energiju pred utakmicu u NS i na samoj utakmici, da li iz iskustva sta li je. Ovo mi je negde potvrda da nisam pogresio. Ovaj "talas" mora da potraje i nesme da stane.

VOLIM PARTIZAN!
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Vidim da je ovde pocelo jednoumlje i borba za "zdravu pricu". Necu vise ucestvovati na forumu, necu da kvarim zurku. Ovakva je euforija samo bila kad se terao Stanojevic. Praticu situaciju ali komentarisati vise necu. Veliki pozdrav.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Glupo je jer ovo je forum a misljenje je kao i dupe svako ga ima i ne moraju uvek biti ista .
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Vidim da je ovde pocelo jednoumlje i borba za "zdravu pricu". Necu vise ucestvovati na forumu, necu da kvarim zurku. Ovakva je euforija samo bila kad se terao Stanojevic. Praticu situaciju ali komentarisati vise necu. Veliki pozdrav.
Ne podržavam jug, ne podržavam partizan.net (bez uvrede), ne podržavam istok, ne podržavam zapad, podržavam SAMO Partizan. Svako ima pravo da mu se ne sviđa jug, odnosno ljudi koji ga vode, ali i dalje mi nije jasno kako neki nisu svesni kako stvari funkcionišu u Srbiji: slanje poreskih inspektora, hapšenje bez osnova (primer utakmica sa Čukaričkim), BIA (Mirotić), primera je previše. Da li stvarno očekujete onda od nekog lika da sa megafonom povede to što vi očekujete da povede? Ne branim ih. Istorija me uči da su ti likovi uvek bili "mutne radnje". Daj Bože da je ovo tačno što neki pišu da je to sada "zdrava" priča. Samo kažem da ne očekujem ni od jednog vođe navijača da peva prvoj usniji Srbije. Setite se samo kako su prošli oni koji su to radili, a najbolji primer je naš general Dule (nije pevao ali je javno prozivao i proziva)
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Vidim da je ovde pocelo jednoumlje i borba za "zdravu pricu". Necu vise ucestvovati na forumu, necu da kvarim zurku. Ovakva je euforija samo bila kad se terao Stanojevic. Praticu situaciju ali komentarisati vise necu. Veliki pozdrav.
Fala Bogu, smorio si vise, mislim da si rekorder ovog foruma po pitanju pljuvanja juga, a na tom istom si poslednji put bio ko zna kad.

Mrzi me sad da trazim, ali od tvojih poslednjih 50 poruka jedno 10 je sigurno pljuvanje po jugu, evo ako nije tako banujte mene slobodno.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.306
Локација
Novi Sad
Počelo jednoumlje i "zdrava priča"? Mislim da je kako moj post tako i drugih koji su stali uz ovaj protest više nego korektan, čak je objašnjeno i rečeno nešto što možda i ne treba da se zna i piše ovako javno, ali eto nek se zna, na moju/našu odgovornost da ne bude da se nešto krije bar medju nama ovde. Sve vam je prezentovano, objašnjeno, rečeno da ne morate da učestvujete ako vam se ne svidja ekipa... sve je to legitimno, ali pričanje priča bez nekog osnova i dokaza, čemu to? Ko da dodje na Jug da bi svi bili zadovoljni? Setite se bilo je protivnika i Alkatraza i Zabranjenih i onih posle a vala i onih pre... i? Nije problem, ne moraš da podržiš, ne moraš ni na utakmice da dolaziš, ali da se puštaju priče bez osnova je sad smešno nakon svega od juče.

uprAVa napolje!!
 
Top