Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060



Једини начин да ово поставим био је из два дела али надам се да није проблем за читање.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
SETIO SE: Babić priznao da su čelnici crno-belih grešili
Potpredsednik Partizana kaže da krivica za slabe igre aktuelnog šampiona ide na dušu Upravnog odbora i svih čelnika u Humskoj
A ko će odgovarati?
Jesenja titula fudbalera Partizana nikako nije pokazatelj da se u Humskoj ovog leta radilo dobro, već je to isključivo splet srećnih okolnosti. Svestan je toga i potpredsednik aktuelnog šampiona Ratomir Babić, koji ne krije da crno-beli nemaju tim kakav dolikuje najboljem srpskom timu, a prihvata da odgovornost za to ide na dušu članova najužeg rukovodstva kluba.

Očajan prelazni rok

- Najvažnije od svega jeste to što smo polusezonu završili na prvoj poziciji, a sad je pred nama deset dana u kojima treba da sednemo za sto i analiziramo urađeno. Iskreno rečeno, napravili smo mnogo grešaka. Loše smo odradili prelazni rok, dozvolili smo da nam odu igrači koji nisu smeli, ali novac je diktirao red poteza. Kad smo rešili finansije, već je bilo gotovo i nismo doveli adekvatna pojačanja - kaže Babić za Kurir i dodaje:
- Konkurenciju u ekipi popunili su fudbaleri koji dugo nisu igrali i koji nisu bili u stanju da naprave razliku na terenu. Takođe, tokom sezone bilo je prilika da se oni razigraju, ali to se nije dogodilo i to sve treba da se analizira.

Slede sastanci

Iako se iz ovih reči Ratomira Babića može zaključiti da se kritika odnosi na rad sportskog direktora Alberta Nađa i trenera Vuka Rašovića, potpredsednik Partizana to demantuje:
- Kao što sam rekao, svi smo grešili i ne bih spominjao imena. Upravni odbor je pravio greške i sad je na nama da ih zajedno ispravimo. Razgovaraćemo i pokušaćemo da pronađemo najbolje rešenje za klub.
http://www.kurir-info.rs/setio-se-babic-priznaje-da-su-celnici-crno-belih-gresili-clanak-1125265
Bez ikakve konkurencije, posle predsednika kluba ovo je prvo govno kome želim da vidim leđa. I dan danas ne mogu da prežalim što nisam iskoristio priliku da ga u trenutku kada se pored mene na platou ispred JNA sapleo i pao, slučajno nagazim po glavi. Kakvo đubre.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
http://www.kurir-info.rs/setio-se-babic-priznaje-da-su-celnici-crno-belih-gresili-clanak-1125265
Bez ikakve konkurencije, posle predsednika kluba ovo je prvo govno kome želim da vidim leđa. I dan danas ne mogu da prežalim što nisam iskoristio priliku da ga u trenutku kada se pored mene na platou ispred JNA sapleo i pao, slučajno nagazim po glavi. Kakvo đubre.

