Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja sam već postavio to pitanje, ali odgovor nisam dobio.
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Vama je idalje Vazura miliji od Bjekovića,pa nazivate ove druge Nedićevim ciganinma!?Da su ga Grobari napali,sapleo bi se o neki ćutek sigurno...5000 evra mesečno!Za šta bre? :banghead
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Da, ali kad dođe veliki dan Konačnog Čišćenja Partizana lakše će biti počistiti Nedića, Bika i njihove, jer će im korjenje biti plitko, nego Zeca i njegove. Čak i ako se istale sad sa njim, a hoće, to mu ubija neke postotke. A ako Usnija bude morao u nekakvu koaliciju, eto i nama malo olakšanja.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.960
Reaction score
27.124
Jedno zapazanje...
Od kada nas vodi ova vrla uprava, sa sve vazurama,nedicima, svinjarima i julovcima, odigrali smo cetiri derbija, i pobedili...nijednom...2014 godine, na cijem kraju su nas aktuelni izdajnici preuzeli, dobili smo oba derbija, i prolecni i jesenji. Pametnom dosta.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.525
Reaction score
23.592
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Jedno zapazanje...
Od kada nas vodi ova vrla uprava, sa sve vazurama,nedicima, svinjarima i julovcima, odigrali smo cetiri derbija, i pobedili...nijednom...2014 godine, na cijem kraju su nas aktuelni izdajnici preuzeli, dobili smo oba derbija, i prolecni i jesenji. Pametnom dosta.

Dobro zapazanje, teorija zavere :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.960
Reaction score
27.124
:D za dan bezbednosti ako me se sete - sete, ako ne, nista, to je bila moja duznost i obaveza...:D
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
I sta sad!? 27.4 ili 24.5 ????U svakom slucaju bolje sto pre,jer ovo je tesko sranje od uprave...pa neka dodje Bik bolje on nego Cmargazura I strucnjak poput Ilijeva.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Iliev je bar gledao video snimke igrača pa pronašao Evertona, a Bjeković se ,,proslavio,, time što pred Artmediju nije želeo da kupuje napadača, a i inače, teorijom da treba pre da igraju ,,naša deca,, nego stranci...

A ja bih dao deset igrača za jednog Moreiru, i pre voleo da vidim 11 Evertona na terenu, nego ovako kako je sad...

Bjekovića pamtim kao odličnog igrača (šta ću, dovoljno sam mator za ta sećanja), kao odličnog trenera (kladim se da ni to ne pamte mnogi sa Foruma), e sad, kao SD...pamtim svašta nešto...i ovo i ono...

Nego, Bjekoviću se bliži sedamdeseta godina, i na stranu sve što mislimo ili znamo o njemu, valjda je red da polako prepušta posao i nekom mlađem...
Isto kao i kapiten Saša Ilić na terenu...

Ili je to neka politika kluba - što starije to bolje, kao vino...

Ili je to politika vladajućeg SNS-a...?

Jebiga, ja to gledam preko ličnog primera - tako nešto slično i kod mene na poslu...odlascima u penziju, broj zaposlenih stalno se smanjuje, mlade baš i ne primaju, a zato sav posao (svake godine ga je malčice više, ali nakupi se toga za podosta nekoliko godina) pada na nas, matorce...

Dakle što starije to bolje, nedaj nikom mlađem fotelju ili posao, optereti matorce koji rade da rade još i više, i teraj dalje...

Da se zna, od Saleta Ilića jesam stariji, ali od Nenada Bjekovića seniora sam ipak podosta mlađi...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Za sve ima mesta na državnoj sisi... Sami sebi odrede mesečnu platu i svi srećni .

Znači plan je da mi ogade i Saleta kapitena.. Vrh.

Saleta savetujem da batali mesto u upravi dok ne dođu bolja vremena. Koji će ti to kurac sada ? Idi odmori se uz cigare Vinjak i decu.
 
Последња измена:

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Ne znam sta Vas to cudi, Bik jedino tako moze doci na celo kluba...
Dug nam je vec preko 18 miliona...odradili su odlican posao govnari!
Ako ostanu na celu kluba bicemo kurvina kurva...
 
Top