Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
E vala valjda je uzeo neku dobru lovu da zna bar zašta ga ljudi pljuju, da nije izgubio obraz za siću :puke:
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
107 sezonskih: sasvim dovoljno da se posalje poruka da sezonske nisu skupljane da bi oborili neki rekord vec da bi se akciji i pismu dao legitimitet. Da smo htjeli da obaramo rekorde organizovali bi prikupljanje brojeva na sasvim drugi nacin. Takodje, jasno je napisano da je sve trajalo veoma kratko.

Sto se Nadja tice: stvarno ne znam sta da mislim. Digao ruku za ostanak Krleta jeste. Ali posle nekih stvari koje se desavaju zadnjih dana imamo potpuno pravo da se zapitamo da li je zaista digao ruku jer tako misli ili mu je neko rekao da to uradi (digni ruku da pokazemo kako smo mi tolerantni i cijenimo drugacije misljenje ukoliko je covjek kulturan i nudi neke argumente). Nek ide sav grijeh na mene, ne kazem da je ovako ali moze biti da jeste.
Mutavi je na bezbroj mnogo manje vaznih i veoma banalnih stvari dokazao koliko je sujetan, a sad odjednom covjeku koji mu se suprotstavio na UO daje neke nove ingerencije, ne proziva ga u medijima, slika se sa njim i sl... malo mi to ne stima...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Дао му Миле онај бурек његов :puke


А колико сам разочаран у њега јебем ти живот. Обожавао сам га на терену како је кидао играо срцем , а сад .... :pop
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Bolje bi mu bilo da nije uzimao nista... Ili je dobio neciju kamatu od pozajmice :D
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Stvarno ne znam šta ste navalili na Nađa,čovek u klubu nijednog trenutka nije bio faktor i samo se bori za svoje mesto.
Ja sam ga kritikovao među prvima,za poslušnost i ono protiv Moreire.
A sad se dozvoljava vređanje,što svakako nije u redu,ne može dvostruki standardi,ili onda da se dozvoli da svako iznese svoje mišljenje o svakom našem bivšem igraču i funkcioneru sa pravom da se vređa.
Bio poslušnik,sad malo pokušava da se osamostali.
Znači potpuno isto ko i Stanojević.
Sve se nešto plašim da je Stanojević bolji čovek od Nađa.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Nije ni 107 ljudi malo , to je tacno 11.88 puta veci broj od broja fanova mutavog na nasem forumu

107 x 2.000, koliko je pretplatna karta za Jug je 214.000 dinara...
Pri tom, tu ima i karata za istok i zapad...koje su nesto skuplje, tako da je cifra i veca...ALI I DA NIJE :

To je 200.000 dinara vise od cifre koju je KOMPLETAN UPRAVNI ODBOR DAO PARTIZANU !!!!!!
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Au bre emocije prema Nadju idu od ljubavi do mrznje pa ponovo ljubavi i evo sad dodje valjda red na mrznju. Jes malo konfuzan bio ali znate i sami da nije on neki diplomata, ne barata sa recima tako dobro. Meni sve ovo izgleda kao da se on trudi da kaze nesto mnogo pametno ali na kraju to sve ispadne kako je ispalo. Uglavnom polako, koliko sam ja shvatio covek samo treba da digne ruku u pravom momentu i to je to. Mislim da je on na pravoj strani.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
WAleks, on ce dici ruku u onom pravcu u kome vetar duva. A iskreno se plasim sta ce on da odluci ako njegov glas, kojim slucajem, bude onaj koji odlucuje gde ce da pretegne.
 

Zagor

Guest
@maximilian72

Имамо пометњу у кризном штабу, једна форумашица хоће да се разведе...

Иначе, стање редовно!
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Potpuno je nebitno ko je od nas vec kritikovao i provalio Nadja a ko nije.
Bitno je da na vreme padnu maske.
A on i dalje hoce dupetom na 2 stolice,zeleci da sebi kupi mesto u bilo cijem UO.
Kada nekoga zelis da podrzis i stanes na njegovu stranu,to se glasno i jasno kaze,bez uvijanja i okolisanja.
Jasno je bilo da je to uradio da bi odavno odleteo.Funjare,jajare,zarazna bolest,prodali bi dupe da u tome vide korist!
 

AlanShearer

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
148
Reaction score
5
Локација
NBG
Braco nastavite sa pritiskom na medije...Saljite im komentare, mailove svima koji nisu objavili pismo da ga objave...Eto prilike za ljude koji nisu stigli da se potpisu da na ovaj nacin daju ddoprinos borbi...

Djuric je juce ponovo isao u zgradu SPS-a al ga je Dacic oladio recima da je zauzet oko situacije u Bosni da bi pricao sa njim...Polako ga napustaju svi...Sto se tice Adija, mislim da ne treba da ga jos uvek pljujete toliko...sacekajmo jos malo. Ne ocekujete valjda da izadje i kaze "Pusi ga Mutavi". Pojavljivanje sa Krletom u Pioniru nije bilo slucajno. Samo sacekajte jos malo...Ovo nije nikakva inside informacija za Nadja vec samo predosecaj...U borbi morate uvek imati i prijatelja u neprijateljskom gnezdu.
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Hahaha, Jasmina Nadj, Zorica Nadj, 1984 Nadj?

@ PFCBGD011 Mislim da gresis ali ajde da ne pametujemo videcemo vec nadam se uskoro. Meni je ranije izgledalo tako ali posle UO kada je JEDINI digao ruku protiv mislim da je time sve rekao. Trebalo je imati muda. Jedino ne znam da li su Bika jednoglasno smenili mislim da to nigde nije napisano?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
Brate ako ćemo da se vredjamo dobro onda

WAleks ĐURIĆ, WAleks VUKADINOVIĆ, WAleks BABIĆ :buhaha:

1974 će da ti oprosti što te je tukla pošto si je podmladio :lough:
 

Yugo55ax

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
77
Reaction score
2
Zar i ti Alberte....bio si nekad ponos grobara..vise nisi ni p od ponosa...dakle cika djura..na uvce nadju...glasaj za krleta...da spasis ugled..ostalo cemo ja i moji lopovi dovesti u red.....prodao si zenu ..prodao si Partizan...sta je sledece?
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Alane,
zasto nije mogao kao Krle i Sale javno da iskritikuje Djuru?Sta je moglo da mu se desi da je to uradio?I dalje je clan skupstine i ima pravo glasa na njoj.
Podseticu vas da je nakon smene Krstajica rekao da je potrebno sto pre izabrati novog!On svakako osluskuje glas javnosti i ceka rasplet cekajuci pravo vreme da se prikloni jednoj od strana.
I cemu toliko potenciranje njegovog sedenja sa Krletom.
On je redovno u Pioniru,a odluka na tekmu dodje je Krletov potez. Normalno da ce sesti pored Nadja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top