Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
@ JENEA Pa da sada to treba da se zatrpa .To ce nam valjda pomoci da se skine muto ali isto tako moze nam odmoci mnogo da cvrsto stanu uz njega.
 

Zoranik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
162
Reaction score
14
Nemojte da zaboravite, ostavljamo komentare podrske, i na U92 i na svim ostalim sajtovima cim objave vest.
Secate se pokusaja specijalnog rata placenika kod prvog pisma. Ne treba dozvoliti ni pomisao da ima bilo koga, ko je pri cistoj svest i voli Partizan, a da nije stao iza ovog pisma.

A za pismo:ziveli
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Кратко и јасно, право у центар! СВАКА ЧАСТ!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Gazi do pobede.
Čast mi je što sam član foruma partizan.NET
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
To je poslednja akcija koju smo odradili, pred Skupštinu. Doduše ima još jedna, ali ta se čuva u strogoj tajnosti.

Navijači sa ovog sajta i foruma su uradili deset puta više nego svi ostali navijači Partizana "zajedno". Šta god da se sada desi, treba da budete ponosni, jer ste sačuvali obraz. Uradili smo koliko smo mogli, a da se ne ide preko one čuvene crte. Verujem da ćemo i nju preći, ako bude potrebno.

Ja sam i više nego ponosan na sve te momke, pa i na ove penzose :D koji su odradili veliki deo posla. Kad su se svi prodali, predali, ili su mislili da se njih ova borba ne tiče, vi ste stali na crtu govnima iz UO, podržali Krleta i Saleta i sve to iz samo jednog razloga "ljubavi prema Partizanu! Niko od nas, a pogotovo momaka koji su sve ovo odrađivali nije imao nikakav lični motiv. OK, to nije istina, jer svi smo imali isti motiv, bolji i pošteniji Partizan!

Sačekajmo da vidimo šta će se desiti do kraja februara. Ne kukajte i ne pljujte ako se ništa bitnije ne desi u ponedeljak. Sve teče onako kako je zacrtano.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Hajde da sada svi ne dozvolimo onim "objektivnim" komentarima da preovladaju. Neka vidi suprotna strana, a i celokupno javno mnjenje, kako razmisljaju navijaci koji zive za Partizan i koje interesuje samo interes Partizana!

djura je vec procitao trecinu pisma, sutra ce pokusati da zavrsi celo. Pozurite dok on nije procitao i angazovao ljude da ostavljaju komentare :D
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Ko je sastavio pismo, odradio ga je samo tako...

Lepo je biti deo ovog foruma...
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Pismo sroceno bas kako treba...ali nazalost mislim da se one "moralne" gnjide nece mnogo potresti... : (
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ма потрешени су они већ довољно... :wink:
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Veliki Strumfe nije ni cilj da se oni potresu, nego javnost :wink: Te moralne gnjige ne moze nista da potrese, oni i sami znaju sta rade. Mi znamo samo jedan mali deo njihovih nedela, tako da su oni vece gnjige sebi u svojim ocima nego sto su u nasim.
 

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
Ja se nadam da nece ni stici da procitaju ovo pismo,jer ce biti u zurbi da spasavaju svoja dupeta dok glavom bez obzira budu bezali iz Partizana!!
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ovo je dobar pokusaj da se ovi "neopredeljeni" (ako ih ima takvih) opredele. Svaka cast za pismo i za sve akcije koje su potekle sa ovog foruma! Nadamo se izlasku iz kanala.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ovde se "kuvaju" najvažnije stvari, bukvalno preko noći. :D

Svaka čast za pismo, kao i svaki put, odlično je sročeno i ne ostavlja nikoga ravnodušnim. Počelo je objavljivanje po sajtovima, i ubrzo će i preplaviti elektronske medije.

Toliko je moćnika protiv ove borbe da će eventualna pobeda biti desetostruko veća. Ja ne očekujem mnogo od skupštine, ali neki ljudi moraju shvatiti da ne vredi kukanje odmah 20. februara. Uvek se ide dalje!
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Nije dzaba rasa babic njih nazvao "Fantomi iz Kafica",jebu oni ali raso jebu i nasi pa razvaljuju,mutavi je ostao nem,jovicicu zastade burek u grlu,ostali piju bensedine,ali nepomaze.Partizan.net je definitivno usao u Istoriju,koja ce pisati zlatnim slovima.Bunkerasi ostalo vam je manje od 86 sati,da izjednacite nemozete jer mi igramo srcem koje kuca samo za CRNO-BELE boje,vreme vam neumitno tece,a nasa prednost je za sada velika.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Cestitke i naravno da je ovaj forum uradio mnogo,ako nista pokazali smo da smo pravi navijaci i da nam je stalo do kluba,bar mozemo jedni druge ovde da pogledamo u oci sutra kad se negde sretnemo.

Do pobede!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.455
Reaction score
12.139
Локација
Beograd
Bogicevic ce postati predsednik Partizana vrlo brzo ali uz odredjene ustupke sadasnjim celnicima.Djuricu se pravi odstupnica i nemojte se iznenaditi ako on ostane u upravi(formalno) i samo se spusti na neku lestvicu nize kako ne bi ispalo da je najuren.Od lustracije nazalost nema nista tako da pobeda i nece biti tako slatka kakvu svi ocekujemo ali opet nadam se da ce novi predsednik ispuniti makar nesto od obecanog.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Transparent partizan.net treba da stoji, tj. bude okacen preko cijelog istoka. Spreman sam da sufinansiram njegovu izradu. Momci, svaka čast. Još i da mediji prenesu pismo...
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Sjajno pismo, koje ne ostavlja mesta spekulacijama. Mi odavde smo uradili veliku stvar do sada. Od sad je do clanova skupstine. Pre nego ljudi iz skupstine daju svoj glas, voleo bih da dooobro pogledaju lice punoglavca u ljudskom oblicju Djurica i lica njegovih pajtosa iz upravnog odbora, a onda neka se sete stadiona JNA pedesetih, sesdesetih, sedamdesetih, osamdesetih, pa i devedesetih godina i svih svetlih stranica nase prebogate istorije koje su na njegovim tribinama i terenu pisane. Neka se sete i onog svog ogledala u kupatilu izjutra. Neka se takodje sete i reci svetlog Kneza Lazara: " Bolje da nas mrtve unuci pamte, nego da nas sinovi zive zaborave."
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top