Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Jos se ni sta ne zna, a vec smo krenuli da pljujemo i kunemo. Sreca da imamo ljude koji ovde pisu i koji su nam rekli da mozemo mirno spavati.

Marko Nikolic ako dobije otkaz, bice to najveca nepravda ucinjena, a mi smo nemocni bilo sta da uradimo, i na tome ce se pokazati da smo kao navijaci jako slabi i nebitni bilo kome u ovoj drzavi. Sasvim sam siguran da ce krenuti prica protiv Marka j na ovom forumu, u fazonu da je ovakav ili onakav, ali mene kao navijaca intresuje rezultat, a Marko ga ima. Majstor je u svom poslu i ako nema neki alat, recimo da u kutiji ima samo jedna kljesta i jedan sRafciger, a mora da otkloni kvar na automobilu.

Stanoje, Marko, nastavice se...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.090
Reaction score
8.451
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Znaci nema vise ni starog dobrog cekanja na zicer, rusenja preko igraca, cekanja bilo kakvog kiksa, pakovanja raznih prica...nikakav razlog ne treba, odmah pljas otkaz!
Bruka!! :banghead
ja ne mogu da verujem!!
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Tumbakoviću govno jedno! Koja slina se pita u našem klubu e živote.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
битно је да је Тумба своју фуфицу оставио на челу маркетинга,а Марка ко јебе.срам те било Љубиша,ако уопште и имаш срама
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Tribina:

Смирите страсти. Ово је лично Тумбаковићева идеја и жеља да постави Ивана Томића за тренера због својих комбинација. Ово неће тек тако проћи али се неће ни претворити у нешто друго!
Већ се одреаговало тамо где треба и чврсто верујемо да нећемо мењати нашег тренера. Ако некога будемо мењали то само може бити Тумбаковић и она његова курветина!

Verujem da je ovo istina i da je ovo lično maslo govneta Tumbakovića.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
maximilian, da si ti lbekakva legenda kliba, i da vidis sta zlotvori rade tom klubu, i da cvidis kako su pederski oterali veoma dobrog strucnjaka sa klupe, i sramotno, da li bi ti pristao da dodjes na njegovo mesto?


e zato se pljuje Tomic..

Pusti tu pricu svega ti. Bio sam ja i protiv smjenjivanja plavog koji je odro' cigane u rupi sa 10 igraca i dovodjenja nekog anonimusa Stanojevica za kog nikad nisam cuo niti znao da je igrao za Partizan.

Ko je ovdje bio da se smijeni Rasovic i dovede Nikolic? Ja nisam.

Tomic misli samo na svoju guzicu kao i svi ostali. Ostaje samo nada da je ono sto je Nemanja postavio bar djelic istine.

Mogu samo da potpisem peticiju i to je to, nazalost.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.876
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Znaci nema vise ni starog dobrog cekanja na zicer, rusenja preko igraca, cekanja bilo kakvog kiksa, pakovanja raznih prica...nikakav razlog ne treba, odmah pljas otkaz!
Bruka!! :banghead
ja ne mogu da verujem!!

Dobro si primetio. Pre ti bar napakuju nesto da dobijes otkaz. Sad je samo fazon ajde vozi.
Nikolicu oces Babovica?
Necu
Nikolicu odnesi knjizicu na biro rada...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ja sam šokiran, razočaran, besan ma razbijen. Marku sam apsolutno verovao. Užasan dan za FK. Neverovatna odluka. Zamolio bih i igrače da krenu za trenerom. Potpuni bojkot FK ljudi!! Ivane Tomiću ako pristaneš da zameniš trenera koji je najbolji u poslednjih nekoliko godina SRAM TE BILO I SEREM SE NA TVOJU LJUBAV PREMA PARTIZANU. Užasno se osećam...
 

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
Do juce su pljuvali Nikolica kad je izgubio titulu a dobio sve sto je trazio i Vulicevica i Skuletica i Drincica I Lazovica sto ni jedan trener pre njega nije dobio, a danas ga ti isti brane.

Ban. Razlog - eto tako.

WebCrew edit
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Vodje kazu da je tumbakovic insistirao na smeni!Govedo pogano,mozda ce otici Marko,ali ti neces uzivati na funkciji...crkotino kompleksaska.
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Da smene mozda i najboljeg trenera u poslednjih 10-ak godina, i da nam dovedu Babovica i Miljkovica???

E pa jebem vam majku svima do jednog ko je sada nesto u klubu! Da posle 3 dana dovedes one koji vole Partizan do ovakvog besa, pa to je umetnost! Sve i da namerno to radis!

Ako se sve ovo dogodi, ni na kraj pameti me nece biti da pridjem stadionu! A ako i budem prilazio, ici cu sa namerom da napravim zestoko sranje!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.100
Reaction score
26.509
Локација
ante portas
Izgleda da su najverniji reagovali.Tesko ce proci ova ideja kurvinog sina Tumbakovica.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ne zelim da vjerujem da je ovo istina. Hoću makar da se nadam da je ova gnjida od Tumbakovića zagrizla prevelik zalogaj.

Do juce su pljuvali Nikolica kad je izgubio titulu a dobio sve sto je trazio i Vulicevica i Skuletica i Drincica I Lazovica sto ni jedan trener pre njega nije dobio, a danas ga ti isti brane.

Znaci Nikolic se smjenjuje jer je "izgubio" titulu prosle godine?
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Izgleda da jeste i da se malo zaigrao

malo grobarskog humora

108885269681750998779365.png
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Свако ко буде имао ту срећу да сретне петарду, нека му се најсочније најебе мајке покварене, и њему и његовој курветини и нека потегне пљувачку из пете и пљуне га по сред оне главе шлогиране.

И друго му се око затворило, да Бог да!

Томићу бих нешто поручио, ако је био спреман на ову игру шлогираног петарде, али овог пута ћу бити уљудан. И молим вас лијепо, престаните више сваког играча који је играо у Партизану да називате легендом, у пм!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.325
Reaction score
34.785
Локација
vaginamandibularia

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Miki svaka ti cast, idealna analiza forumaskog mentalnog sklopa.

Nema tu nikakve analize.. Pljuvali su ga ljudi koji ne vide dalje od pola metra,to jest oni koji i dalje nisu svesni da nam je prosle godine ODUZETA titula u reziji sns/tole

Pa jbt meni je ortak sa severa 8 kola pred kraj rekao nemoj da se znojis titula ide kod nas odavno je to dogovoreno. To mi je iskreno rekao a decko nije klasicni umobolnik sa severa
 
Top