Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
On je klasican primer coveka koji zivi u masti, pa za sve ono sto je on nabrojao potrebno je izmedju 500 i milijardu eura, jel vi stvarno verujete u te bajke?

Shvatite da nama treba covek koji ce da formira tim, a ne da radi to sto ovaj balavi hoce, da gradi akva kurceve parkove i zgrade sa 1340 stanova, manjih.

Pa upali bi nekako tu negde izmedju :D
 

Dusko84

Početnik
Учлањен(а)
31.12.2008
Порука
46
Reaction score
5
Локација
Japan,kanazawa
Pitam se samo zasto drzava toliko zuri sa prodajom Partizana ? Kao sto vecina ovde pise potencijalni kupac od Partizana za par godina moze LEPO da zaradi. Zasto onda drzava ne bi mogla da razjuri bagru iz uprave , postavi strucnjake i jednostavno i ne dvosmisleno proglasi Partizan kao drzavni klub. Drzava ubira porez od svakog transfera i svake dobiti.
Ako bi vec FK bio profitabilan, morao bi da visak para prosledjuje ostalim granama SD Partizan , i samim tim bi se otvorila nova radna mesta. Svaki zaposlen bi odgovarao za svoj rad i bio bi adekvatno placen, pa bi se znalo koliku platu ima cistacica, direktor, a koliku administratori.... Zadovoljna drzava i navijaci i zaposleni i sporisti. Sad jedino ne bi bili zadovoljni navijaci sa Djurinog platnog spiska, paraziti koji profitiraju od ovakvog Partizana i cigani.
Ukoliko bi Partizan bio prodat nekom privatniku, postoji sansa da prethodno navedeni opet budu nezadovoljni. Taj privatnik bi se mogao susretati sa reketiranjem na svakom nivou kluba. I mislite da bi ovakva drzava ustala da pomogne? Pustili bi nas niz vodu tako lako kao sto bi nas i prodali. E onda bi bili nezadovoljni i mi obicni navijaci.
Sve dobre stvari koje drzava moze da ucini su tesko primenljive na komsinicu ,jer ona jako duboko pliva u svojim govnima i ne zna kome sta duguje, a plus joj se SD poprilicno raspalo i jednostavno nisu zasluzili :D.
Moje misljenje je da drzava uz malo truda moze da resi probleme oko SD Partizan, ali na taj
nacin bi stavila omcu oko vrata komsinici i pokrenula histeriju razjarene mase cigana ludaka sa severne tribine :D.
Ok, sigurno postoji nacin i da oni stanu na noge, po meni najcasnije bi im bio primer Rendzersa.
Prastajte ako sam bio malo duzi , retko pisem, redovno citam, mrzim Djuru,volim Partizan!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Sto bi to radili kad jednostavno mogu u taj ugovor o privatizaciji da ubace koliko je klub duzan da plati drzavi godisnje.
Cista para a ne tucaju glave.
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
Ovo leto je privatizovan tj kupljen Atinski AEK...

imam par prijatelja koji su navijaci tog kluba i jako su upuceni sta se tamo desilo.

Aek od sredine 90ih kada su i osvojili poslednju titulu sa Bajevicem na klupi polako poceo da propada iz razloga loseg upravljanja klubom od strane vlasnika Svaelosa (mislim da se tako preziva lik). Iz godine u godinu Olimpiakos i Panatenaikos su ih gazili, nisu ulazili u ligu sampiona, dovodili lose i preskupe strance i najgore sto su srusili stadion. Stadion se od tada do dana danasnjeg jos nije izgradio iako je trebao da bude vrsnjak sa stadionom Olimpiakosa (Karaiskakis).
"Navijaci" Aeka revoltirani losom upravom traze smenu i na celu postavljaju legendu svog kluba Dimitrisa Nikolaidisa koji od propalog sampiona pravi klub za sprdnju (iako su igrali jednu ligu sampiona i uzeli kup) klub udvostrucuje svoje dugove i pocinje prica o bankrotu.
Klub prosle sezone nije imao stadion, 80 miliona je dugovao, cak nisu imali pare da iznajmljuju olimpijski stadion pa su neke utakmice igrali na stadionu Panioniosa ja mislim.

Celu proslu godinu su se borili za opstanak, na kraju nisu se izborili (namerno) i kupio ih je najbogatiji grk Dimitris Melsanidis, veliki navijaci tog kluba.
Raskrstio je sa placenim navijacima, nekako je uverio javnost sta su oni radili predhodnih 20 god i koliko su kostali klub tako da se tih vodja sama tribina odrekla.Pocela je izgradnja novog stadiona (dizajnirao ga je isti italijan koji je crtao Juventusov novi stadion).
Zbog ogromnih dugova klub je trenutno u 3 ligi, dugovi su im izbrisani jer kod prevaranata grka se iz 1 ne leti u 7 ligu kao sto bi to bilo normalno nego u prvu neprofesionalnu ligu.
Klub je prodao 30000 godisnjih u trecoj ligi.U kladionicama je jako mala kvota da ce Aek biti sampion grcke 2014-2015.


