Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Браво, момци!!! :partizan-fan:

Него, видим ли ја то добро да вучелине Новости још нису ''регистровале'' да су ватерполисти обезбедили опстанак у РВЛ? :icon-evil:
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Eto kakva je razlika medju ovu prvu ligu koju smo igrali mi i muku muculi za svaki bod I drugu za koju je VSS dao iste bodove kako za prvu :banghead:
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Zapravo je malo komplikovanije. VSS nije "dao" ili "dodelio" bodove već je uvažio rezultate koje su srpski timovi postigli u međusobnim utakmicama. Zato mi počinjemo ne samo sa jednim bodom (jer smo od Šapca izgubili obe, a protiv Čerge jednu izgubili, a drugu igrali nerešeno) već i sa gol razlikom 32:39.
Caka je u tome što će sada igrati samo timovi koji se nisu sastajali. Timovi iz jadranske A1 - mi, Šabac i cigani - igraće, dakle, svih šest mečeva protiv timova koji su igrali A2 (Radnički, Nais i Vojvodina).
Radnički, dakle, počinje sa privilegovane pozicije, ali se može očekivati da izgube sve preostale utakmice, kao što ćemo mi verovatno popraviti plasman, mada ne i osvojiti titulu, nažalost.
Na kraju će, dakle, svako igrati sa svakim po dva puta, pa nije tako besmisleno kao što se čini na prvu loptu, mada se može prigovoriti da je reč o različitim takmičenjima, pa shodno tome možda i o različitoj motivisanosti.
Važnije od toga - večerašnja je utakmica možda bila i najlepši moment celog JSD u ovoj sezoni. Puna "Banjica", pobeda bez stresa i mnogo finih ljudi što pevaju "Uzalud trud" i iznose oštre ocene o delatnosti jednog moćnog političara... :)
Podsećalo je to na bolja vremena koja su bila i koja će doći.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.342
Локација
Nickname
Inače iz Kragujevca su nas ucenili i poručili da neće ulaziti u vodu ako temperatura vode bude ispod 24°C.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.256
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Poraz 9-10, i ako smo u prvom delu imali 5-2, poluvreme je završeno 7-6. U drugom poluvremenu smo bili katastrofalni u napadu, nismo dali gol skoro do sredine 4/4. U subotu gostujemo Vojvodiji, u direktnom duelu za 4 mesto i vizu za plej-of.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Drago mi je da se koliko-toliko priča o situaciji u kojoj se našao VK.
Odjednom Srbiji puca kurac, kako za VK Partizan, tako i za vaterpolo reprezentaciju i vaterpolo uopšte.
Biće da ih mnogo boli sam simbol VKP, kao i ne tako davne izjave Prlainovića i pogotovo kraljine Sora "Dvanaest igrača iz Partizana".

Ono što mi je zasmetalo su tendenciozni propratni naslovi (koje su ovaj put ispravili tako što su "Godišnji budžet manji nam je od mesečne plate Trinkijerija. Vratili bi se oni, ali gde, kako..." izmjenili u "Vratili bi se oni u Partizan, ali gde, kako...") koji umjesto da se usresrede na otmicu lokala VKP i neuslovne okolnosti u kojima treniraju dječaci, fokusiraju se na platu Trinkijerija.

"Vratili bi se oni u Partizan, ali gde, kako..."

U Srbiji je to očigledno mnogo veći problem od više nego duplo većeg budžeta zvezde i plate njenih igrača i trenera, (gdje npr. Simanić koji igra otprilike koliko i Gegić ima preko 200 000 evra po sezoni), situacije da se partizan namjenski potapa a zvezda vještački izbacuje na površinu, te sveopšte krađe u svim sportovima, koju, nažalost, pravdaju kroz plasman u LŠ i EL pred čijim su vratima.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jesmo izgubili ali da postavim i ovde. Poraz od Radničkog tamo 13:9.

Tabela:

1. Šabac 21 bodova
2. Radnički 19
3. Zvezda 16
4. Partizan 7
5. Vojvodina 4
6. Nais 3
 
Top