Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

BOGDAN_WSC

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
97
Reaction score
0
Локација
Novi Sad
Svaka cast momcima na pobedi....presrecan sam!!!!!!!!Ovi momci idu do kraja
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
kako li ce bit tesko doci do karte ... :)
 

IgOr_PfC

Grobar
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
449
Reaction score
0
Локација
Модрича,РC
Sta drugo reci nego bravo,bravo,bravo....Grobari svi na Banjicu da podrzimo ove momke,zasluzili su to!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Ma, ljudi, presrecan sam!!! Ovo je nas tim, ovo je nasa ponos, kad mi igramo u Evropi, bre, igramo!!! Industrija za proizvodnju nacionalnih medalja, mladi momci koji su docekali svojih 5 minuta... Jebem ti i Z&B, i sve nervoze sa njima, VK momci+ Udovicic, KK momci + Dule... :clap ma ne mogu ni da pisem koliko sam uzbudjen!!!!
:napred Partizan
 

NS TIM

Moderator-izaberi Partizan
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
1.111
Reaction score
2
Локација
Novi Sad
odličan meć,vredna pobeda,pakao za 14 dana na Banjici...
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
Iao odemo na Final Four ove picke nece prenositi ali zabole nas qrac za njih osvajamo evroligu njima u inat.
 

PFK

Guest
Mi smo ta ekipa sto se kapira u pokretu... Svaka im cast...:partizan_fan:
 

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
Svaka cast momcima! Ma sta momcima, klincima! A posle kao, fudbaleri su nam mladi, ovo, ono...


VK Partizan je institucija!
 

sick boy

Početnik
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
70
Reaction score
0
Локација
bgd
Koliko sam samo bio srećan kad mi je žena noćas poslala poruku sa rezultatom 6-7!!
Pošto nije bilo prenosa ekipa je izblejala u NS-u na koncertu PTTB-a, rezultat je samo dodatno razgalio gotivnu atmosferu.
Svaka čast !
 

PFK

Guest
Neki ljudi zive da zarade brdo para, a mene svaka pobeda Partizana cini bogatijim. Sport je nebitan!
 

south_kengur

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
57
Reaction score
0
Локација
australia
Bravo junacine,tako se igra bez straha i respekta prema nijednom protivniku,jaki ste ko zemlja samo treba vera u sebe i svoj kvalitet i padace veliki protivnici kao i sinoc!!!Pokazali su u zadnjih par nedelja sa kakvim potencijalom raspolazu,na final 4 moze svasta da se desi,samo pametno da se odigra u revansu bez neke euforije i srljanja,mislim da ce im to biti jedan veliki ispit zrelosti!!!
Napred Partizan!!!
 

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
Svaka cast,i drugu utakmicu da odigramo sa ovakvom voljom,zeljom i hrabroscu oni nece imati sta da traze u Beogradu.

Napred Partizan!!!
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Ne znam da li ste u toku , ali najverovatnije ce utakmica biti 22.maja zbog finala LS ... Predlog nasih , ali i zabari su se slozili . Realno je da se igra u utorak 22.maja
ti si pun insajderskih informacija :mrgreen:

Potpuno si u pravu ...radice veze i vezice
kad ce raditi veze,povezi i mene sa jednom vezom,da uzmem kartu


momcima svaka cast...pokazali su da su najjaci kad je najbitnije..sad samo da mirno udju u revans i da Bg dobije organizaciju F4,i da posle toga cela Srbija slavi novog prvaka Evrope-PARTIZAN!:pfc:
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
ti si pun insajderskih informacija :mrgreen:


kad ce raditi veze,povezi i mene sa jednom vezom,da uzmem kartu


momcima svaka cast...pokazali su da su najjaci kad je najbitnije..sad samo da mirno udju u revans i da Bg dobije organizaciju F4,i da posle toga cela Srbija slavi novog prvaka Evrope-PARTIZAN!:pfc:


Hehehe .... Videcemo vec ... Jedan od najacih sponzora VK PARTIZAN je firma gde radi moj najbolji drug .... toliko ...
 
Top