Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Zagor

Guest
Врхунски. У три такмичења за европске шампионе имамо три јако млада тима, који обећавају много и чија се свака утакмица чека са нестрпљењем.

Само напред, младићи, биће то све како треба!
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
zna li neko kad igramo danas protiv banjice i kolika je cena karata?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Браво момци ! Јел је следећа текма са оним вештацима ?
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
10.11.2012. Plivajuci mutanti-Partizan
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Вујасиновић: Мала предност на страни Звезде

8 нов, 2012
Тренер Партизана Владимир Вујасиновић казао је да је Црвена звезда у малој предности пред „вечити” дерби, који се игра у петак, али да ће његов тим ићи на победу.
Звезда је добар и уигран тим, са одличним тренером. Имају по мени најбољег играча на свету – Андрију Прлаиновића. Играчки би им дао малу предност, али то није изговор, јер желимо победу – рекао је Вујасиновић за сајт Ватерполо вести.
Играчи Звезде и Партизана састаће се у петак у 17.15 на пливалишту Спортског центра Ташмајдан у утакмици 6. кола првенства Србије.
Тренер црно–белих оценио је да ће победника одлучити екипа која буде имала више стрпљења.
Одлучиће стрпљење. Екипа која не падне под утицај атмосфере имаће веће шансе за победу – истакао је Вујасиновић.
Он је додао да је задовољан учинком свог тима у досадашњем току сезоне.
Задовољан сам оним што смо урадили до сада. Са овом утакмицом и дуелом против Сегеда у среду (у Лиги шампиона) завршавамо први део сезоне и идемо на краћи одмор. После тога нас очекују прави изазови – рекао је Вујасиновић.

журнал
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Mi u svojim redovima imamo igrace kapaciteta Cirica,ikodinovica,Sapica,Vujasinovica,Uskokovica,Udovicica,Sostara,Milanovica itd...treba samo deci pruziti, otvoriti im prostora da sav svoj potencijal iskazu. Neka zgaze sutra govna a ako se to i ne desi nema glava dole...rad rad i samo rad i sve dolazi na svoje. Ajmo Vladimire naostri klince sutra da pokidaju. Srecno
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
gde moze da se prati utakmica danas? prenos ili bar rezultat?
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Колико год да су кошарка и фудбал изнад свих других спортова, нема Гробара који не жели да у данашњем мечу наши ватерполисти победе повампирене калаштуре.

Играмо у гостима, против веома јаког противника створеног проклетим парама.
Упркос свему, не сумњам да ће наш млади тим дати све од себе у базену, не сумњам да ће их Вујас припремити и тактички и психички за данашњи меч.

Момци само јуначки, па како буде.
Срећно Црно-Бели.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Цигани ће доћи на ватерполо у то сам сигуран јер Боже мој држава им је помогла па сад имају чему да се надају и онда прате и спортове поред фудбала. Биће јако тешко али ја верујем да можемо да добијемо овај вештачки пројекат ! Само напред црно бели и срећно !!!
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Ne znam da li je neko to ranije pisao, ali nikad mi nece biti jasno zasto se Savic ovako posrao po nama i presao u cigane da zavrsi karijeru, valjda decacki san, jebem li ga. Bez obzira za koga navijas, treba da imas postovanja prema onima koji su te napravili igracem. Savic je tolike godine bio nas kapiten, sramota.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ako odigramo kao protiv radnickog dobicemo milion posto.
srecno momci.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Jebem mater ovom ciganinu Vujicinu, kad mi damo gol kao da mu je umro neko dok na ciganske golove urla, "spektakularan sut", "fantastican pogodak". Najodvratniji komentator bez konkurencije... A Prlainovicu neka je na cast ona proslava posle gola... :puke
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Sta smo uradili? Nisam upucen uopste.. :(
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.012
Reaction score
2.132
Локација
BGD
KOMENTATORU JEBEM TI MAJKU CIGANSKU!!!


Tačno nam fali dvojica iskusnijih igrača, ovi momci su dosta neiskusni, jbg.
 
Top