Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Tacno je to sto si procitao, ali nema uopste potrebe za skupstinom ako kompletan sportski sektor i radna zajednica stanu uz direktora i trenera i javno poruce lopovima. Necemo ku*cem vise da mrdnemo dok vi lopovi koji se na nasu stetu bogatite ne odete iz kluba. To nije strajk, vec jasna poruka da ce sve stati. Mozda oni imaju u rukama vlast ali vlast ne ostvaruje sportske rezultate i ne igra fudbal, a Partizan je fudbalski klub koji je tu gde jeste zahvaljujuci sportistima i sportskim radnicima a ne nekim novokomponovanim lopurdama!

Hvala. To deluje kao dobra i bezbolna opcija ali ipak mislim da je opet bolje što postoji i Statutom zagarantovano legitimno pravo da zakažu Skupštinu, za "svaki slučaj" (za slučaj da se ovaj nesoj iz UO napravi lud i proba da sačeka, da se stišaju strasti, da nastupi dobro nam poznata amnezija, pa da nastave da jašu i kradu).
Daleko od toga da je gotovo, ali većina je većina, najgore što može da se desi je da se čeka Skupština, a ne verujem da su ljudi iz RZ naivni i da će na osnovu par plaćenih i glupih novinskih članaka da promene mišljenje o Mladenu i Saletu. Ako su posle onog prvog napada mutavca ostali uz njih, teško da tu može nešto da se promeni.
 

Homo Sacer

ex-manceUBJF
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
203
Reaction score
6
Лопов са пилећим мозгом не зна да распозна шта је лопта, а шта лубеница...а да ли навија за нас, или њих је тотално небитно....он сам о себи говори сваки пут кад стане испред камере, или да изјаву за новине!

Што се тиче медија који су "нама приклоњени" мислим да ту нико никоме није приклоњен, да је ситуација таква само из разлога што тренутно је у "офанзиви" (Крстајић, навијачи са графитима) само једна страна, а они опет сваки дан морају да продају папир, тако да турај све што се може турати,
док неко не понуди неки еврић
!

Вукадиновић са изјавом "или имамо паре, или немамо" не знам шта показује? Да је овца, или намазани билмез са циљем да се попење на трон, а имао сам лепо мишљење о њему.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Istina je da su me zvali članovi UO u nameri da me zadrže i nagovestili mi da će Krstajić biti smenjen... Ja sam im samo rekao: AKO OTERAJU KRLETA IDEM I JA! Mislim da su time shvatili da mi radimo samo za Partizan i da nemamo drugi interes!

Изјава Станоја , ускоро стиже комплетно саопштење !
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.099
Reaction score
15.864
Локација
Храм фудбала
Надам се да је ово почетак краја Мутавог у Партизану.Нек се врати таксију и нек одјебе од Хумске.Младене побједи!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
U ponedeljak ce sigurno Krstajic biti razresen duznosti i napljuvace ga sigurno, ali to ce biti samo poslednji trzaji, previse je stvari izneseno u javnost, da bi moglo da se opet sve gurne pod tepih i da se nastavi kao da se nista nije desilo.

Revolucija je pocela i vise nema nazad, imamo podrsku medija, 90 posto navijaca je protiv Djurica, u Alkatrazu su samo vodje ostale i prate ih klinci koji se loze na Kimija i ostale "opasne momke" , medjutim oni su manjina, bitni su oni koji dolaze na taj Jug zbog Partizana, ne zbog Djurica ili Krstajica, a oni ce se pobuniti protiv Djurica, kad budu uvideli da postoji sansa da se sav sljam otera i da najzad pravi ljudi dodju na celo kluba.


PODRSKA ZA KRLETA I STANOJA


A sto se tice Nadja, no comment, bolje da ne kazem sta mislim za njega u ovom trenutku, recicu samo NEK GA JE SRAMOTA.
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Сале је, очекивано, стао уз Крлета, а надам се да ће тако и остали из спортског сектора. Добро би било када би и они јавно рекли шта мисле, као што је Сале то урадио.
Крстајић до победе. мутави ОДЈЕБИ!!!
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Tako je Stanoje,nisam ni sumnjao da ce odgovor biti drugaciji!:ziveli

SAD SVIM SILAMA NA BAGRU!!!:BB

Nadj ne zeli da daje komentare :pop Mozes i ti sa ovima sto ce,nadam se,biti oterani pa tamo nemoj da dajes komentare i cuvaj svoju bulju!!!Budi bre covek i napadni ova govna bar sad na kraju!Ne znam kako moze u oci da pogleda Krleta i Stanoja...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Svako govno iz UO, do onog poslednjeg govneta mora da ode. Nijedno jedino govno ne sme da ostane!
Djuric i kompanija ce sad krenuti u kontra napad.

U javnos ce izaci najverovatnije u ponedeljak, sa vec pripremljenim scenarijom:
-pre svega, pokusace da diskredituju ime Mladena Krstajica!...
To već rade. Anonimno (jajare, kako bi drugačije) je jedan član UO zapitao u medijima "Ako se Krstajić žali na zakasnela primanja radne zajednice, da li to znači da je zadovoljan sa svojih 12.000 evra mesečno?"

Znači da mi je da dohvatim tog anonimnog pa da ga na kolac nabijem, u usta ga jebem smrdljiva! :angry

Pizda ti materina vašljiva, ti ćeš da prozivaš Krstajića i njegovu platu...

