Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.272
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Marva koja se odaziva na Uprava Partizana je idealna za ovog vrhovnog skota. Ima da ćute, smrde i učestvuju u uništavanju kluba. I da pitaju ima li još? Klasični javni funkcineri preslikani na svim nivoima. Od mesne zajednice, do ministara.
Samo da se ućari, namesti tender, ukrade. Ne biraju sredstva, savesti nemaju.

A spin mašinerija sns sekte i udbe ne posustaje. Evo ovamo mi viču da sam peder, pa mi traže 5 miliona za licencu. Duguju 50. Sram ih bilo.

Dok sa druge strane naš prvak, naš prvak sveta i Evrope, naš stub, duguje 75. Ali njima ću dati preko fondova, tendera, lažnih sponzora. Nek se nađe. Ide prelazni rok, treba dovesti još 15 igrača i oterati 20.

Ali ON će dati? I to je postalo normalno, ON će dati. Predsednik jedne države reže budžetski novac kako mu se digne. Mada njemu se samo diže kad ga Šešelj pomazi po glavi ili kad priča o sebi kao o nekom vođi navijača.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ja sam za to da mi pođemo od opštinske lige......za 7-8 godina amo ponovo prvoligaši ali bar nas niko za to neće jebati kako "nam je pomogao"
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"
Marva koja se odaziva na Uprava Partizana je idealna za ovog vrhovnog skota. Ima da ćute, smrde i učestvuju u uništavanju kluba. I da pitaju ima li još? Klasični javni funkcineri preslikani na svim nivoima. Od mesne zajednice, do ministara.
Samo da se ućari, namesti tender, ukrade. Ne biraju sredstva, savesti nemaju.

A spin mašinerija sns sekte i udbe ne posustaje. Evo ovamo mi viču da sam peder, pa mi traže 5 miliona za licencu. Duguju 50. Sram ih bilo.

Dok sa druge strane naš prvak, naš prvak sveta i Evrope, naš stub, duguje 75. Ali njima ću dati preko fondova, tendera, lažnih sponzora. Nek se nađe. Ide prelazni rok, treba dovesti još 15 igrača i oterati 20.

Ali ON će dati? I to je postalo normalno, ON će dati. Predsednik jedne države reže budžetski novac kako mu se digne. Mada njemu se samo diže kad ga Šešelj pomazi po glavi ili kad priča o sebi kao o nekom vođi navijača.
U prvih nekoliko rečenica si opisao narod koji čini većinu u ovoj zemlji. I to nam je najveći problem.

Da ponovim: svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.251
Reaction score
2.916
^stvarno veruješ u to?
rešenje je samo jedno, a dok se to ne desi, jebaće nas ko i kako stigne, uvek i svuda....
Dok se ne promeni vlast,ima da nas jebe kako ko stigne..ako nam drzava pomaze,kako li izgleda kad nam ne pomaze..
Kakva spin sns masinerija,sad oni kao spasavanu nesto..a oni ga i unistili…
Gledam onaj nas jadni stadion,u poslednjih 20godina sam nalepnica promenjana na onom staklenom delu,ne mogu da verujem da ne mogu bar da ga okrece ,urade novu fasadu u crnoj i beloj boji npr…ofarbaju one stubove od reflektora…
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
500
Reaction score
3.165
Локација
Nis
Dok se ne promeni vlast,ima da nas jebe kako ko stigne..ako nam drzava pomaze,kako li izgleda kad nam ne pomaze..
Kakva spin sns masinerija,sad oni kao spasavanu nesto..a oni ga i unistili…
Gledam onaj nas jadni stadion,u poslednjih 20godina sam nalepnica promenjana na onom staklenom delu,ne mogu da verujem da ne mogu bar da ga okrece ,urade novu fasadu u crnoj i beloj boji npr…ofarbaju one stubove od reflektora…
Ja mislim da i kad se promeni vlast,nece nas manje jebati
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.875
Reaction score
10.971
Од свих "медија" у Србији, једино је Спортски Журнал исправно пренео да је спонзор заправо Гаспромњефт (или НИС), а не руски Гаспром.
Када ФСС "пребаци" Црвеној з. 5 милиона евра, за то се сазна после годину дана, а када квислиншкој "управи" ФК Партизан пребаце 3,2 милиона евра - сазива се КЗШ. Само да не прича о томе како је у Охриду прихватио "Косово" у Савету Европе, и како ће Рио Тинто да разјебе општине Лозница и Крупањ.
Гаспромњефт је изашао из НИС-а када је кренуло срање у Украјини. Већински власник НИС-а је Гаспром.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Gazpromneft je smanjen na 50% da ne bi imao većinsko vlasništvo, Gazpromu je prebačeno 6,15% jer on nije direktno na udaru sankcija. Naravno, Gazprom je vlasnik Gazpromnefta.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.875
Reaction score
10.971
Разлика је у томе што је једна под санкцијама, а друга није. Газпром није под санкцијама и без ограничења послују са западном Европом и Украјином.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.096
Reaction score
5.075
Локација
vezenemam
Da li je iko (normalan) i sumnjao?
Doktor ekonomije pretvara minuse u pluseve, kao magijom, i još sam/i protiv svih:clap
Sa druge strane rupa bez dna zvana FKP, koja ni u godinama prodaja igrača za desetine miliona evra, i dovođenja za dž, nije uspevala da bude profitabilnija od "pozitivne nule".
Dobro mi (smrdski prostori) postojimo...još uvek.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.110
Reaction score
291
Na sta se troši 22 miliona evra da mi je samo znati...

Ispade Zoran Popovic najposteniji predsjednik
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
635
Reaction score
2.330
Локација
Beograd
Dr Terzić poznava matemotiku.
Minus i minus daju plus.
Normalno!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.596
Reaction score
13.589
Локација
Yaoundé
Podnaslov lepo kaže - 2023.

Sport klub koji ovde toliko napadamo piše nešto drugo:


Stanko Radulović sa Aktuelno.me ipak to detaljnije analizira...
 
Top