Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
Пошто нисам имао прилику да гледам изјаву оног комунистичког комесара јуче,учинио сам то данас на нашем сајту.На жалост или на срећу,снимак сам угасио већ код прве изјаве :"Сви чланови УО раде у Партизану искључиво волонтерски..."
Па јебем вам и жене и пунолетне ћерке искључиво волонтерски!Ништа лично.
Докле бре овако?Напоље СВИ.У Партизану сте да перете паре,мамицу вам хоштаплерску!Треба их све избацити.Не требају нам волонтери и забринути квази -тајкуни /успешни људи.ЗАПОСЛИТИ нове људе,дати им ПЛАТУ,па ако не раде добро,онда нека сносе одговорност/отказ.Партизан није приватно предузеће,и као такав,сваки члан или навијач да има увид колика су примања људи на челу клуба,који данас тамо седе "волонтерски".
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Koliko je meni poznato, sve je spremno za BIG BANG sutra ... Jos se neke stvari finalizuju, ali to je uglavnom to.

Jedino sto me u ovom trenutku brine je - samo da ne bude pojeo vuk magarca i to je to. Kad snajder dobije nogu, a njegovi su mu ocigledno okrenuli ledja, da se ne stane na tome nikako! GDE SU PARE FRAJERU? Ne, ne moras ti da odgovoris, chike iz UBPOK-a mi deluju potpuno kompetetne za to...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dragi naš Krle,
Dragi naš SS,

Ovde je letos, krajem avgusta, kod one prve frke (mislim javno prve, inače je kurac to bila prva frka, barem kad je SS u pitanju) koja vam je pravljena od strane gamadi, otvoren poseban topik "Sva Đurićeva obećanja". Malo je taj topik otišao u zapećak, pa čisto da vam u ovo popodne (posebno tebi Krle) malo skrenem pažnju na sve ono što su vredni forumaši :)D) skupili na jednom mestu u tih 20-ak dana (30.08.2011 - 18.09.2011):

http://www.juznatribina.net/vbforum/showthread.php?t=2430

Sad sam se i sam malo podsetio na sve laži mutavog govna, opet naravno ostao frapiran količinom laži (= bezobrazluka i osionosti), a jednu moram da izdvojim (iz "mora" najgnusnijih laži):

On je dodao da su crno-beli obezbedili sponzorski pul koji će Partizanu doneti "skoro tri miliona evra".

“Dvanaest sponzora će uložiti po 200.000 evra u naš klub. Osam je to već učinilo, a preostala četiri će to uraditi u narednoj nedelji ili nešto kasnije”, rekao je predsednik crno-belih.
Ovo je objavljeno na klupskom sajtu Partizana, dana 14.12.2010, dakle pre samo malo više od godinu dana...Pitaj ih Krle sutra javno da li su ti "sponzori" oni koji pozajmljuju lovu, da li su ti "sponzori" konkretno članovi UO...pošto mi je indikativno to sa "12 sponzora"...taman onoliko koliko je i članova UO...MAMU VAM JEBEM HOHŠTAPLERSKU DA VAM JEBEM..."SPONZORI" NA POZAJMICU I KAMATU, A? BAGRO SMRDLJIVA...

Posetite gornji topik, eto ti Krle samo tamo toliko materijala da mutavo govno bukvalno zatrpaš sutra, onako iz zajebancije!

A kako vidim, već su počele neusklađene izjave govana iz UO, različiti procenti, različite cifre..."metalac" je javno priznao da je 23 miliona evra ušlo u klub u 2010. godini (u periodu 01.01.2010 - 31.12.2010)...to je ono što sam ja ovde pisao mesecima unazad...a to isto je julovsko govedo jovičić tvrdilo juče da je bio "budžet kluba" u 2010. godini...:banghead...ne, ustvari bolje ovo :D, sami sebi kopaju raku...

NAPRED SVI BORCI ZA DOBROBIT PARTIZANA!

