Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Тај један национални стадион је можда и био у плану раније, али у тренутној позицији опште декинтираности - нема од тога ништа. Њихов стадион не испуњава минумум услова (мало људи зна - на њихов стадион не може да уђе ватрогасно возило, једино да сруше пола једне трибине и направе места), још је под неких 30 хипотека. За наш је инсцениран спор са Војском, чисто да се очува нека "уравниловка" са њима.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.538
Локација
tamo daleko...
Citam da promena trave kosta 130.000 evra i da nasa nije menjana skoro deset godina, a da treba da se menja svake trece, ili cetvrte godine. Zna se kome treba jebati sve lopovsko i pokvareno, i u ovom slucaju. Kakvi su to nesoji.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.093
Reaction score
15.829
Локација
Храм фудбала
Mnogo će se potresti. Mozda bi mutavi i ulozio u zamjenu trave, ali kad je vidio da ima gorih i od nas (Azerbejdzan) odustao je.
A posto manekenima iz reprezentacije to najvise smeta, izvolite manekenčići pljunite po 10 000 evri i vec sledeci meč će vaše pozlaćene nogice istrčati na svjezu, novu travu.
 
Последња измена:

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
444
Reaction score
344
Локација
NBG
Sa jedne strane i treba da nas pljuju zbog lose trave, to je sramota za ljude koji su pokrali milione na transfere. A sa druge strane, stadion nije nas, oduzet nam je, zasto ulagati u nesto sto nam je oduzeto.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Stadion JE NAŠ! A to što bahata banda o tome ćuti je druga priča!

Drugo, nije samo trava u pitanju. Ovde bukvalno treba sve razoriti, staviti pravu dranažu i grejače. Cena je malo veća od pomenuitih 130.000. Pola milke minimum. Na ovom stadionu, pod ovom upravom, to nećete videti nego samo krpljenje, ako i toliko!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Pa sad....mozda je i bolje da bude ovakav teren jer nismo blizu nivoa Totenhema a oni nisu navikli na krticnjake. Npr protiv Intera 90-ih dobar teren je mogao da nam donese prolaz ali je vise pomogao italijanima...znaci onima sa losijom igrom ili sa defanzivnijim pristupom.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
444
Reaction score
344
Локација
NBG
Gazda, hoces da kazes sa smo vratili stadion, da on vise ne pripada vojsci zvanicno(presuda, papiri sta god)?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zašto nas ne vode na sud ako misle da su u pravu. Imamo sve potrebne papire, a to što oni kenjaju po medijima.... Doduše, iako je stadion naš i on je verovatno pod hoptekom kao i Zemunelo.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.939
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Gazda o cemu pricas covjece? Pa zar prije oko godinu dana sud nije donio odluku da je stadion vojni a mi smo se na to zalili 2 sedmice kasnije. O tome smo ovdje ispisali stranice i stranice a nakon te nase zalbe vise se nista nije pisalo po medijima niti je sud sta promijenio a sigurno bi se culo da jeste.
A mozda sam i ja lud pa sam sve sanjao.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Zašto nas ne vode na sud ako misle da su u pravu. Imamo sve potrebne papire, a to što oni kenjaju po medijima.... Doduše, iako je stadion naš i on je verovatno pod hoptekom kao i Zemunelo.

Šta oni nas ima da vode na sud kad su uzeli stadion? Mi jedino možemo da se žalimo pa da zovemo "državu" na sud, a ne oni nas.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Gazda o cemu pricas covjece? Pa zar prije oko godinu dana sud nije donio odluku da je stadion vojni a mi smo se na to zalili 2 sedmice kasnije. O tome smo ovdje ispisali stranice i stranice a nakon te nase zalbe vise se nista nije pisalo po medijima niti je sud sta promijenio a sigurno bi se culo da jeste.
A mozda sam i ja lud pa sam sve sanjao.

Покажи тај текст где пише да је суд донео одлуку да је стадион војни.

Суд уопште није донео дефинитивну одлуку да је стадион војни већ је оспорио решење према којем је стадион прешао у власништво Партизана почетком 90-их. Што значи да процес није завршен, тек треба да се води и утврди власништво. Једна ствар је покретање и оспоравање процеса, а сасвим друга коначна пресуда.

Мислим, власништво је Партизаново, сумануто је да неко после 20 и кусур година може да оспори то, али у овој банана држави је све могуће...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Mi imamo samo pravo korišćenja, stadion je državni. A oni, država, može da odluči šta će sa njim da radi. Prilikom privatizacije, stranac može da kupi FK Partizan kao brend i da ga boli kurac za stadion. Za te pare koliko ga naši procene moći će da zida novi ( a svakako će morati i da hoće da kupi JNA jer će se raspasti).
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ako su ovi podaci tačni ,stadion jeste naš ,a to što je država osporila vlasništvo nas je spasilo uzimanja Djure i ekipice kredita ,jer stoji zabrana od 2011.

CB je lepo napisao ,nije promenjeno vlasništvo ,već samo rešenje ,po kojem nam je vojska prepustila stadion . Znači ,u najgorem slučaju ,izdaće se novo rešenje i to je to .

E, sad, uvek kod nas postoji sumnja neke mutljavine ,pa tako i ja gledam na ovu zajebanciju .

U toku eventualne privatizacije ,kupac će kupiti klub za manje pare ,ako je stadion pod nekim sporom . Posle kupovine ,klubu se vraća stadion i on ga dobija za male pare .

Ups, izvinjavam se , vlasnik stadiona je JSD ,a ne FK . Tek sad mi nije jasno ,šta će se desiti kad neko kupi FK ?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Mi imamo samo pravo korišćenja, stadion je državni. A oni, država, može da odluči šta će sa njim da radi. Prilikom privatizacije, stranac može da kupi FK Partizan kao brend i da ga boli kurac za stadion. Za te pare koliko ga naši procene moći će da zida novi ( a svakako će morati i da hoće da kupi JNA jer će se raspasti).

Колико ја видим, парцела је државна на којој право коришћења има ЈСД Партизан.

А објекат (стадион) је у приватном власништву ЈСД Партизан (рубрика "подаци о зградама и другим грађевинским објектима").

На крају је уписана забрана отуђења, јер је покренут поступак за оспоравање власништва. Што никако не значи да је донета било каква пресуда, са камоли да нам је стадион одузет.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da, to nisam provalio. Ček sad, kako može zemlja da ima jednog vlasnika a objekat na toj zemlji drugog? Malo me ovo sludelo sad... Šta sad ako vlasnik zemlje ne želi više da ima objekat tu, hoće da ima samo njivu, a na to ima pravo?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Па скоро цела територија Србије је на том принципу. :D Мој стан је у приватном власништву а налази се на државном земљишту. Сулудо, али је тако.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Neverovatno!

Znam veoma dobro kako je u Srbiji i šta se tu može i ne može, ALI nije samo srpski sud u pitanju!

Neka samo pokušaju da nam posle 20+ godina preko Vučićevog suda oduzmu stadion!

I nad popom ima pop! U to ste se uverili izbacivanjem stuba Srpstav i Pravoslavlja iz Evrope.
 
Top