Bez ikakve konkurencije, posle predsednika kluba ovo je prvo govno koje zelim da vidim u kovcegu. I dan danas ne mogu da prezalim sto nisam iskoristio priliku da ga u trenutku kad je prelazio ulicu pregazim kolima izpred Zemunela. Tesko djubre.
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
Sticajem okolnosti znam da je Bajo Zivanic pre svega veki navijac Partizana.
On je bio suvlasnik u Verano Motorsu sa Lekicem (sada u savezu) i Milijom i on je tu dvojicu cigana ubedio da udju u Partizan a ne u cergu.
U poslednje vreme firma (firme) mu jako slabo posluju. Najveca greska mu je bila kupovina robne kuce Beograd i tu je puko bas puno para.
Sa Bajom (u koliko je tacno ovo) sa sigurnoscu mogu da tvrdim da dolazi jos jedan krimos iz C.G. poznatiji kao Veskobar (Vesko Barovic). Takodje veliki Partizanovac, veliki prijatelj i kum sa Duletom, dosta puta pomogao finansijski KKP, uglavnom neke cartere placao. On finansijski stoji jako dobro, mnogo je bogatiji nego sto je bio dok smo bili u istoj zemlji.
Ono sto vecina ljudi ne zna, Barovic je kum, prijatelj itd sa mnogo nasih bivsih igraca. Kralj, Cakar, Mirkovic... i sigurno ce se neka od tih imena pojaviti sa njima u upravi. Naravno oni ce verovatno dovesti i neke od njihovih prijatelja (Jokan, Sava, Gordan, Ivan..).
Bodiroga je u velikom biznisu trenutno, vladika Hercegovacki Gligorije ga je upoznao sa dosta njegovih poslovnih partnera i upoznao je sve bogatije ljude u ovom regijonu. Svi su u jako dobrim odnosima sa Terzicem, Zecevicem i Bjekovicem, znaci ukoliko dodju mozemo ocekivati i njih i neke njihove ljude.
Petric, Tomic, Mirkovic su na ratnoj nozi sa Damjancem, Djuricem i siptarom.
Ja iskreno navijam za ove promene ali pod uslovom da ovi koji dodju dovedu sa sobom na odgovorne funkcije dosta bivsih igraca i izbace ovu stoku (malobrojnu) iz UO.
Sumnjam da ce biti kompromisa jer mi u sustini i nemamo U.O.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Најобичнија манипулација на "Моцарт спорту", тотално су извукли из контекста текст који је објављен у "Информеру".
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Sa Bajom (u koliko je tacno ovo) sa sigurnoscu mogu da tvrdim da dolazi jos jedan krimos iz C.G. poznatiji kao Veskobar (Vesko Barovic). Takodje veliki Partizanovac, veliki prijatelj i kum sa Duletom, dosta puta pomogao finansijski KKP, uglavnom neke cartere placao. On finansijski stoji jako dobro, mnogo je bogatiji nego sto je bio dok smo bili u istoj zemlji.
Ono sto vecina ljudi ne zna, Barovic je kum, prijatelj itd sa mnogo nasih bivsih igraca. Kralj, Cakar, Mirkovic... i sigurno ce se neka od tih imena pojaviti sa njima u upravi. Naravno oni ce verovatno dovesti i neke od njihovih prijatelja (Jokan, Sava, Gordan, Ivan..).

:banghead

Ako ce Barovic da nas spasava, jebali smo jeza u ledja :puke

U kakvoj mi divljini zivimo jbt...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
A čekajte, vi mislite da ostali evropski klubovi, uključujući i one najveće nemaju kontroverzne biznismene, bivše reketaše i mafiju u svojim upravama? Nekima su i vlasnici veliki Boss-ovi... Da li vi uopšte kapirate kako funkcioniše svet? Naročito onaj razvijeni i moćni.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Naravno, pa samo treba da se pogleda italijanska liga.. Od Milana nema mozda boljeg primera..
Ne znam sta ste se uhvatili sad za Bodirogu.. Pustite coveka, jbte nije jos ni dosao.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
problem je sto ovde ljudi misle da ce partizan i zvezdu da uzmu neke milijarderske dinastije koje su krenule u stvaranje bogatstva pre 100,150godina.. pa ne ide to tako,pogotovu ne u fudbalu.. dovoljno je pogledati celzi i njegovog vlasnika i sve ce vam biti jasno. jedina razlika izmedju nas i engleske je sto on celzi koristi za razonodu i pranje para a ovi nasi samo za otimanje para..
 
Последња измена:

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
@Nikola G

Bas tako!A i to su "kafanske price" o Veskobaru.Ne kazem da mozda nece ali stanite ljudi, ispade Bodiroga najbolji frend sa svim mafijasima a sad nam u Upravi sede "zlatni momci" predvodjeni mladjahnim Rasom.Ja cu i Veska da progutam ali nece doci, mozda iz senke pomogne?

U navijackom narodu se ocekuju nekakvi cistunci bez mrlje u karijeri na 'lebac da ih mazes ili "dinastije" bogatasa koji ce svoj "krvavo opljackan novac" da investiraju u Jelen Super Ligu jedno nevidjeno atraktivno takmicenje privlacno kao magnet za "investitore" to su bajke!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Uvek u klubu trebaju ljudi sa mudima, ljudi sa parama, ljudi sa kontaktima, ljudi koji će da zaštite klub kad ga napadaju, da nam ne dave igrače po svlačionicama i slično.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Bodiroga ispade Gustavo Fring jbte.

Nije Ðura kriv, mi smo govna.
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
100% sam za upravu sa Bodirogom na celu.

Ljudi kao sto su Barovic nece odmoci ni pomoci ali barem ce neko spolja tesko se usuditi da udarili na klub. Naravno u koliko je sve ovo istina.
Kad bi se Zeka vratio iskreno ja bih bio najsrecniji.
 
Top