Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Braco Grobari nek nam je sa srecom danas, Krle majstore napuni mutavog i da mu napokon vidimo ledja!

Koja sreca da sam na odmoru, evo treci dan danas vec nista ne radim samo sedim uz komp i cekam lepe vesti :D I moram priznati posle svega sto sam procitao ovde, ok uzdam se u Krleta ali da je mozda kljuc cele ove situacije u rukama igraca. Cini mi se da je odnos koji su stvorili sa Stanojem nesto sto moze da ih natera da malo 'polude' pa se zamere rukovodstvu a to bi mislim onda vec zaokruzilo ovu pricu i posle toga ne vidim da bi imali neka manevarski prostor.
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Sad čitam Blic,a to ne mogu da nađem na sajtu:

"Juče je bilo svega... poziva,pretnji,ucena,izvinjavanja,sazivanja pa otkazivanja okupljanja,prikupljanja potpisa...
Ipak,dve najbitnije stvari jesu da su igrači Partizana okrenuli leđa Đuriću i odbili najavljeni sastanak...kao i da su se pojedini članovi UO juče SMS-ovima izvinjavali Mladenu Krstajiću što su morali da glasaju za njegovu smenu"
 

johnny Q

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1
Reaction score
0
Pozdrav za svu bracu, pohvale za ulozeni rad i trud u ovim teskim vremenima, puna podrska za Mladena , bez osvrtanja samo da ide do kraja , i da jednom za sva vremena raskrstimo sa metuzalenima u UO
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Sinoc su javili na U92 da su Mutavog vec odbili Milinkovic i Mateus navodno im je ponudio mesto trenera.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
auu jebote puca na sve strane.

Skupljajte i predajte te potpise vise bre! Ko ce da ceka 30 dana
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
hoce li SOS kanal mozda direktno prenositi konferenciju,zna li ko?
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Sinoc su javili na U92 da su Mutavog vec odbili Milinkovic i Mateus navodno im je ponudio mesto trenera.

:clap за Милинковића и Матеуса, поготово за овог првог.....ако буде добар можда једног дана буде у Салетовом стручном штабу.

Крле, јеби банду лоповску, данас је ТВОЈ ДАН!!!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Vrlo je bitno što svi odbijaju mutavo govedo. Samo neka se gomilaju "odbijenice"...
hoce li SOS kanal mozda direktno prenositi konferenciju,zna li ko?
Naravno da neće. Konferencija je na stadionu (ili u restoranu ako goveda ne puste Krleta), a SOS je isuviše jadna TV da bi mogla da prenosi nešto uživo van svojih prostorija. Biće snimak cele konferencije u 17.25h. Odvojili su u programskoj šemi skoro sat vremena (55 minuta) za konferenciju, mada sam siguran da će pustiti sve iako bude duže trajalo.

Ako neko bude uživo prenosio (na netu), to će onda biti "Sportska centrala".
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Sinoc su javili na U92 da su Mutavog vec odbili Milinkovic i Mateus navodno im je ponudio mesto trenera.

Za zapisnik, odjebao i Kralj ponudu Djurica za mesto SD. Mozda je UO savetovao mutavom da ne izlazi pred novinare jer ima previse kurceva u ustima, pa nece moci ni da muca odgovore. Duvaj ga, Djuro, okani se pregovora sa nasim bivsim igracima i trenerima, pocni da pregovaras sa advokatima.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Мутави дегенерик очигледно нема ни грам мозга па очекује да ће неко прихватити његов позив. Комплетан идиот. Знали смо да је мутав, али не и да је аутистичан...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
muCavi je sve u vecim govnima, moramo imati samo strpljenja ali isto tako nesme ovo sada da se oduzi dugo...znaci naci neku sredinu da napadnemo u pravo vreme!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Samo jos da cujem da je Djura ponudio Savi Milosevicu funkciju pa da se lepo izvristim od smeha. Eno ti ga kockar Adzic, neka ti on bude sportski direktor, pa da vas lepo sve tamo spalimo zajedno sa novim semaforom.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.837
Локација
"preko bare"
Uh, kod mene je pola 2 ujutro. Ne mogu da docekam Krletovu pres konferenciju, ipak cu morati na spavanje. :D Kada se probudim ocekujem mnogo lijepih vijesti. Krle izdrzi, borba je tek pocela!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
nimante, nebrini, pogotovo zato sto nudi kezmanu funkciju sd-a a koliko ja znam kezman hoce jos 2-3 godine da aktivno igra...
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Bilo je, i ne postavljajte ovde zajebancije!

WebCrew edit
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Cim je Vukadinovic rekao da ce da pljuste optuzbe i krivicne prijave, Krle je odlozio za danas. Predpostavljam da se konsultuje sa pravnicima. Mene najvise brine da ono sto on iznese nece imati dokaza, pa samim tim eto prilike da popije prijavu i onda ne verujem da ce iznositi ono sto svi znamo. Jel ovi su sve dobro to zamaskirali , pozajmice itd...
Nisam pesimista ali msm da nece to ispasti onako kako mi ocekujemo.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Tih krivičnih prijava neće biti, to samo Vukadinović pokušava da priprijeti da Mladen ne bi iznio dokaze.
Nije ni Đura lud da u sve ovo uvuče sud i inspekcije, pa da mora pokaziviti koliko je pozajmio i koliko iznose transferi. To bi ga sigurno otjralo na dugogodišnju robiju, a imao bi i cijelu ekipu u zatvoru (Mile, Dragoljub, Ratko...).
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
ljudi kad ce vise ta press-konferencija??? nemogu vise cekati...krle je rekao da ce biti danas ujutro, a evo blizi mo se 12 casova...bojim se da mu neprijeti mafija, ipak se radi o krupnim stvarima...

Je li čitaš forum pre nego što tresneš poruku? Konferencija je u 14h!

WebCrew edit
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Citaj forum pa ces znati! Konferencija je u 14 h.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top