Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.806
Pa procitaj vijest dva upisa iznad te da hoce da se vrati u Partizan kao funcioner, trener ili sta vec...

Hvala Krki na obavjestenju.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Jel mozemo da napisemo sta iskreno mislimo o "ovome sto ima razumevanja da zlezda igra ls iako smo mi sampioni a sad hoce da bude neka fuksa u klubu po kome se israo tom izjavom", ili moramo biti "politicki korektni" i bez eksplicitnih izraza?
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Imao je čak neki Tvit na kojem je bio kritičan(ako je to uopšte njegov), bio na utakmici kada se sakupljao novac za VKP, ovaj inerrvju nisam ranije propratio.
Šta se sa ljudima dešava, nije mi jasno.
Što se VKPa tiče, naš najtrofejniji klub kome to spodobe nisu mogle da oproste.
Tužno je za kakav sistem vaterpola se vlast opredelila, sunovrat reprezentacije u najavi kada se ova generacija primakne "penziji".
Otpor horor stanju u kojem se našao VKP realno se svodi pražnjenje na ovom forumu, uzas.
 
Последња измена:

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.256
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Danas od 19:15 igramo protiv Primorja, pobeda bi nam dala velike šanse da prođemo dalje, gde vode prva dva mesta. Primorje igra u sličnom sastavu kao prošle godine, u kojoj smo ih oba puta savladali.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Sta nam napredna drzava radi od najtrofejnijeg kluba u zemlji! Bas veliki poraz juce, valjda ce protiv Primorja bito bolje.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Ovi koji su zbog svoje moralne bede uništavali VKP etto imaju uspeha.
Ko kaže da nisu sposobni, jaki i brzi...
Tužna slika srbije.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Šteta za poraz. Imali smo vođstvo od 8:7 dva ipo minuta pre kraja ali...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.806
Nisam mogao da gledam, ali sam se plasio da bismo mogli izgubiti iako ne znam ko igra za Sabac... Je li ko gledao utakmicu? Neki utisci?
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.342
Локација
Nickname
Pune tribine u gradskom bazenu Šabac. Oni deluju kao organizovan klub u usponu pa nije ni čudo što su nas pobedili.
Na početku čini mi se poveli su sa 5:0 međutim Partizan je smanjio razliku ali nije imao snage da na kraju preokrene.
U poslednjoj četvrtini smo izjednačili na 10:10 ali na kraju nismo imali sreće.
Primetio sam da naši vaterpolisti dosta pokušavaju sa ubacivanjem u prostor oko 5m i tu je došlo do mnogo izgubljenih lopti.
Ovo pišem kao laik bez nekog prevelikog poznavanja ovog sporta. Nadam se da će se Partizan brzo dići iz ove situacije.
 
Top