Ova privatizacija nama moze mnogo da donese ali mozemo i mnogo da izgubimo. Mora pametno da se odradi a da navijaci kontrolisemo svaki potez potencijalnih kupaca jer ako upadnemo u neku dubiozu tesko cemo se izvuci iz nje.
Kakav fratelo kakvi arapi, nama treba konzorcijum jakih ljudi na celu sa jednim koji bi bio nosilac i pokretac svih poslova u klubu. Mi u Srbiji nemamo tako bogate ljude koji bi mogli da iskesiraju 10mil na godisnjem nivou za finansiranje kluba.
Vracanje para u roku od 3 godine je takodje smesno. Svaki ekonomista na svetu ce vam reci da je realno vreme za povratak investicije 10godina i da je to sjajan rezultat. Nadam se samo da ce nas gazda biti 3x ozbiljniji od ciganskog :)))
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Ако Партизан у скорије време не добије правог газду или ако се не промени оваква управа можемо доћи у ситуацију да један Чукарички буде изразити фаворит у сусретима са нама. Рецимо они су већ сад, практично, приватизован клуб. Не знам које су задње намере власника брђана, али најава бонуса од 100.000 евра уколико добију гараве у сл. колу је свакако за респект. Јебена држава мора што пре да реши тај закон о спорту(приватизацији), не знам да ли се он икада и у каквом облику појавио у скупштини, јер време цури, лова нестаје из клуба, дугови се гомилају. Питање је да ли ће неко да нас узме и за тај један евро, што рече Хејсел, а мање више знамо како су прошла предузеће која су ”купљена” за ту суму у Србији. Јебено је да јебеније не може бити.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Sticem utisak da smo trosli vreme par godina terajuci Djuru iz Partizana, a znamo da ce klub biti privatizovan, bolje da se ozbiljnije razgovaralo mogucim kupcima, a to ne moze biti on. I sudeci na osnovu nekih prica ovde, covek da pomsili da ce nas neka od politickih partija kupiti, a oni samo kradu novac.

Taj Fratelo je izjavio da se druzio sa Arkanom i pohvalno i danas prica o njemu, ja sam nekako tih godina bio na Jugu i jeb.. mater tom Arkanu i Ceci i slicnim umobilnim pojavama iz rupcage, a on je sedeo po kaficima sa njima, i sad sa preuzme Partizan, onda nek ne menjanju zute boje stolica, ionako su za vreme kad je Obilic bio prvak promenili te boje, a u to vreme je doticni buljas vrsljao i po sastancima uprave Partizana. I kolika je Fratelova finansijska podloga, ako neko ima taj info? Mozda bi bio dobar da zameni Djurica, ali ne i za kupovinu kluba.

Drugo ime koje se spominjalo je Bogicevic, sto je po meni neko normalnije resenje, bio je bivsi Partizanov fudbaler, ali kako vidim po naslovima ulozio je pare u novine Politika i Novosti, pre nego u nas, ako su mu novine prece od Partizana, onda nam ni ne treba.

Ja imam neka dva predloga, pa nek razmisle odgovorni u Partizanu i drzavi:

Skoro sam saznao da je biva mis Jelena Jakovljevic udata za nekog seika iz Dubajia cije se bogatstvo procenjuje na 6 milijardi dolara. Ako se neko seca, doticna je bila deo Topalovica, grupe popularnih licnosti, koji su pratili Partizan i ovde i po Evropi, kad smo igrali ligu sampiona 2003. Eto, na taj nacin bi imali dobit i od toga sto nam je crno-bela Srpkinja uz arapski novac, plus dzabe zimske/letnje pripreme u Dubajiu, moguce da su vec imali neke veze, kad se islo na pripreme tamo. A i taj seik je sportski tip, kako citam. Da i mi nekog seika za trku imamo, samo treba neko do onih fosila iz uprave ili marketinga da se seti da pregovara sa njima, a i Dacic ili koji crno-beli politicar da trkne tamo, pre nego Vucic dovuce Bin Ladena iz groba da ulaze u cergu i Srbiju.

