Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Blagoje je jedini prije 2 zime pricao za novine istu pricu ali ga ostale "legende" nisu ispratile. Valjda radi besplatnog rucka u kantini pardon reastoranu u Humskoj. Ne znam u stvari koga bih prije za vrat mutogena ili te legende sto nece glas da dignu i daju mu da radi sta hoce vec godinama. Blagoje ga ne jebe ni 2%.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Bas da vidimo te proteste protiv Djurica ,ne znam meni je sve ovo sumnjivo , cutali su sve ove godine gledali kako nam odvode decu ,unistavaju klub , na napusavanje uprave od strane zapada pevali " i kada ne budes prvi ti" i sad odjednom preokret i to bas posle onog sastanka sa Vucicem ,meni ovo mnogo smrdi ,cak i da Djura ode imam osecaj da nam se ne pise dobro . Ne bih sada o kandidatima jer ovom majmunu jos nismo videli ledja ,ali covek njegovok profila :BIZNISMEN ni po CENU RAZNO!!! Samo bivsi igrac koji ima ugled i karakter da vodi Partizan nesto tipa Danilovica .
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Niti je pre toleta bilo dobro, niti je on ista pomenio. Deo je sistema, a sistem je ono sto treba menjati i rusiti ko god bio na njegovom celu. Titule su ciste ali su kisele jer izgleda da smo ih osvojili samo zato sto smo se raspadali sporije od ostalih, ali izgleda da ni tu vise ne zaostajemo. :((( na dnu smo sa ostalima i Rezimo i koljemo se oko oglodanih koscica, a uskoro i njih vise nece biti.
Reprezentacija od sankcija do danas ide silaznom putanjom, kvaliteta je sve manje, poneki trener koji slozi timsku hemiju odmah dobije je sut kartu, zbog obicne sujet predpostavljenih. Opet ponavljam, "svacije a nicije" ce nas dokusuriti. Samo korenite promene.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Jeл има ко штампано издање Журнала, да нам каже шта је Нађ на крају рекао, или још боље да скенира то све?
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Stisli novinari...doslo do toga da pisu na 3.strani(politickoj) i na sportskoj....
cereci bagru! p.s.Nadam se da mi ostajemo celu utakmicu..a alfonsovi drugari
nek idu da igraju domine!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Krajnje je vreme da se ustane protiv ove žgadije,da spasimo što se spasti može.Da je kasno,jeste,ali nije prekasno.Javno pozvati legende kluba da pomognu ili pokrenu rušenje ove uprave,nema više vremena.Bolje izgubiti i jednu sezonu ako treba,stabilizovati klub,jer budemo li doživeli sudbinu ciganije nas neće imati ko da vadi iz govana.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Da malo pojasnim prethodni post...legende su se javile i to ostro a
alfonsova kamarila izlazi sa utakmice oko 15.minuta!
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
- Nažalost moramo da shvatimo da su to naše mogućnosti i da se nalazimo tu gde se nalazimo. Ne slažem se da je uzrok problema promena igračkog kadra tokom leta, jer smo imali na raspolaganju po dva igrača na svakoj poziciji osim desnog beka.
- Pare nam nikad nisu problem. Nije baš da smo imali 50 miliona, ali je bilo dovoljno novca da se odradi prelazni rok onako kako je predviđeno

Pa to mi reci Dragane !!!!!!!!!! Jebi majmune. Kako mi je drago sto je ovo izjavio. Od sad, pa do kraja svojih bednih zivota, nadj i kompanija svaki put, kad budu bili u redu za jelo u narodnoj kuhinji, neka proklinju dan kad su se uortacili sa ovim maloumnikom i uzeli dinar od Partizana.

Tako vam i treba, mamicu vam jebem hohtaplersku. Dace Bog, da se na prvoj sednici UO , pokoljete medjusobno...da ima i mrtvih i tesko ranjenih...uuuuuuuuufffffffffff
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
U Ponedeljak ili Utorak ce biti upravni odbor razbojnicke bande. Oci povadili...
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Moje misljenje je da Djuric pada na tom upravnom odboru, i da ce do januara postaviti nekog VD Predsjednika, odnosno do prvih narednih izbora. Naravno sa radoscu cu da primim vijest o smjenjivanju vajnog sportskog direktora i trenera pocetnika.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Uprava odlučuje a ne predsednik kluba, tako da ako samo Djuranelo ode, to nama nista ne znaci... Isto kao da promene trenera... Znaci ako ne ode komplet smrdljiva uprava i ako se ne zameni sa legendama kluba (koji su pritom osigurali egzistenciju) nista se nije uradilo.

Uostalom uopste ne razumem sto moramo da imamo politicki kadar u klubu mamu im raspalu..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Брате ајде само ако ти није проблем постављај линкове до тих интервјуа Мирковића,Крстајића...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ево комплетног текста, "Информер"



 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Vlad mislim da sad gresis,nema vise nikog ko bi smeo da mu sacuva bulju.
Sutra da smo na nivou i odose mornari sa belu ladju!
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.343
Banda će posle Rada smeniti Vuka i, možda, Nađa i nastaviti po starom.
Pritisak se može napraviti na utakmici ako od prvog minuta ustanu jug,istok i zapad i svi skandiraju "Uprava napolje" i ako se u ložama na istoku okupe bivši fudbaleri Partizana koji će stajati zajedno i podržati skandiranje.Nije teško a biće delotvorno.Ali, samo ako se skandira 90 minuta ili dok govna ne napuste ložu na zapadu a ne urlati 15 minuta i napustiti stadion kako planiraju naše čuvene vođe koje se bore za dobrobit kluba.Sve ovo se mora medijski najaviti da bi se okupio što veći broj ljudi.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Meni se u ponedeljak na UO javlja scenario u kome burekdzija i metuzalem
Rasa da zatraze smenu.To objasnjavam time da su dobili instrukcije od
rolexa da je doslo vreme da se kurton iz Dervente pusti niz vodu,na
posletku i uhapsi.Pa nisu svi novinari bas sad progledali i videli ono o
cemu znaju i dzivdzani na grani!Banetovog potpisa nema,mutavom robija,
mile i rasa ostaju sa nekim VD-om...i tako...ipak se okrece!
 
Top