Пошто нисам имао прилику да гледам изјаву оног комунистичког комесара јуче,учинио сам то данас на нашем сајту.На жалост или на срећу,снимак сам угасио већ код прве изјаве :"Сви чланови УО раде у Партизану искључиво волонтерски..."
Па јебем вам и жене и пунолетне ћерке искључиво волонтерски!Ништа лично.
Докле бре овако?Напоље СВИ.У Партизану сте да перете паре,мамицу вам хоштаплерску!Треба их све избацити.Не требају нам волонтери и забринути квази -тајкуни /успешни људи.ЗАПОСЛИТИ нове људе,дати им ПЛАТУ,па ако не раде добро,онда нека сносе одговорност/отказ.Партизан није приватно предузеће,и као такав,сваки члан или навијач да има увид колика су примања људи на челу клуба,који данас тамо седе "волонтерски".
Klasična julovska podmetačina, igra reči...zaigram im se rečima najradosnijim dok im kovčege spuštaju 2 metra ispod zemlje...kad je đubre reklo "volonterski", to je mislilo da ih niko nije puškom naterao da masna dupeta stave u fotelje...zapamtite jednu stvar: NIKADA U POSLEDNJIH 30 GODINA (za raniji period ne znam, mogu da se raspitam) ČLANSTVO U UPRAVNOM ODBORU PARTIZANA NIJE BILO VOLONTERSKO, U SMISLU DA NIJE PLAĆENO! N-I-K-A-D-A !!! I NE SAMO DA JE TO UVEK BILA PLAĆENA FUNKCIJA (kao bilo koja "prava mesečna plata"), NEGO STRAŠNO DOBRO PLAĆENA!!!

Znači ovako:

1. Najočitije moguće kradu pare iz Partizana (PRIHOD = BUDŽET, to je njihova krilatica) i trpaju sebi u džep
2. Pozajmljuju pare i zarađuju na Partizanu i preko kamata, a još se kite titulom "sponzora"
3. Za nerad i sve nečasno što čine svakog meseca uzimaju plate od Partizana!

TROSTRUKA KRAĐA I OTIMAČINA!!!
 
Последња измена:

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Au bre Je-Ne-A ako njima trebaju podaci sa te teme za sutra onda sve u pm. Pa zar ne najavljujete bombe i ko zna sta sve ne, ako ce s ovim da ih bombarduje..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Au bre Je-Ne-A ako njima trebaju podaci sa te teme za sutra onda sve u pm. Pa zar ne najavljujete bombe i ko zna sta sve ne, ako ce s ovim da ih bombarduje..
Majstore, moje obraćanje njima je figurativno...ja se to vama obraćam...njih dvojica to odavno znaju...:ziveli
(i ne potcenjuj značaj skroz ogoljenih laži i obmana...i te kako se sa tim "bombarduje"...vidiš i sam da su novinari već krenuli da ih otvoreno hvataju u laži...)
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.463
Reaction score
4.876
Sad citam danasnje Vukadinovicevo obracanje novinarima... znaci Partizan je vise, da tako kazem, inkasirao od Nastasica nego od Savica !?
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Ma dobro ja sam vec realno postao uzasno nervozan cekajuci juce, danas, sutra nesto da se desi.. I strah me je da ce to biti prica za medije, malo piskaranja a onda ce lepo novi trener, pa novi direktor, ovo sve pod tepih i nikom nista. Pritom ta Skupstina.. Ja se samo uzdam u legende, ako oni povuku zajedno ja jedino tu vidim izlaz.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Упоредио бих овај тренутак као лето 2004 када смо истерали Јоцу Павловића из клуба. Тада је спортски сектор био са Дулетом Тошом и Даниловићем. :D
Isto sam se i ja neko veče setio... Dragane Đuriću dabogda igrao šah sa Jovicom Pavlovićem i pucali zajedno od muke zbog naših uspeha!