Kolika god da mu je plata - da li ju je puškom tražio od vas mater vam jebem šugavu???

Da nije Krstajić siroče bez 'leba pa je došlo da se preko funkcije sportskog direktora Partizana 'leba nasušnog najede...majku vam jebem ogavnu...čovek za razliku od vas razmišlja o radnoj zajednici iako to nije njegova već vaša obaveza...jebem vas u usta žvalava...

Ko su već godinama 2 jedina prava sponzora Partizana, majku vam jebem idiotsku? 1) UEFA i 2) sportski sektor FK Partizana...pička li vam materina odvratna!!!

Koliko ste vi para "namakli" u klub prethodnih godina, svojom zaslugom, mimo prodaje igrača kao na pijaci? NISTE KURCEM MRDNULI STOKO SMRDLJIVA!!! A koliku mesečnu apanažu dobija svako od vas govnavih članova UO, koliko para svakog meseca izvlačite iz Partizanove kase A DA KURCEM NISTE MRDNULI ZA PROSPERTITET KLUBA? Bagro i balego najodvratnija...

O vašim lopovlucima i trpanju klupskih para u nikad sita i glomazna, masna vaša dupeta - o tome da ne govorim gadovi jedni...

Treba vas postrojiti ispred ulaza u klupske prostorije i ceo sportski sektor FK Partizan da vas prvo ispljuje, a onda batinama da vas na'rani dok ne crknete! A kad crknete, onda navijači da priđu da vas crkotine ugaze!!!

Istina je da su me zvali članovi UO u nameri da me zadrže i nagovestili mi da će Krstajić biti smenjen... Ja sam im samo rekao: AKO OTERAJU KRLETA IDEM I JA! Mislim da su time shvatili da mi radimo samo za Partizan i da nemamo drugi interes!
Normalno. Svako ko iole poznaje SS-a znao je da će stati uz svog kolegu, kao što i ovaj uvek staje uz njega...
A sps-ovsko govedo Ružića treba posebno išamarati zbog ovog pokušaja "vrbovanja" SS-a...
E, pizda ti materina političko-politikantska, pa nisu svi gnjide poput tebe u usta te jebem da te jebem...jebo te u dupe i ti njega tvoj bivši i pokojni lider pizda ti materina...
 
Последња измена:

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
"Вечерас ће бити обавештење, којим ћемо ставити до знања људима који је наш став поводом догађања у клубу, иако мислим да је он већ врло јасан."

ZABRANJENI!
 

Dr.Jerry

Početnik
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
16
Reaction score
0
Dva dana sam neprestano online citajuci svaku vest koja se pojavi .Sve vise sticem utisak da govno polako ali sigurno klizi niz zidove wc solje a rucicu za vodu povucice skupstina do kraja januara. Nego ljudi Djura nije nista u odnosu na krupne zverke iz senke .....sta cemo sa njima da mi je znati.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
djuric je cigan, treba ga (znate sat treba

jos nama sere nesto
sta ovaj nadj pokusava, da glumi njegovu kucku cigansku
jesmo dotle dosli

vodite ga u tri vase picke materine sto dalje
 
Последња измена:

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Kako mi je muka od ovih tekstova iz zurnala gde se pominju plate igraca i to kako je te igrace Krle licno birao , i ovo kenjanje o Ilievu o kom je Stanoje vec sve rekao ... Dokle ce vise da nam vredjaju inteligenciju mamu im bre lopovsku jebem !!! Djuricu mrs bre iz Partizana ,mutavi majmune !!!
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ljudi nemoj vise da se lazemo.Djuric je smesna karika u Partizanu.I dalje se pitaju unistitelji kluba,komunisti koji su tu pedeset godina,politicari koji kradu od kluba, Bjekovic i kompanija.Nista se nece postici teranjem samo Djurica.Mora komplet cela uprava,skupstina do poslednjeg clana da se najuri iz kluba.Ta ista skupstina i ta ista radna zajednica je i dovela mutavog se 99 posto glasova na izborima.Ta skupstina i radna zajednica godinama ucestvuje u urusavanju kluba.Jedini lek i jedini pravi put je ocistit i sve do poslednjeg coveka,sve ostalo je zamajavanje.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
A što se vi čudite za Nađa? Niste mi jasni. Pa on uz svoje saigrače iz Partizana i iz reprezentacije (Sava, Bata, Ivan) nije stao ni pre 2 godine. Zašto ste očekivali da sad stane uz Krleta i SS-a? Po meni se on ponaša potpuno shodno očekivanjima. Mene bi strašno začudilo da on otvoreno stane uz sportski sektor i da upre prstom na govna iz UO (kojem i sam pripada). Ali baš bi me začudilo.
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Svako govno iz UO, do onog poslednjeg govneta mora da ode. Nijedno jedino govno ne sme da ostane!

O ovome govorimo još od leta, ovo je ključna stvar, i mutavo govno i sve komunjare koje su sada u upravnom odboru moraju otići, svi do jednoga!
Smena mutavog smrada bez odlaska ostalih ne znači ništa.
Ako hoćemo zdrav, normalan klub, svi moraju otići, po ovom pitanju nema kompromisa.



JEBI KRLE PIČKE LOPOVSKE!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top