Drugi predlog bi bio da se kraljevske dinastije Karadjordjevic i Obrenovic privole da preuzmu klub, ili 2 rivala posto su oni zavadjeni isto i da se obnovlja monarhija polako, a ne kojekakve debilne stranke da zrgcu pare. Ja mislim da smo samo mi Grobari uvek pevali "zivela kraljevina Srbija" cigani nikad ili retko. Na taj nacin bi mi bili kraljevski klub i ne bi strepili nikad od finansijskog kolapsa, stadion bi bio pun uvek, a kad neki trener ili uprava zaseru, vadimo crno-bele maramice i odmah odu. Anarhisti sa Juga bi oziveli, kad bi imali kraljicu da zajebavaju, a Srbija bi imala bar dostojanstvo i pored teskih vremena.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
A_Grobar, jeftina droga svakakve misli ume da proizvede :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
EDIT: A_Grobar, dobra ti ova fora sa dinastijama i kraljicom za zajebavanje, haha.
Pa, dobro, kako smo mi i hrvatski i muslimanski i jugoslovenski i komunistički i monarhistički i anarhistički tim a i klub, mislim da nemamo nikakvih problema da nas kupi neki šeik, Karađorđević, Obrenović, Mamić, neki komunista, anarhista, ili bilo ko drugi...
Ali, nikako mi nije jasno, kako ,,komšijski klub,, Zvezda FMP Srbija nikad Jugoslavija, poznat po svom Ultra Srbstvu nema ništa protiv da im vlasnik bude neki muslimanski šeik?
Jesu li se oni, oglašavali, povodom toga?
Šeiče Srbine?
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Konacno, malo mi je laknulo jer, akording tu Centrali, Emiracani ipak nece uci u Rupu, jer je valjda Emir skontao da je velik haram trositi halal zaradjene pare ulaganjem u Stubu pravoslavlja:D

Za nas jos postoji mala nada, jer iako komunisti=ateisti, mi bi (Emiru, ne Kusturici:D) naneli manju stetu njegovom imiџu.

@JasminaT

Veoma te postujem kao beskompromisnog navijaca, ali si u vezi Divca ispala veci zilot nego sto bi iko mogao biti:D
Da znam da ce nas kupiti nasa legenda, ja bih bio miran kao kada bih osigurao najbolju mogucu buducnost za svoje dete.

Edit:
Evo, gospodin drug Tomic bio brzi u mozgovnom vijuganju oko verskih peripetija privatizacije, pa sam ispao, nazalost, deplasiran:)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Pošteno govoreći, ja bih bila mirnija da nas kupi Bodiroga... za Divca - nisam sigurna, uzevši u obzir Knjaz Miloš i još par stvari.....

Nije mi uopšte namera da budem zilot, ali nemojmo samo stavljati cvetne naočare samo zato što sada gledamo korov....
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Odakle vam uopste ideja za Divca nije mi jasno, ma da i ovog ce osudjivati mnogi kao i Divca, uostalom, jedino je Predrag Mijatovic covek kog bi podrzala vecina ostale od Vukotica do Kezmana ne bi podrzavala ni polovina.
Da ne pricam o Bogicevicima, Djuricima, Fratelima, Mocarelama, Malagama i slicnim egzoticnimi prezimenima.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Pošteno govoreći, ja bih bila mirnija da nas kupi Bodiroga... za Divca - nisam sigurna, uzevši u obzir Knjaz Miloš i još par stvari.....

Nije mi uopšte namera da budem zilot, ali nemojmo samo stavljati cvetne naočare samo zato što sada gledamo korov....
Šta imaš da mu zameriš zbog Knjaza ???? To što su mu je Mišković ispred nosa oteo firmu ?! Ili možda Novosti ?

Divac je legenda sprskog naroda i osvedočeni patriota .Para ima kolko oćeš i zar sumnjaš da bi nam loše bilo sa njim ?

Mislim , nema od toga ništa ,al me zaboli kad neko može da osporava takvu veličinu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kao prvo Divac nema pare potrebne da se posjeduje klub u koji svake godine treba gurnuti desetine miliona eura. Koliko je on zaradio u karijeri , 60-ak mislim...ali i da je 200 malo je.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
O kom to klubu pričaš ? Koje bre desetine miliona ? U Partizan ?
Pa nismo mi PSŽ ili City .
Milsiš da Partizan ne može sam da živi ? I to ohoho dobro.
Samo treba da dodje neko pametan i sposoban.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.878
Локација
Храм фудбала
Управо тако, па да толика улагања требају наш клуб не би дочекао ни 2010-ту годину. Мислиш да су за све ове године ова багра из управа уложила било шта??? Јесте једну велику 0 (НУЛУ).
Оно што је потребно Партизану је поштено пословање, да подаци буду транспарентни, да не може буџет клуба у једном тренутку да буде 12 милиона, па кад виде да су много више покрали онда кажу да је буџет у ствари 20 милиона.
Наравно да не би било згорега да неко и улаже паре у клуб, али то ћемо у Србији и са Србином тешко дочекати.
Па ја не смијем ни да замислим колико би новца ФК Партизан сада имао на своме рачуну, да је ова управа поштено радила.
 
Top