Čestitke momcima na pobedi, ipak je Fantom iz predgrađa naša stara mušterija... Od narednog kola kad se priključi i Mačvan biće to još sve mnogo bolje... Napred Partizan!

A obzirom na dešavanja na tribinama Pionira, iskreno se nadam da ćemo ovu utakmicu pamtiti kao inicijalnu kapislu DUPLE POBEDE, kao svojevremeno onaj trijumf u finalu protiv Hemofarma kojim su Dule i Toša oterali J. Pavlovića iz KK Partizan, a kako i koliko se to kasnije pozitivno odrazilo, bili smo svedoci prethodnih godina!

Režim koristi represiju kako bi širio strah. Kako bismo eliminisali strah, naš pokret mora da poveća broj ljudi koji će biti meta te represije i tako oslabi diktaturu.A onda krece obracun do konacne pobede
Ha-ha-ha... Mačak je znači Ivan Marović!

http://www.youtube.com/watch?v=sO0KdZb_ZXI
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Budalaštine člana koji je skrenuo sa diskusije su obrisane, korisnik banovan, nastavite sa uobičajenom diskusijom.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ma Jirgen Klop je prva opcija... Čovek je izjavio da nije zadovoljan politikom uprave Borusije iz Dortmunda i želi da dođe u Partizan kako bi sarađivao sa bivšim prekaljenim evropskim fudbalskim asovima, Đurićem i Jovičićem! :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Predlažem da uopšte ne pominjete ovde trenerske kandidate ove bagre što nam još uvek vodi klub. Koga god da probaju da dovedu - NEPOŽELJAN JE I TREBA MU JEBATI MATER! Mi trenera imamo. Možda će jedino malo da produži odmor, do kraja januara, što bi u krajnju ruku bilo i fer prema njemu s obzirom da mu je ovaj odmor na kojem je trenutno sigurno preseo.

Uostalom, ovo je topik koji se zove "Uprava napolje - vanredni izbori".
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Trenera imamo, kao i SD...:respect
Ove mutave marionete za trenere, SD i nadiruce sponzore spominjati na nuklearnom otpadu, gde ce djura i govnari uskoro...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Je-Ne-A jedno pitanje. Sinoc nakon sto si se vratio bio si jako siguran u ishod ove borbe na osnovu informacija koje imas. Da li se ista promijenilo, jer je situacija fluidna iz sata u sat?

Mene sve ovo zabrinjava, jebiga ne cujem nista o mogucem straju radne zajednice niti igraca. Znam da ne mozete reci sto znate,ali daj barem jesi li jos optimista kao sinoc.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
E samo nam 'fali Milinkovic!

Novi trener ce verovatno biti stranac, kao podvala nama navijacima, jer bi svaki domaci trener bio razapet!

Nadam se da niko nije lud od ovih nasih da prihvati funkciju, mada uvek postoji sansa da se nadje neka gnjida zeljna samopromocije preko Partizana!

Da ne ispadne da nagadjam, izvinjavam se za off.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Mene sve ovo zabrinjava, jebiga ne cujem nista o mogucem straju radne zajednice niti igraca. Znam da ne mozete reci sto znate,ali daj barem jesi li jos optimista kao sinoc.
Jesam, apsolutno.
A o nekim stvarima stvarno ne treba da se javno priča ovde. Samo bi naudili Krletu i SS-u sa detaljima (naravno ako je reč o detaljima koji su bitni i istiniti).
Ona bagra bre visi ovde, par njih se ne skidaju s ovog foruma, ružić pre svih! Možete komotno majke da mu se najebete, svako "najebavanje" će lično da pročita, makar onako letimično i nehotice.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ruzic znaci, ok pa ovako ,ruzicu fakultetski sam obrazovan imam 2 fakulteta i radim u jednoj velikoj famaceutskoj kompaniji (da ne ispadne da lazem objavljujem da radim za Catalent Pharma Solutions) ali ipak da se malo spustim na vas nivo za sekundu. Jebem ti mater.

Uf ,mnogo mi lakse.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top